Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 13:23:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 25. Aug 2020 10:35:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Ahoj Mossi, tak sa ozyvam ;) :) Uz sme u nich boli a dokonca dva krat, lebo prvy krat sme boli len na obhliadke, ze ake sedacky a vecicky tam maju a druhy krat sme uz isli rozhodnuty a rovno objednat :) Poviem ti, ze to bolo ale tazke rozhodovanie, ved asi dva tyzdne sme sa rozhodovali, ktoru objednat. Krasne kusky tam maju :) No perfektny pristup, starali sa o nas uzasne!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 26. Aug 2020 11:23:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
To je hlavne, ze ste objednali a ze ste od nich odchadzali spokojni.
A aku ste napokon vybrali, nejaka fotka, hm?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 02. Sep 2020 9:31:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Mossi vybrali sme takyto typ sedacky (vid. fotka) ale farbu inu, nie takuto bledu. Aj ked mne sa aj bleda pacilo, no muz bol proti, ze bude rychlo spinava. Tak sme vybrali o nieco tmavsiu farbu.
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 07. Sep 2020 11:08:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
beti krásna je ;) :) neviem sa vynadívať! :shock: :o mohla by si mi napísať za koľko ste ju kúpili a aké má rozmery? my máme menšiu obývačku ale niekedy fotka skresľuje, tak aby som vedela, či by sa nám tiež niečo podobné zmestilo. ďakujem ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 08. Sep 2020 12:16:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 8:34:44
Príspevky: 18
bláznivú sedačku si predstavujem trošku inak, ako tú, ktorú sem pridala Betka ale každý má svoj vkus. nehovorím, nie je škaredá ale mne príde až moc taká elegantná. ja som skôr za také "bláznivejšie" a "farebné" kúsky. my aj takú sedačku máme:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 11. Sep 2020 8:04:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Dakujeme Marienka, som rada, ze sa ti paci :) :) Co sa tyka rozmerov, tak ti posielam taky obrazok, kde su vypisane. Lepsie si to budes vediet predstavit :) A vysla nas 3 990€. Mate malu obyvacku, ked sa bojis, ze by sa ti nezmestila??
Obrázok

Klariesa v pohode, ved kazdy ma iny vkus, nam sa zase farebne sedacky nepacia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 21. Sep 2020 12:22:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
áno betka máme menšiu obývačku, veď som ti to hneď písala, si si nevšimla? :D ďakujem ti, si zlatá :) ju si si mohla aj inak vyskladať, že do tvaru L, keby si chcela? asi áno, keď je tak poskladaná z rôznych tých častí, či??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 01. Okt 2020 13:09:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
som rad, ze vidim, ze aj viaceri ludia nakupuju v Topsedackach 8-) my mame tiez od nich sedacku a nie len to ale aj matrac sme u nich kupovali a manzelka si aj kreslo do kancelarie u nich vybrala :) maju tam perfektny vyber!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 02. Okt 2020 8:04:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 39
...kibat a aku sedacku od nich mate?...tiez by si mohol pridat fotku (ak mas nejaku), hm?...a taktiez by ma zaujimalo, ake matrace oni predavaju?...taktiez nejake ortopedicke?...lebo to som vobec nevedela, ze maju v ponuke aj matrace...myslela som si, ze len sedacky, postele a doplnky ako konferencne stoliky, kresla, atd...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 05. Okt 2020 8:51:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
nasiel som fotku nasej sedacky iba taku z predajne, snad ti to nebude prekazat. no presne taku istu mame aj doma :) a som si isty, ze manzelka by aj tak nechcela, aby som ti posielal fotku priamo z domu, lebo ona si az moc strazi nase sukromie :D a co sa tyka matracov, tak mu rozne a isto vsetky su aj ortopedicke. ved ine si ludia uz ani nekupuju. no nam sa pacilo to, ze tam mali vyssie matrace. my sme taky zhanali a ked sme uvideli, ze oni take maju tak sme boli stastni. a dobre to aj padlo, ze sme vsetko od nich brali, lebo oni nam to aj potom doviezli, takze ziadne starosti sme nemali.
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt