Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 15:20:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 01. Feb 2019 13:21:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Jan 2019 8:57:00
Príspevky: 16
Bydlisko: Martin
My sme si stavali nový dom, takže sme si mohli zvoliť akú sme chceli strešnú krytinu. No zaskočilo nás, že sme ju už architektovi museli nahlásiť, aby to všetko vedel naprojektovať. To aj vy ste tak museli? :o No našťastie môj manžel bol už vopred pripravený na tieto otázky a hlavne vedel, akú chceme. Keby som tam sama, tak by to bolo horšie :D No týmto som ti marco skoro vôbec neporadila ale chcela som ti ešte napísať, že keď ide o starší dom, tak by som sa isto poradila s odborníkom na strešné krytiny. Ten ti najlepšie bude vedieť poradiť, akú zvoliť!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 07. Feb 2019 12:49:02 
okoloidúci

Registrovaný: Uto 16. Okt 2018 9:42:25
Príspevky: 9
jakvicka píše:
My sme si stavali nový dom, takže sme si mohli zvoliť akú sme chceli strešnú krytinu. No zaskočilo nás, že sme ju už architektovi museli nahlásiť, aby to všetko vedel naprojektovať. To aj vy ste tak museli? :o No našťastie môj manžel bol už vopred pripravený na tieto otázky a hlavne vedel, akú chceme. Keby som tam sama, tak by to bolo horšie :D No týmto som ti marco skoro vôbec neporadila ale chcela som ti ešte napísať, že keď ide o starší dom, tak by som sa isto poradila s odborníkom na strešné krytiny. Ten ti najlepšie bude vedieť poradiť, akú zvoliť!


ano, aj my sme vsetky tieto udaje museli uz projektantovi povedat. to je kvoli tomu, aby vedel vsetko spravne naprojektovat. a aku ste si dali?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 08. Feb 2019 8:51:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Ako citam a pozeram prispevky od teba marco, tak zistujem, ze si teraz prechadzas tou istou dilemou, ktoru som ja riesil pred dvoma rokmi. Taktiez sme kupili starsi dom, ktory sme na komplet prerabali. Vymienali sme krov a aj stresnu krytinu, kedze na tom dome bola stara 50 rocna krytina a uz vobec nevyzerala dobre a hlavne ohrozovala ludi naokolo a aj nas! Co sa tyka stresnej krytiny, tak nam hned vsetci odporucili od Tondachu skridlu. Spociatku sme vahali, ale napokon sme u nich vybrali. Oni su 1 na trhu!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 18. Feb 2019 11:33:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Feb 2019 11:25:42
Príspevky: 20
Ved to je uplne samozrejme jakvicka ze to chcel od vas uz hned medzi prvymi informaciami..On sa predsa musi od niecoho odrazit aby vedel spravit projekt a aby ste aj vy s nim boli spokojny..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 19. Feb 2019 11:33:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
fuuu, nezavidim vam!...my sme mali so starou stechou dost velke komplikacie...taktiez sme si prerabali stary domcek a pokial sme celu strechu vymenili, tak sme skoro prisli o vsetku chut, ktoru sme na zaciatku mali...ale nastastie vsetko dobre dopadlo...a odporucam prihliadat na kvalitu a nie cenu!!!...to je taka moja NAJVACSIA RADA pre vas, ktory riesite ci uz stresnu krytinu alebo doplnky k nej..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 22. Feb 2019 12:45:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Prečo ste s ňou mali také veľké problémy @milastank? V čom bol problém?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 25. Feb 2019 13:40:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
no to keby som ti ja vedela vysvetlit hrdy56...skor moj muz to vsetko vie opisat, ja to viem len tak z casti, kedze sa do toho az tak moc nerozumiem...poslem ti ho sem, oki?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 27. Feb 2019 11:26:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Aug 2018 13:37:47
Príspevky: 35
Bydlisko: Bratislava
marco321 píše:
Čaute :) Hľadal som tu takúto tému, ale nenašiel som, možno však neviem dobre hľadať.. Každopádne by som chcel poprosiť o radu. Kúpili sme starší 50 ročný dom a ideme prerábať strechu. Problém je, že nevieme akú si máme dať. Stretli sme sa už s rôznymi názormi, ako: "dajte si plechovú, lebo tie novodobé škridle sú príliš ťažké a keď ešte napadne sneh, tak to dom nemusí vydržať". No my plechovú vôbec nechceme, ale nevieme čo je pravdy na tom názore o ťažkých škridlách. Aké sú vaše skúsenosti? Ďakujem :)


tak to vam poriadnu hlupost ludia hovoria! to vobec nie je pravda, ze "novodoba skridla je tazsia". len sa nedajte oklamat a zvolte palenu skridlu, lebo lepsia stresna krytina neexistuje! aj my sme minuly rok na rodicovskom dome vymienali staru strechu a dali sme novodobu skridlu (ako si to ty nazval) a v zime sme ziadny problem nemali!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 04. Mar 2019 16:26:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Dec 2017 12:07:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Senec
Michaloo22 myslíš, že sú to len také ľudské výmysly? Stále zisťujem kade tade, už aj viacerých odborníkov som sa pýtal no stále som na vážkach :/ Ale keď aj vy ste to tak spravili, tak to budú asi fakt len bludy. Akú škridlu ste dávali? Od ktorej firmy?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 05. Mar 2019 10:33:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Jasné, pošli @milastank. Budem rád, keď mi to sem príde vysvetliť lebo ako som rozmýšľal, tak som vôbec neprišiel na to, kvôli čomu ste mohli mať také problémy. Som zvedavý, čo mi povie. Potom nech sa ohlási, že to je on aby som vedel že komunikujem už s tvojím chlapom a nie s tebou.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt