Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 23:34:13


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 06. Mar 2019 10:15:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
caute, caute. aj ja som pocul, ze na stary dom sa odporuca davat plechova strecha ale preco to tak je, to vam vobec neviem povedat. no isto na novostavby by som plechac nedaval ale skor kvalitnu skridlu. my sme ohladom tohto vobec nerozmyslali. hned od zaciatku sme boli rozhodnuty pre palenu skridlu!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 13. Mar 2019 8:38:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
goldor píše:
caute, caute. aj ja som pocul, ze na stary dom sa odporuca davat plechova strecha ale preco to tak je, to vam vobec neviem povedat. no isto na novostavby by som plechac nedaval ale skor kvalitnu skridlu. my sme ohladom tohto vobec nerozmyslali. hned od zaciatku sme boli rozhodnuty pre palenu skridlu!


Neviem, ja s tymto nazorom nesuhlasim, ze na stary dom plechovu strechu. Plechova skoro nic nevydrzi! Ved uz len to svedci o tom, ze teraz ked boli tie vichrici a davali to v spravach tak sme mohli vidiet, ze same plechove strechy odlietali a ziadne skridle! To svedci o kvalite!!! My sme napriklad tiez prerabali starsi dom a vymenili sme na komplet aj krov a dali sme palenu skridlu od Tondachu a uplne super. Zatial sme nemali ziadny problem, vybrali sme lepsiu povrchovu upravu a teda stale vyzera ako nova. Ked sa ma niekto spyta co odporucam, tak moja odpoved je jednoznacna!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 14. Mar 2019 13:54:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
uz som mu o tom hovorila hrdy56, len este vobec nemal cas sem prist...ma teraz toho vela v praci a celkovo chodi neskoro vecer domov a potom uz po nom nechcem, aby isiel na pc...ale cez vikend si uz snad cas najde a pride ti to sem vsetko vysvetlit...len aby si vedel, ze sme na teba nezabudli...tak som ta prisla aspon ja informovat..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2019 13:20:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
V pohode @milastank, veď keď bude mať čas, tak nech sa zastaví na pár slov. Bývam tu pomerne dosť často, tak nie je problém.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 22. Mar 2019 12:30:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Aug 2018 13:37:47
Príspevky: 35
Bydlisko: Bratislava
marco321 píše:
Michaloo22 myslíš, že sú to len také ľudské výmysly? Stále zisťujem kade tade, už aj viacerých odborníkov som sa pýtal no stále som na vážkach :/ Ale keď aj vy ste to tak spravili, tak to budú asi fakt len bludy. Akú škridlu ste dávali? Od ktorej firmy?


ale predpokladam, ze odbornici ti povedali to iste co aj ja, ze? lebo ten kto sa vyzna tak vie, ze aj na starsi dom sa moze dat skridla a ze to ten dom jednoducho vydrzi. hovorim ti, ze my mame tiez stary dom a mame na nom skridli a vsetko v poriadku. nemali sme vobec takyto problem ako tu opisujes. od Tondachu mame palenu a konkretne Sambu 11 v tej najvyssej triede. mame ju lesklu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2019 12:15:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Dec 2017 12:07:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Senec
Michaloo22 áno povedali, máš pravdu :) Od nich máte? Aj my sme už na 80% rozhodnutí pre nich. Koľko vás vyšla Samba? A cez ktoré stavebniny ste brali?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 26. Mar 2019 10:23:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
My sme dali klasicku A-ckovu strechu, kedze sme chceli aj obytne podkrovie. Spravili sme krov a stresnu krytinu sme vybrali palenu skridlu, kedze v tej dobe bola za dobru cenu, kedze bola v akcii. Tiez mame znacku Tondach a teraz som si vsimol, ze tiez maju jarnu akciu na skridle. Tak treba vyuzit, kto staviate!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 29. Mar 2019 11:09:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 52
Dromir, veď to je len dobre, že majú jarnú akciu, keďže ich škridle sú za normálnych okolností dosť drahé. Ale my máme tiež od nich :):):)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 02. Apr 2019 10:30:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
O aku akciu ide?? :o :o :o


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 02. Apr 2019 12:59:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Samozrejme, ze to je len dobre! Ved preto som to aj napisal, aby ludia vedeli, ze aj teraz u nich prebieha akcia a treba ju vyuzit. Mas pravdu, ze su dost drahe ale zase oplati sa investovat, kedze u nich mas dlhuuuu zaruku!

Marasros ide o jarnu akciu na skridle. Viac info si pozri na ich stranke, maju to tam vsetko napisane.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt