Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 13:14:57


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 60  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 18. Máj 2021 10:32:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 05. Jún 2017 13:18:29
Príspevky: 39
Bydlisko: Trnava
carol to je dobre vidiet to nazivo a porozpravat sa s ludmi ktori to maju v ponuke a ktori tie dosky montuju. predsa len vedia o tom ovela viacej ako my.

ved ja donedavna som nemal ani len tusenia, ze su nejake rozdiely medzi drevoplastami, myslel som si, ze to su len rozni vyrobcovia, ale ze kvalita aj zivotnost je rovnaka ale vobec to tak nie je, pri vybere najma na to je nutne prizerat!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 20. Máj 2021 18:53:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Kuklik lenze ako to odhadnes tu kvalitu? Ked vidis a drzis v ruke drevoplast, tu dosku tak je nejaky rozdiel v hmotnosti alebo v strukture alebo v com??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 21. Máj 2021 8:17:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...podla toho, co som si zistoval je rozdiel uz na pohlad vidiet...niektore, ze su uplne take tenke, ohybaju sa, ze vidis, ze aj ten povrch nie je kvalitny...aspon podla toho, co som si zistoval...nie je na skodu to vidiet nazivo, myslel som si, ze to netreba, ze je to jedno, ale aspon budes vidiet, co je kvalita ako to vyzera nazivo a tiez ake su farby, odtiene...lebo aj vybrat ten spravny, taky co ti sadne nie je easy len tak z nejakeho obrazku...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 21. Máj 2021 13:53:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 46
Ked to vidis tak je dobre aj to, ze vies si pozriet aky je pevny ten povrch, ze ci sa to lahko neposkriabe, lebo pri niektorych je aj to castym problemom ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 24. Máj 2021 10:44:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 39
...strutker pri plote pre nas ked sme pozerali bol zaklad to aby ta farba vydrzala byt pekna...aj som chcela aby sme dali urobit ho cely firme, ze budeme to mat bez starosti, ale to proste u nas cosi take neprejde...muz ked vidi ze ma moznost nieco urobit sam, ze to nie je nejake komplikovane tak sa do toho hrnie hned...a teda nehovorim urobil to dobre vsetko ako sa ma, ale teda kym prisiel na to, ze ako na to, tak mu to trvalo...ale potom to uz islo jedna radost...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 24. Máj 2021 12:30:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 05. Jún 2017 13:18:29
Príspevky: 39
Bydlisko: Trnava
juriduri rozdiel je aj v povrchu, v tvrdosti, vo vzhlade, je toho velmi vela, to keby si chytil dosku napriklad niekde v obi kde take mavaju, co su vacsinou pre mna noname znacky a potom by si isiel do Timbermaxu a tam si chytil, to by si hned videl, ze je to rozdiel ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 25. Máj 2021 11:34:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
zaruka je aka na drevoplastove dosky vo vacsine? Nejako sa odlisuje zaruka ked to montuje firma a ked si to clovek sam? Lebo neraz som sa s takymito vecami stretol, preto ma to zaujima, ze ako to je.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 25. Máj 2021 12:28:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
salowel pri inych veciach ako napriklad pri kureni a takychto, tak to hej to som sa stretol s tym, ze zaruka sa aj od profesionalnej montaze odvija, ze ju mas ked ti to robi niekto kto je skuseny a ma potrebne znalosti. Ale pri tomto si nemyslim, ze by sa to malo nejako lisit. Lebo ty mas zaruku na tie dosky ako take na to aby napriklad nevybledli alebo aby sa nezacali nejako krutit vplyvom dazda a slnka.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 27. Máj 2021 12:50:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
salowel co som si zistoval jednotlive znacky tak kazda znacka to ma inak...ale teda vacsina dva roky a vybavene viacej nedostanes...ale pri Timbermaxe tam je to inak...tam mas zaruku 25 rokov na farebnu stalost a na bezne necistoty, takze to je fajn...lebo myslim, ze prave pri drevoplaste a najma ked byva takto ako na plote, ze bude vystavovane vlastne neustalym zmenam pocasia tak je prave ta farebna stalost podstatna aby sa nestalo, ze dosky vyblednu alebo, ze budu flakate...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 27. Máj 2021 13:50:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Salowel tak v prvom rade ide o teba, ak si myslíš, že plot si urobíš dobre aj sám tak budiš prečo nie..
Lenže keď nevieš, že nemáš predstavu ako to urobiť, tak radšej by som to nechal na firmu, bez ohľadu na takéto veci, čo sa záruky týka..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt