Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 8:59:08


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 28. Máj 2018 21:10:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 10. Jún 2015 20:21:56
Príspevky: 64
ak možem poradit, určite zabudpvané spotreniče nerezovej farby. Vačšina ludi teraz dává matný dekor. Klasika je najlepšia


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 29. Máj 2018 12:20:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@branislav vyššie som pridávala fotku našej kuchyne, tak si to pozri. Tam zbadáš aj farebné prevedenie našej kuchynskej linky, keďže sme si presne takú kúpili. A nám ju nevyrábali na mieru ale kupovali sme ju v Bratislavskom Albere. Skús tam manželku zobrať, možno Vám tam nejaká padne do oka. Majú tam pekné kuchyne ;) ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 30. Máj 2018 8:04:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
romilla: som rád, že si ochotná aj počkať ;) ...no nás to až tak nenaháňa, keďže ešte len staviame dom a zariaďovať ho budeme až budúci rok...chcel som len pozisťovať aké dobré predajne na Slovenskú sú, aby toho potom veľa naraz nebolo, vieš?
vlocka: to je super, musím to povedať aj mojej žene aby si brala príklad od teba! :lol: :D ...a tak to je taká v pohode cena..aj som si myslela, že tak nejako vás vyšla keďže je fakt dosť veľká..koľko má metrov?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 31. Máj 2018 14:42:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 22. Feb 2018 10:42:37
Príspevky: 18
carol píše:
romilla: som rád, že si ochotná aj počkať ;) ...no nás to až tak nenaháňa, keďže ešte len staviame dom a zariaďovať ho budeme až budúci rok...chcel som len pozisťovať aké dobré predajne na Slovenskú sú, aby toho potom veľa naraz nebolo, vieš?
vlocka: to je super, musím to povedať aj mojej žene aby si brala príklad od teba! :lol: :D ...a tak to je taká v pohode cena..aj som si myslela, že tak nejako vás vyšla keďže je fakt dosť veľká..koľko má metrov?


Aha, tak to som nevedela. Pochopila som to tak, ze uz teraz idete vyberat a zajednavat kuchynu. Ale ked az buduci rok, tak to mate este fakt dost vela casu. Dovtedy budu uplne ine kuchyne trendy a taktiez aj ceny mozno pojdu dole.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 06. Jún 2018 15:06:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@carol len či ťa aj poslúchne a bude si brať príklad od niekoho úplne cudzieho! Lebo ženy sú väčšinou tvrdohlavé a majú len svoju pravdu. Vidím to na sebe, aké sme :lol: :lol: Fúha, neviem koľko má metrov dokopy. No bude to asi dosť, myslím že nejaký 6 metrov určite. Vy budete mať ako veľkú? Či to ešte neviete presne?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 07. Jún 2018 11:17:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Jún 2018 8:59:48
Príspevky: 10
Bydlisko: Malacky
Mozem potvrdit, ze tam maju velmi pekne kuchynske linky.

Vcera sme tam boli, kedze potrebujeme do obyvacky konferencny stolik a taktiez stolicky do kuchyne. Aj sme rovno vybrali. Prvy krat sa mi stalo, ze som isla do jednej predajne a aj som odchadzala z dobrym pocitom, ze uz nikam nemusim chodit, lebo to mam objednane:)

Odporucam tuto predajne!:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 11. Jún 2018 11:39:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Jún 2018 9:44:25
Príspevky: 20
kraska36 píše:
Mozem potvrdit, ze tam maju velmi pekne kuchynske linky.

Vcera sme tam boli, kedze potrebujeme do obyvacky konferencny stolik a taktiez stolicky do kuchyne. Aj sme rovno vybrali. Prvy krat sa mi stalo, ze som isla do jednej predajne a aj som odchadzala z dobrym pocitom, ze uz nikam nemusim chodit, lebo to mam objednane:)

Odporucam tuto predajne!:)


..a ktorý stolík a ktoré stoličky si vybrala?...mali ich aj na sklade alebo ti ich museli objednať?..ako to funguje u nich?...pozerala som si ich stránku tak narýchlo a oslovilo ma tam zopár vecí..no potrebovala by som to rýchlo a preto by mi vyhovovalo, keby mali veci priamo k odberu...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 14. Jún 2018 11:27:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Jún 2018 8:59:48
Príspevky: 10
Bydlisko: Malacky
Mne ich objednavali, kedze taky pocet stoliciek ako som potrebovala nemali na sklade. Ale mne to nevadilo, kedze som s tym aj pocitala. Nepotrebujem ich hned, kedze kuchynu este nemame na komplet hotovu. Tvrdili, ze za nejakych 5 tyzdnov by tam mohli byt. A stolik mali na sklade, takze ten sme hned zobrali:) Prikladam ti aj fotky:)

Stolicky budu taketo:
Obrázok
A stolik takyto:
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Sob 16. Jún 2018 22:18:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Dec 2015 15:23:42
Príspevky: 87
kolegyna teraz v práci stavia dom a zrovna rieši novu kuchynu, spomínala že si ju nechala naplanovat v nejakom obchode, ale už neviem kde.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 19. Jún 2018 8:41:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 18. Apr 2018 9:28:15
Príspevky: 16
Bydlisko: Banská Bystrica
Sonja:- Áno? A aj ti ukazovala akú jej navrhli? Lebo my s manželom sme boli minulý týždeň v nábytku Albero (asi vieš čo je to za obchod) a tam nám navrhli úžasnú kuchyňu. Presne takú, o akej snívam! ;) A to sme pritom išli len pozrieť a nevedeli sme, že tam majú aj architektov, ktorí navrhujú kuchyne. No keď sme to tam zbadali, tak sme neváhali a dali si im ho spraviť. Možno aj tvoja kolegyňa si dávala tam, či bola to iná predajňa? Veď ich je teraz veeeľmi veľa. Človek ani nevie, kde je najlepšie :/ :/


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt