Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:15:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 10. Nov 2020 14:11:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
predstav si, ze ano, lebo pri tom prvom som ziadny projekt riesit nemusel, kedze sme prerabali len stary dom. no teraz sme sa rozhodli pre novy dom, nakolko nam ten stary nevyhovuje a chceme ho predat. preto potrebujem pozistovat, ci je to potrebne dopredu vediet. ked sme prerabali, tak som to v priebehu vsetko riesil a nie takto hned na zaciatku, tak preto nemam ziadne skusenosti. to akoze vazne? tak to aby som si poriadne premyslel vsetko a az potom isiel za architektom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 12. Nov 2020 8:42:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 74
Bydlisko: Šamorín
bolo by to najlepšie hlavne teda kvôli krovu a tak, ako keď budeš vedieť už teď akú dáš, bude to najlepšie. ono vieš teraz je to aj so stavebkami také všeliaké, tak sa ani nečudujem, že chce projektant vedieť všetko


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 12. Nov 2020 10:09:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 69
je to sito fajn si to ujasnit uz pri projektovani. no myslim si, ze pri plechovej alebo ocelovej streche nemas kde na nejaky problem narazit


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 12. Nov 2020 15:11:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
aha, tak to si mal hned napisat, ze ten prvy ste len rekonstruovali. myslel som si, ze aj ten ste stavali, ked si to tak napisal, ze idete stavat druhy dom. v tom pripade ti pisem, ze treba to uz dopredu vediet aby ti to architekt vedel vsetko vypocital a aby vedel kde vsade bude musiet dat nosne steny, atd. je toho vela, to tu nebudem vsetko rozpisovat ale ano, je potrebne vediet aku krytinu budes davat, aky krov a aj to, ci chces stavat z tehly alebo porobetonu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 27. Nov 2020 15:17:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Apr 2018 7:50:03
Príspevky: 38
bez toho sa ale neda ani vypracovat projektova dokumentacia. ved projektant na zaklade vahy krytiny navrhuje aky musi byt aj krov, aby to unieslo!!!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 01. Dec 2020 12:11:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
ved prave o to ide Milan! tak ako si napisal, ze to potrebne dopredu vediet, aku chce clovek davat krytinu. pri novostavbe je to nutne, pri rekonstrukcii nie, kedze tam nemusi clovek vybavovat ani stavebne povolenie a tym padom nepotrebuje ani ziadny projekt.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 08. Dec 2020 11:02:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
vsak potom ma to napadlo, ze som sa zle vyjadril a ze vam musim napisat ako to vlastne je. ano, uz som to riesil aj z architektom a hned sa pytam, ze z akeho materialu chceme stavat a aku krytinu chceme. tak ste mali pravdu. bol som ale pripraveny a hned som mu povedal, ze chcem keramicku skridlu a tehlu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 09. Dec 2020 9:36:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 18. Júl 2018 12:26:12
Príspevky: 20
Bydlisko: Štúrovo
julico a na zaklade toho vam ide teraz vypracovat projektovu dokumentaciu, ano? a skridlu uz mate predbezne aj vybratu ktoru by ste chceli?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 18. Dec 2020 11:38:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
ano betany, na zaklade tychto nasich informacii sa pusti do vypracovania projektovej dokumentacii. samozrejme, teraz spravi len taky prvy navrh a potom to budeme este spolu doladovat. ano, tak predbezne mame, velmi sa nam paci ta mediteran pieskova, tak asi tu dame.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 04. Jan 2021 13:03:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 18. Júl 2018 12:26:12
Príspevky: 20
Bydlisko: Štúrovo
anooo, to viem ktora je, suhlasim s Vami, ta vyzera nadherne ;) :) joooj ale nie je prilis draha? ci cenu ste este neriesili asi, ked este ani neviete, aku rozlohu bude mat strecha, ci?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt