Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 10:35:30


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 77 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pon 14. Okt 2019 17:16:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
Záleží aj aký, tie ceny sú rôzne, lebo aj my sme teraz si zaobstarali, keďže už pomaly a postupne dvor chystáme na zimu. Tak aby dobre bolo.
Aby všetko bolo tip top ;) Treba pozerať aj značku, aj cenu, aj výkon, aj čo vlastne ten fukár obsahuje, čo ti vie dať :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pon 11. Nov 2019 14:21:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Vy ste tu ako premostili, čo pozerám :)
Keď ono sa zakaždým nájde niečo čo sa do domácnosti hodí, ja teď zvažujem, že by som si zaobstarala ešte aj novú žehličku, len tiež je toho kvantum, takže zase nad tým strávim asi veľa veľa času :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Ned 24. Nov 2019 11:39:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
Anezka aj si nejaku uz zohnala?...Alebo este nie?...By som ti v tomto asi aj poradit vedela...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Štv 19. Dec 2019 13:21:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Ďakujem, že si mi písala, tak žehličku už mám tiež, sedela som síce nad tým dlhšie lebo som nechcela len takú nejakú obyč, ale už takú kvalitnejšiu, drahšiu, niečo som si aj vybrala, taký prehľad som si urobila, ale aj tak napokon som si potom ešte na predajni, v jednom elektre dala poradiť a vysvetliť, lebo vieš teraz sú už aj tie parné generátory a to som sa v tom strácala :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Uto 07. Jan 2020 13:03:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
A aku si vybrala?...Viem viem je toho teraz uz vela, kamoska ma parny generator a ta si to chvali napriklad...Myslim, ze vsetko je to o tom na co si clovek skor zvykne...:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Str 08. Jan 2020 13:32:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Tie perne stanice maju vyhody, napriklad oproti zehlicke pracuje rychlejsie, ale zase nie kazdemu toto zrovna sedi, to je dobre si vyskusat pozriet a rozhodnut sa ;)
Ale co ja vnimam ako velku vyhodu je to, ze su uz cenovo dostupne tieto generatory, ze nie su ceny nejako vo vysinach, ale moze si to dovolit pomaly kazdy ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Štv 09. Jan 2020 17:13:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Posielam ti akú som vybrala :) https://www.planeo.sk/katalog/1273746-t ... vacia.html :)
Cena podľa mňa tak akurát, že ani veľa a ani málo. Ale tak každý si musí vybrať podľa seba. Je možné, že prejdem aj na ten generátor časom, ale teraz mi táto prišla ako dobré riešenie, aj cenovo dostupná, aj kvalita vyzerá fajn a značka je tiež spoľahlivá, čo som počula aj od známych :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pia 10. Jan 2020 11:42:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Anezka! Nasi to maju a neni ti to zla vec, je to dobre, lahko sa s tym robi, je to prakticke. Len pre niekoho kto doposial o tom nepocul je to taky nezvyk. Ale to je kopa veci.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pia 10. Jan 2020 13:01:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Aj musite zehlit? Moja zena ta akurat vybera susicku pradla, lebo vraj niektore veci vobec neni treba potom zehlit, aspon co pocula od kamaratiek, ale ja teda netusim, co je na tom pravdy, preto sa pytam, ze ako to mate vy.
Ake mate skusenosti, aj ked zacinam mat pocit, ze to nebude celkom pravda, ked kupujete zehlicku :lol: :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Ned 12. Jan 2020 11:24:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
Zalezi to aj od typu susicky, aj od programu je to rozne, kazdy material je iny. Napriklad mam kamosku co si zehli na komplet vsetko, pomaly este aj ponozky. Ale tak to uz by som povedala, ze je to pomaly uchylka :D Chcela by som sa vratit ku kuchyni, ked ste si kupovali niekto kuchynsky robot tak ste si ho brali len v nejakom zakladnom vybaveni??


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 77 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt