Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 23:49:02


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 06. Sep 2017 7:49:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 60
...ako to zistis?...ved pozriem a vidim nie?...ale nie...je toho vela...ale ked si uz zariadis a spravis vsetko ako potrebujes tak budes mat pokoj na dlhu dobu...co si myslim...ze je velkou vyhodou...teraz sa mozno nahanas....ale to raz skonci...ked sme chceli sprchovy kut tak som sa zameral napriklad aj na samotnu znacku...na vyrobcu...pretoze to je to podla coho zistis tiez kvalitu...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 07. Sep 2017 12:41:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
kvalita je to najpodstatnejšie pri takejto veci tiež to je vec na ktorej som staval ako na prvej pretože taká vaňa alebo sprchový kút by mal vydržať po pravde desiatky rokov nikto z nás podľa mňa nejde to kúpy sanity s tým že za rok alebo za koľko ju bude musieť meniť čiže toto je hlavný bol ktorého by som sa držal ceny môžu byť kadejaké vábne ale ak to čo chcem kúpiť nie je kvalitné tak nedám za to ani cent

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 07. Sep 2017 14:56:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Okt 2016 10:31:54
Príspevky: 57
Jak je to, tie dvierka na sprchovom kúte sa kupujú zvlášť akože alebo to sa hneď kupuje v kuse? Ak sa to samostatne tak aby som vedel, či budú sedieť, aby som náhodou nekúpil niečo úplne iné, to by som sa potom už asi zrútil :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 11. Sep 2017 8:50:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 60
...zalezi to od teba...aky chces mat...ci nebudes mat vanicku alebo budes...alebo chces hotovy...napriklad keby si si pozrel stranku Jiky...tak tam pekne prehladne najdes vsetko co potrebujes...aj ceny...ze kolko by ta to stalo keby si si poskladal ze zvlast vanicku a zvlast dvierka...alebo keby si si hotovy kupil...bolo by fajn keby si si to prezrel...aspon budes vidiet co a ako... ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 12. Sep 2017 7:42:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Niekedy je lepsie si to vyskladat po svojom, aspon ja to tak vidim. Mne sa to zda ako vhodna volba, aspon nakombinujem co chcem. Na ceny v tomto smere nepozeram. Mozno niekto ano, ale nevyplaca sa to a myslim, ze to su take veci, nad ktorymi sa netreba pozastavovat pretoze aj ten sprchovy kut je na dlhy cas a je dolezite mysliet aby sa nerozbil, aby neurobilo nieco na vanicke ryhy a podobne problemy :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 13. Sep 2017 15:19:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 25. Nov 2016 9:15:31
Príspevky: 28
Mate niekto aj vanu a aj sprchovy kut? Chcel by som oboje, len neviem ako to cele nakombinovat. Ci to nebudu zbytocne vyhodene peniaze ked pojdem aj do jedneho aj do druheho, ti co to mate takto riesene vyuzivate niekedy naraz aj sprchu aj vanu?
Bol som rozhodnuty, ze oboje len teraz zacala manzelka trosku do mna rypat, ze ci radsej tie peniaze neinvestujeme do niecoho ineho. No mne sa zda dobra volba mat aj jedno aj druhe.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 14. Sep 2017 8:33:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Dec 2016 11:51:08
Príspevky: 47
@riccinot máme aj jedno aj druhé my každé ráno odceňujeme, že sme sa rozhodli dať aj vaňu aj sprcháč pretože väčšinou chodíme naraz do práce, tým pádom aj naraz vstávame, okupujeme kúpeľňu a takto aspoň môžme sa naraz okúpať a nezavadziame si a všetko v pohode obaja stíhame, takže ja to vnímam ako veľkú výhodu, že sme to tak vymysleli, najskôr sme chceli len vaňu, ale nakoniec sme si povedali, že máme dosť miesta, že dáme oboje a urobili sme dobre


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 19. Sep 2017 11:32:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :euforia: :euforia: - my budeme mať aj aj. Navrhli sme si to v projekte a myslím, že to bude aj najlepšie tak to mať. Pretože ráno nebudeme sa navzájom nejako naháňať, vykrikovať, nech sa ponáhľa aby som ja stihol do práce a podobne ranné naháňačky. Nemám to rád. Lebo najskôr žena do sprchy, potom ja a takto toto by nám snáď aj čas ušetrilo. Aj keď ešte neviem, že či dať sprchový kút bez vaničky alebo radšej s?

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 20. Sep 2017 7:17:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Len aby ste sa este vedeli zhodnut, ze kto bude kde. Kto v sprche a kto zase vo vani lebo este to by mohlo byt problemom :mrgreen: :mrgreen: Ale tak myslim si tiez, ze to bude lepsie, prijatelnejsie. Vanicku alebo nie, no babo rad. To je tiez vec, v ktorej sa neviem rozhodnut. Znami mi tvrdia, ze by bolo asi lepsie nechat len tak, ze bez vanicky, len furt dako nie som o tom presvedceni :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 21. Sep 2017 9:16:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 25. Nov 2016 9:15:31
Príspevky: 28
Super teraz si ma potesil, ze to ma zmysel. Najskor som bol aj ja presvedceny, ze je to dobre riesenie. Potom ma zena zacala zneistovat a uz som duplom nevedel, ze co ako bude najlepsie, akym sposobom to riesit. Preto by som potreboval nejake rady z praxe na co si teda dat pozor co ako bude najlepsie spravit, ked dame aj aj?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt