Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 6:26:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Uto 09. Okt 2018 7:32:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
keď nechceš mať s ničím starosti, pri automatickom len stlačíš a kávovár si aj kávu pomelie, aj kávu ti urobí, že ty nemusíš v podstate nič. U nás kým sa žene ráno káva spraví, tak ona zatiaľ je v kúpeľni a robí zo seba, jak to ona hovorí človeka. Čiže tá je rada, že sme automatiku kúpili. Síce je to možno trošku drahšie riešenie oproti pákovému alebo tak, ale neľutujem, že sme peniaze do kávovaru dali, my máme z Planea a tam aj tie ceny sú relatívne fajn, prijateľné :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Uto 09. Okt 2018 17:00:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
No daj tu cenu za automaticky kavovar to ma celkom zaujima, kolko si ty do toho dal :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Str 10. Okt 2018 13:31:12 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Marosros kvalitny dobry kavovar do 500eciek zozenies jak nic :) Aspon teda ja som zohnal a nemenil by som. Automaticky kavovar mi tolko casu usetril a mam moznost si vychutnat den co den dobru kavu, cerstvu, ktora ma prijemnu vabivu vonu a hlavne nemusim si zvlast kavu mliet, nemusim pri kavovari nejako stat alebo cosi, su to dobre zainvestovane peniaze :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Štv 11. Okt 2018 14:40:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Sep 2017 9:30:54
Príspevky: 64
Bydlisko: Svätý Jur
Erdzi.
Automatika je automatika, o tom potom, len nie každý má také peniaze na kávovar. Pre niekoho je to veľa napríklad dať päť stovák za takúto mašinku. Mne sa to síce veľa nezdá, ale niekomu sa môže chápeš, kto nie je nejaký veľký kávičkár, kto nemá skúsenosť s takýmito vecami a hlavne, kto nevie ako sa normálne kávovary takéto pohybujú cenovo :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Str 17. Okt 2018 18:28:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Len do takej sumy? Lacnejsi sa zohnat neda? Ratal som tak mozno o stovku menej, aj ked asi dost zalezi od funkcii, ktore kavovar ma, co?
Neni nejaky problem s automatickym kavovarom, co sa tyka ovladania? Ze by to krkolomne nejako bolo? Predsa uz nie som najmladsi a mam rad, ked je ovladanie logicke a nie nejako komplikovane :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Štv 18. Okt 2018 7:07:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

dá sa aj lacnejší..aj na kapsule..aj to v podstate automatický..ale ak v pravom slovazmysle automatický kávovar chceš..tak okolo tých 500€ nie je vôbec veľa..je to dobrá cena..ja by som dnes bol ochotný už aj viac zainvestovať..lebo to je investícia na dlho..nie je to na rok..na dva..ale na roky rokúce..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pon 22. Okt 2018 7:46:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Sep 2017 9:30:54
Príspevky: 64
Bydlisko: Svätý Jur
Marosros.
Práveže ovládanie je v dnešnej dobe na tých kávovároch jednoduché. Toho sa nemáš prečo báť, keď pôjdeš podľa návodu a keď dennodenne budeš kávu robiť, tak si zvykneš veľmi rýchlo. Je to všetko jak sa hovorí o zvyku, veď zvyk - železná košeľa :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pon 22. Okt 2018 12:20:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
strykofester len to si ty, je to vsetko o tych narokoch na tu kavu, o tej chuti, o prioritach, preto si kazdy sam musime niektore otazky zodpovedat :roll:
uz som o tom aj davnejsie pisal, ze to nie je len, ze chcem kavovar, ze aky, ale ze zahrna to viacero dilem otazok vkope :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pon 22. Okt 2018 12:48:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
ono dobru kavu ti nespravi len dobrý kavovar, ale hlavne dobra kava. Samozrejme, že aj samotny stroj robi strašne vela.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Str 24. Okt 2018 10:57:09 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Je to pravda, že keď očakávaš dobrú kávu, tak musí byť aj kvalitná káva, aj kávovar.
Dlho som nevedel ako vyberať, aký kávovar pozerať, keďže sme bez kávovaru dlho fungovali, ale zase dnes si neviem predstaviť, že by sme ho už nemali a pritom je to len niekoľko mesiacov čo máme, ale ako sa hovorí, že na dobré sa veľmi rýchlo zvyká, čo? :D :D

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt