Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 23:27:58


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 11. Máj 2017 8:36:52 
okoloidúci

Registrovaný: Str 05. Apr 2017 13:41:34
Príspevky: 4
My by sme chceli do kupelky aj vecko a bidet k sprchovému kútu. Má to niekto tak isto? Pretože nevieme ako to tam rozložiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 11. Máj 2017 8:45:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
lujs píše:
My by sme chceli do kupelky aj vecko a bidet k sprchovému kútu. Má to niekto tak isto? Pretože nevieme ako to tam rozložiť.


Vsetko sa da, len si to treba rozplanovat a povenovat sa velkostiam jednotlivych kuskov sanity ;) velkosti wc, bidetu, aj ked osobne by som to uz riesil sposobom, ze dva v jednom a neriesil, by som to zvlast aby si usetril viac miesta, ktore potom mozes vyuzit efektivnejsie, napriklad tym padom mozes mat vacsiu vanu alebo sprchovy kut, treba hladat moznosti. Uz su dnes rozne velkosti aj wc, aj vani, aj vaniciek do sprchoveho kuta. My sme teraz nasim davali do kupelne vanu od Jiky, ktora je trosku mensia, 160tka, ma atypicky tvar, co este viac prispelo k tomu, ze v kupelni aj nadalej je dost miesta na pohyb :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 11. Máj 2017 10:07:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
ano ano mensie, takze ani taka 90tka by nemusela byt zla. No ved to, ze ten meter tam nemam a nevedel som, ze ci aj do mensej ma zmysel ist ci to nebude len jak sardinka v naleve :) ci tam bude mat aj manzelka dost miesta aj ja :lol: predsa len nemam idealne miery :lol: pojdem si pozriet mensie vane, ze ake su ako by to slo, vyskusam to dat od stenu po stenu a uvidim. Len na co dalej by som sa mal zamerat pri vybere vane? Material je podstatny?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 12. Máj 2017 7:21:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
salowel ako píšeš, mohlo by to byť tak akurát, myslím, že to bude taký kompromis, čo sa týka veľkosti. Kľudne ak ti tých desať centimetrov pomôže tak choď do menšej a budeš môcť mať aj jedno aj druhé, čo odceníš si myslím. Tak kto v dnešnej dobe má ideálne miery :shock: :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Ned 14. Máj 2017 10:45:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Salowel tie velkosti, si musis prejst sam a ujasnit si to. Ale ani zdaleka tento tvoj vyber, toto tvoje rozhodnutie nebude koncit vyberom velkosti, to som si isty. Pretoze je miliarda inych veci, ktore bude treba vyriesit, aj ked mozno si to teraz este nejako neuvedomujes. Treba riesit aj kvalitu tohto zariadenia, aby to vydrzalo s tebou roky rokuce a aby si nemal nejake problemy napriklad aj s udrzbou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 15. Máj 2017 9:16:47 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Cajomo v tomto mas pravdu, ze miliarda inych veci. Dolezita je kvalita sprchoveho kutu a rovnako aj vane. Udrzba je to na co by sa malo hned v druhom rade mysliet pri kupe. Pretoze udrzbu, cistenie vane a podobne bude treba prevadzat pri beznom pouzivani aspon raz za tyzden, co teda nie je zrovna malo. Takze treba si to vsetko nechat pekne prejst hlavou a popozerat ake moznosti mas ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 15. Máj 2017 18:53:28 
okoloidúci

Registrovaný: Pon 15. Máj 2017 18:48:48
Príspevky: 4
lujs píše:
My by sme chceli do kupelky aj vecko a bidet k sprchovému kútu. Má to niekto tak isto? Pretože nevieme ako to tam rozložiť.


Dobrým riešením by bolo ako písal cajomo. Pozri sa po nejakých bideto-veckach 2 v 1 a namiesto vane sprchu a nemáš čo riešiť.
P.S. mrkni na biobidet.sk to je to čo myslím


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 15. Máj 2017 20:36:00 
okoloidúci

Registrovaný: Uto 18. Apr 2017 22:42:57
Príspevky: 2
@alexm aj my máme odtiaľ, môžem povedať že spokojnosť :) či už s dodávkou alebo samotným používaním.. nemôžem uveriť, že sme v tomto tak veľmi za opicami, v Taliansku je použivanie bidetu úplne bežné, u nás to má málokto.. :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 17. Máj 2017 8:35:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
caute meral som to vsetko a bude najvhodnejsie to asi riesit stylom, ze vana 160 to bude asi taky ideal, nam tam a sprchovy kut, respektive vanicka nejakych 90 to by slo. Avsak teraz sa posunut dalej, mate skusenosti s nakupovanim sanity prostrednictvom velkych obchodov? Alebo akym sposobom by som to mal riesit aby to bolo v pohode?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 18. Máj 2017 11:54:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Alexm viem, ze som napisal dobre riesenie, je to taky kompromis z mojho pohladu. Avsak ja nemam skusenosti s tym, co si ty pisal, ale s inym wc, ktore je riesene stylom, ze bidet a wc v jednom. Podla mna miesto v kupelni je velmi dolezite a mnoho ludi ho ma velmi malo a ked sa da niekde usetrit priestor, tak preco to nevyuzit.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt