Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 14:58:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Štv 03. Aug 2017 11:51:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Radino ved toto, ze lamentovanie mi uz vobec nepomoze. Z rozboru papiere mam, skusil som zavolat do tej firmy, ktoru si mi poradil. Povedal som im aky mam problem a co by som potreboval a uplne v pohode vsetko brali. Ako super pristup uz po telefone. Tak ideme to s nimi vsetko riesit. To som ti vlastne chcel napisat a podakovat sa ti za tvoje rady


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pia 04. Aug 2017 10:53:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 53
Rado až teraz som si to všimol, že si to sem napísal. No bol som slepý a to som si všetky príspevky aj čítal:-/ No pozeral som si tú firmu na FB a aj na ich stránke, len nemajú tam moc ceny napísané. Vieš mi cca napísať, koľko vás taký jeden filter stál a aký ste presne dávali?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pon 07. Aug 2017 6:44:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Lukacovic: Nemas za co dakovat, som rad, ze som ti dobre poradil. Vedel som, aky maju super pristup tak preto som aj vedel, ze s nimi problemy nebudete mat a ze oni vam ochotne pomozu. Ved potom napis, aky filter vam poradili a ako to vsetko dopadlo, ok?
Ronius: No a ani ja ta moc nepotesim, kedze to uz bolo davnejsie a cenu si vobec nepamatam a neviem ani kde by som mal doklad hladat, kedze toto vsetko uchovava moja manzelka. Ale filter ti viem napisat. Mame zmakcovac vody turbojet clack 10


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Uto 08. Aug 2017 15:05:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Radino jasne, napisem ti. Ved bud tento tyzden alebo buduci by sme to mali doriesit, tak potom budem mudrejsi a ti napisem, popripade poslem aj nejake fotky ak budes chciet. Aha vy mate henten filter, viem ktory to je. Cital som si o nom na ich stranke, kedze tam maju tie ich produkty vypisane aj odfotene. No uvidim, co nam poradia. Necham to na nich


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Štv 10. Aug 2017 9:37:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 53
Rado ďakujem ti aspoň za ten názov filtra. Idem si ho pozrieť na ich stránke, aké má špecifikácie. S tou cenou sa netráp, veď ja si to zistím, keď budem už rozhodnutý. A inak ako to je u nich so servisom, robia aj ten? V prípade nejakej závady?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pia 11. Aug 2017 9:22:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Lukacovic: Jasne, budem rad ked mi sem hodis aj fotky. Aj ked ja viem ako to vyzera, kedze to mame doma ale ak vam poradia nejaky iny filter tak mi ho pofot a poposielaj fotky. Aspon budem vidiet, ci vam to spravili priblizne rovnako ako nam alebo nejako inak. Budem cakat:-)
Ronius ako to je so servisom? No servis maju. Oni maju internych zamestnancov, ktori su po celom Slovensku. Ty ked mas nejaky problem, tak im zavolas a dohodnes sa s nimi, kedy sa ti pridu na to pozriet a opravit. Takze vykonavaju aj servis, s tym ty vobec nebudes mat problemy


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pon 14. Aug 2017 10:06:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 53
To majú dobre domyslené, lebo aj keď ľudia sú z východu alebo zo západu, tak nebudú čakať na jedného servisáka mesiace ale budú mať k dispozícií hneď človeka. Toto som ešte u žiadnej firmy nezažil, takýto servis. Ale je to super. Dnes im poobede aj zavolám a pozisťujem ešte nejaké ostatné informácie, na ktoré by si mi ty asi nevedel odpovedať. Tými ťa už nebudem zaťažovať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Str 16. Aug 2017 8:23:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Radino tak dohodneme sa tak, ze ked ten isty nam daju tak ti to fotit nebudem a ked nejaky iny, tak ti ho odfotim, okey? Lebo mali prist uz zajtra, len napokon ja nemozem lebo mame z roboty jednu akciu, ze ideme prec a tak sme sa dohodli, ze pridu az buduci tyzden. Bol som rad, ze su taky ochotni a ze sa s nimi da v pohode dohodnut


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pia 18. Aug 2017 10:56:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Ronius: Vidis, niektorym firmam proste na tomto zalezi a tak si to aj zabezpecia, tak ako aj Aquatrendu. Vedia, ze to je technologia, ktorej ludia az tak moc nerozumeju a preto sa snazia co najviac robit pre ich spokojnost. No a volal si im?
Lukacovic: Oki, moze byt. Presne tak som si to predstavoval:-) Tak buduci tyzden mi potom napis ako to vsetko dopadlo, dobre?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Ako ste riesili upravu vody?
PoslaťNapísal: Pon 21. Aug 2017 9:36:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 53
A hlavne by taký filter asi hocijaký majster nevedel opraviť a preto potrebujú mať svojich po celom Slovensku. Aspoň môj osobný názor. Jasné, volal som im minulý týždeň. No dohodli sme sa, že prídem aj do ich showroomu a že tam všetko presne dohodneme. No budem najprv potrebovať rozbor vody a od toho sa budú ostatné veci odvíjať


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt