Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 11:40:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 15. Aug 2018 7:50:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
pozdravujem, ak by nevadilo tak by som sa chcel spýtať, dá sa takýto vysávač zriešiť aj keď už je väčšia časť domu postavená? respektíve sme vo fáze kedy ideme osádzať okná a dvere. ešte vnútri dosť roboty ale keď som tu čítal, že by s tým malo rátať už v projekte tak by ma zaujímalo či už neskoro. diki


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 16. Aug 2018 11:41:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Aug 2018 13:37:47
Príspevky: 35
Bydlisko: Bratislava
booter: ak ste este len v tom stadiu, tak kludne mozte oslovit nejaku firmu, ktora montuje a dodava centralne vysavace. totizto CV sa montuje v tom stadiu, kedy aj voda/elektrina/plyn. este to v pohode stihate.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 17. Aug 2018 8:30:20 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
@stupjakrado tento rok sme dali len Taliansko autom. Vyslo nas to menej, velku cast sme spali v stanoch ale aspon sme toho viac presli, nebola to taka "leniva" dovolenka na plazi :D Vy sa kam chystate? A tu cenovu ponuku vam robili na zaklade coho?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 20. Aug 2018 15:42:22 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Cwaldo - Fajn dovolenku ste zvolili :) 8-) A na tyzden ste boli ci aj dlhsie ked ste isli autom, co?? My planujeme ist letecky a asi Turecko alebo Egypt. Uvidime, ake budu last minute-y, podla toho sa rozhodneme 8-) Nechceme do dovolenky vela investovat a preto aj cakame na taketo ponuky 8-) Ale spat k centralnym vysavacom, lebo uz odveci piseme :lol: Cenovu ponuku mi vypocitali na zaklade podorysu domu. Poslal som im nas projekt a oni vsetko navrhli a vypocitali :) Tak to funguje, vies?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 21. Aug 2018 7:39:34 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
@stupjakrado vies co skoro dva tyzdne ale treba ratat aj to cestovanie takze on nieco menej mozno nejakych 9 dni. Potom sme isli tu na vikend do aquaparku este aby sme tie dva tyzdne co som mal volno vyuzili naplno. Aha takze to ked mame toto vypracovane tak nam uz mozu spravit cenovu ponuku? Treba aj nejake osobne stretnutie alebo sa to da vybavit cez maily?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 21. Aug 2018 13:00:42 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Cwaldo - Fuha tak to ste si pekne dopriali :) 8-) Ale treba, ved dovolenku ma clovek iba raz za rok :) Ano, ked mate projekt tak vam uz vedia vypocitat cenovu ponuku ale samozrejme potom radi robia aj osobnu prehliadku ale to az vtedy, ked sa pre nich rozhodnete. My sme to najprv s nimi riesili telefonicky a e-mailom a az potom sme sa stretli osobne


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 22. Aug 2018 7:49:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
michaloo22 super! tak to ešte v pohode stíhame. len musím rýchlo nájsť teda nejakú firmu na to. nejaké odporúčania? čím sa mám riadiť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 24. Aug 2018 7:51:43 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
@stupjakrado no naplno sme to vyuzili, nabuduci rok asi nepojdeme tak aspon takto :D Aha, okay tak by som ich uz asi mal aj kontaktovat. Vies mi dat cislo alebo aspon mail na niekoho s kym si tam komunikoval tieto veci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 24. Aug 2018 14:47:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Cwaldo ta zena donutila do centralneho vysavaca?? :lol: :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 27. Aug 2018 7:18:45 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 121
@beladzio nechcel by som to takto povedat :lol: :lol: Ale dajme tomu, ze to doma nadhodila a potom sme to prediskutovali (otravovala s tym az kym som na to nepristupil :roll: :lol: ) Vy tiez mate centralny vysavac?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt