Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 23:32:56


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2019 10:22:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
@balac ano staval som dom svojpomocne, takze som si uplne vsetkym presiel. Staval som prvy dom, takze ziadne skusenosti som nemal a vsetky som si musel krvopotne zhanat bud od inych ludi/kamaratov alebo na takychto roznych forach. Mozes sa teda bavit so mnou ako so skusenejsim, kedze my ho uz mame postaveny a byvame v nom. Budem ti vediet poradit, takze sa pytaj co ta zaujima. OK?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2019 9:39:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- ahojte všetci -
- nám síce dom stavala firma na kľúč, no napriek tomu sme si všetok materiál zabezpečovali sami -
- v tomto sme im úplne nedôverovali -
- my sme si zisťovali hlavne aké sú ceny materiálov a prišli sme na to, že tehly sú pomaly najlacnejšie -
- dávali sme si naceňovať aj ytong, ale ten bol skoro o polovicu drahší a preto sme sa potom rozhodli pre tehlu Porotherm -
- a myslím, že sme dobre spravili -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 27. Mar 2019 11:18:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Mar 2019 13:28:32
Príspevky: 24
esther55 píše:
- ahojte všetci -
- nám síce dom stavala firma na kľúč, no napriek tomu sme si všetok materiál zabezpečovali sami -
- v tomto sme im úplne nedôverovali -
- my sme si zisťovali hlavne aké sú ceny materiálov a prišli sme na to, že tehly sú pomaly najlacnejšie -
- dávali sme si naceňovať aj ytong, ale ten bol skoro o polovicu drahší a preto sme sa potom rozhodli pre tehlu Porotherm -
- a myslím, že sme dobre spravili -


To ako vážne je tehla najlacnejšia? :shock: :o My síce ešte len základy kopeme ale myslela som si že tehla je práve naopak najdrahšia. Tak toto budem musieť hneď zavolať manželovi či o tom vie!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 29. Mar 2019 12:17:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- molkara -
- no vážne to tak je! -
- aj ja som sa celkom čudovala, keďže som si myslela, že tehla je najdrahšia ale zisťovali sme si to a takto to dopadlo, že tehla je ešte jedna z najlacnejších -
- budete aspoň vedieť, z kade kupovať, keď na to príde -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2019 12:32:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
my sme pred dvoma rokmi kúpili starší dom, ktorý bol postavený z tehly a robili sme menšie prístavby a taktiež sme použili ten istý materiál. minule som dokonca na FB čítal článok o tom, že dom z tehly je ekologickejší ako drevodom. povedali by ste to? ja veru nie a bol som z toho milo prekvapení!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Apr 2019 14:24:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
Hamiz...a to si kde taky clanok cital?...mohol by si mi poslat link, rad by som si to tiez precital...dik...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Apr 2019 9:02:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
Nechce sa mi celu diskusiu citat, no pevne verim, ze tu uz niekto spomenul tehlu Porotherm od Wienerbergeru. My momentalne staviame dom a tehlu sme brali vylucne od nich (samozrejme to islo cez stavebniny ale inu ako tuto sme nechceli). A co mam aj kamaratov, ktory stavali nove domy, tak tiez len z tejto tehly. Nech si hovori kto chce, co chce, ze uz su aj lepsie materialy, ja proste tym porobetonovym tvarniciam neverim!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 24. Apr 2019 10:39:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 01. Apr 2019 8:03:59
Príspevky: 27
Bydlisko: Nováky
cirkom píše:
Nechce sa mi celu diskusiu citat, no pevne verim, ze tu uz niekto spomenul tehlu Porotherm od Wienerbergeru. My momentalne staviame dom a tehlu sme brali vylucne od nich (samozrejme to islo cez stavebniny ale inu ako tuto sme nechceli). A co mam aj kamaratov, ktory stavali nove domy, tak tiez len z tejto tehly. Nech si hovori kto chce, co chce, ze uz su aj lepsie materialy, ja proste tym porobetonovym tvarniciam neverim!


keby si si diskusiu precital, tak by si zistil, ze viac krat tu bola tato tehla spomenuta. viaceri ludia s nou maju dobre skusenosti a je fajn, ze ty si tiez svojou prispel ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Máj 2019 12:38:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
veď na FB stránke Wienerbergeru som to čítal, tam si to medzi postami nájdi a prečítaj si. mne sa to už teraz hľadať nechce a link som si neuložil.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Máj 2019 11:40:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
Hamiz...nasiel som to tam...dik, ze si mi napisal aspon indiciu kde mam hladat...som rad, ze som taky uzitocny clanok nasiel, pomoze mi...nebolo to vobec komplikovane najst a ako som hladal, tak som sa aj viacej uzitocnych sprav dozvedel...aspon som mudrejsi:D:D..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt