Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 9:49:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 29. Mar 2018 8:55:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
tak tomuto kroku som veľmi nepochopil ani ja. ja som na minule na to videl reklamu a príde mi to dosť drahé na to, že to nie je normálny matrac alebo iba nejaká podložka na starý matrac. podľa mňa sú to vyhodené peniaze keď aj tak chcete potom kupovať nové matrace do domu. za koľko sa vlastne sťahujete?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 30. Mar 2018 9:34:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
Ejula mala si pravdu, úplne všetko majú napísané na stránke. Nečakala som, že majú tak super spracovanú webovú stránku. Niektoré firmy to vôbec takto nemajú. Je prehľadná a ešte aj ceny sú tam vypísané, bombové! Ten detský matrac sa mi celkom aj pozdáva. Pôjdem ho obzrieť ešte na živo a odskúšať. No aj dobrá cena je na ňom. Fakt som milo prekvapená z toho Segumu :) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 04. Apr 2018 15:13:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 34
Bydlisko: Zvolen
monty píše:
tak tomuto kroku som veľmi nepochopil ani ja. ja som na minule na to videl reklamu a príde mi to dosť drahé na to, že to nie je normálny matrac alebo iba nejaká podložka na starý matrac. podľa mňa sú to vyhodené peniaze keď aj tak chcete potom kupovať nové matrace do domu. za koľko sa vlastne sťahujete?


Ale ty mas teraz na mysli toper, nie?...To je nieco ine ako matrac...Ten sa dava na matrac, aby ked ma niekto nizky matrac, aby ho mal vyssi a makksi...Vacsinou stary ludia si topere kupuju, kedze nechcu uz kupovat nove matrace a na tie stare im to pomaha hlavne kvoli uprave tvrdosti...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Apr 2018 7:43:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
@ejula
@monty
tak mne neprišiel tento až taký drahý a možno ho potom ešte niekedy využijeme aj pre návštevu na gauč alebo tak. a vy by ste mi teda aké matrace odporučili keď tieto nie sú dobré? ja pravdu povediac ani nepoznám nejaké iné firmy na slovensku s matracmi

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Apr 2018 8:27:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
@moncita neklamala by som ta, keby to tak nebolo! ;) :) ...a kedy ho planujes ist pozriet, ci uz si bola??
@adelkana a kolko stal?..cenu si tu tusim nepisala, ci som si ju len nevsimla??...no osobne mam este dobru skusenost so slovenskou firmou Segum, ktora vyraba dost kvalitne matrace...my mame uz len od nich...ani tuto nepoznas?...nehovori ti nic tento nazov?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 15. Apr 2018 14:25:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Dec 2015 15:23:42
Príspevky: 87
my máme klasický penový matrac, jeden stál cca 170 euro. Myslím že je to priemerná cena.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Apr 2018 8:45:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
@ejula nie nepísala som, my sme kupovali ten eucalyptus taký zelený a 160tka nás vyšla 180 eur, mali sme k tomu aj taký ten vankúšik malý :) no ak mám pravdu povedať tak som o nich ešte moc nepočula. kde majú predajne?

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Apr 2018 14:30:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
@adelkana tak to bol dosť lacný matrac...som ale zvedavá, koľko ti vydrží, lebo dlho to asi nebude!..teda ja si tak myslím...vážne si o nich ešte nepočula?...to je dosť veľká chyba..lebo keby si išla odskúšať ich matrace, tak sa rozhodneš pre ne...sú dosť pohodlné!...a majú predajne: Bratislava - ALBERO, Bratislava OC KORZO, Senica, Žilina, Zvolen a Banská Bystrica...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 18. Apr 2018 9:57:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
Ejula veď to som len rada, že si taká férová aj k cudzím ľuďom :-) Už sme boli u nich v predajni a aj sme vybrali. Takže už len čakáme, kedy nám ich dovezú :-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 19. Apr 2018 10:54:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
@moncita áno?...fúha ty si ale riadne rýchla :lol: :D ...a ktorý ste vybrali?...a koľko ste ich objednali?...ste potrebovali iba jeden či viacej? (už si nepamätám, či si mi to tu spomínala)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt