Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 7:17:31


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 31. Máj 2021 8:35:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
trombolat123 vies ake kadejake ploty som uz videl a najma pri novostavbach, ze boli skarede vyblednute a to bolo evidentne, ze ti ludia tam vobec nebyvaju dlho...velmi zalezi od kvality to je proste bez debaty, to je tak...kedysi som aj ja bol taky, ze som na ceny prizeral, ze to bolo pre mna zaklad, ale ked viem, ze toto je vec, ktoru chcem riesit teraz a potom az za nejakych 20 rokov tak proste aj investujem...viem ze to stoji za to...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 02. Jún 2021 12:13:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Kavil, ale teda ak to mali drevo, tak sa ani nečudujem, to dokáže ošpatnieť veľmi rýchlo, už po roku je vidieť, že si prešlo letom a zimou, že to nie je ako to bolo na začiatku...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 10. Jún 2021 9:41:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 62
..flipio lenze neni to takto pri kazdom materiali, ze sa na nom podpise cas?..aj pocasie?..lebo ti poviem, ze ja uz fakt neviem co akym smerom..lebo je toho kvantum..a zorientovat sa co by bolo dobre aj po case tak to nie je easy..uz som rozmyslal nad betonovym plotom..len tam ma ten vzhlad odradza, ze je to take drsne alebo neviem akoby som to pomenoval...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 16. Jún 2021 11:52:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Vasiak nie je...moj otec ten sa bal drevoplastu, ze ako to bude casom vyzerat...uz aj hlinik pozeral ze akoby asi to bolo, ale to by sa nasim vobec na plot nehodilo...to si ani predstavit neviem...a potom sme sli osobne sa pozriet na Timbermax dosky...do showroomu a tam prisiel na to, ze to nie je ako drevo, ze je to fest rozdiel a ze sa netreba vobec obavat nejako vyblednutia...zeby to ospatnelo alebo cosi...ked je to kvalitny drevoplast, tak je to fajn...otec do toho siel a nelutuje...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 16. Jún 2021 12:38:54 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Kralovic tak otec aj daval taky plot urobit? Ci si to robil sam?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 24. Jún 2021 11:41:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
@vasiak to vazne nad niecim takymto uvazujes? To mne by ani vo sne nenapadlo nieco taketo, predsa len si vezmi, ze jak to vyzera, ja chapem, ze clovek chce mat sukromie, aby nebolo vidiet akoze do dvora, to uplne chapem a akceptujem, ale zase druha vec je, ze vlastne jak to vyzera, ze vlastne akoby sme sa uplne od vonkajsieho sveta separovali alebo neviem akoby som to povedal.
Som proste radsej ked je ten material pouzity taky, ze to vyzera prirodne, ze to nie je take drsne jak beton.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 28. Jún 2021 9:24:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
no nad betonovym by som teda rozhodne nepremyslal. neviem vobec sa mi teda take riesenie nepaci, je to chladne, studene a po case sa na mnohych vytvoria z vody rozne flaky, ktorych sa proste len tak nezbavis


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 29. Jún 2021 17:10:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
kedysi boli tie betonove ploty v mode, no to uz podla mna pravda nie je.. ludia nechsu zit v betonovych dzungliach a snazia sa fakt obklopit co najviac prirodnymi materialmi alebo meta materialmi, ktore vyzeraju prirodne a na to su taketo drevoplastove dosky ako stvorene


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 29. Jún 2021 18:52:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
To máš pravdu, mne sa tiež tie betónové džunge teda vôbec nepáčia. Pôsobí to tak až by som povedala, chladne a ťažko to nejakosi potom oživiť a zútulniť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 30. Jún 2021 11:53:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Toho nazoru som aj ja su moznosti ako napriklad tie dosky, o ktorych som tu uz pisal.. Je to prakticky bezudrzbove a rozhodne z nich vyzera plot lepsie, ako z tych betonovych panelov..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt