Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 22:48:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 18. Jún 2019 11:45:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Toto si trafil, trapi to viacerych, aj mna, kedze nabytok na zahradu uz mam v plane vyberat, len predtym potrebujem co najskor vybavit a dat spravit terasu. Aby sme to este stihli tak, ze este si tu terasu aj uzijeme, ze si na nej budeme moct aj oddychnut.
Len zatial nebude kryta, cize bude vystavena aj slnku aj dazdu a skrz to je to pre mna este vacsim otaznikom :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 19. Jún 2019 16:53:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 69
Boli ste niekde v showroome pozriet timbermax dosky, o ktorych som tu cital? Cital som tu, ze sa da ist na ne pozriet aj osobne, len este som sa k tomu stale nedostal, kedze kopa inych veci sa mi nakopila a nevysiel mi cas. Zaujimalo by ma ako sa tam dostanem, kde to je??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 20. Jún 2019 8:18:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Rudkoko davnejsie som ti uz pisal, pytal som sa na tu udrzbu, jak umyvat, jak sa o drevoplast starat. Este mi napadlo, ze ako to je so zarukou? Keby nahodou sa nejako dosky poskodili? Mozem sa spolahnut, ze mi to bude mat kto vybavit?
Akurat minuly tyzden sme boli u svokrovcov a prejst sme sa boli po dedine az sme skoncili u svokrovho nejakeho znameho a ten mal najlacnejsi drevoplast na terase, co zohnal este volade aj v akcii a musim povedat, ze ta farba, tie flaky co mal na nej od slnka, to vyzeralo strasne.

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 21. Jún 2019 11:48:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
v akcii som aj ja teraz videl. Dokonca aj v nejakom markete na letáku, aj to na obrázku vyzeralo celkom fajn, ale bol som to pozrieť osobne a teda nestálo to zaveľa, ale šak, čo by som chcel za tie peniaze. Čiže prichádzam na to, že budem musieť ísť toto kupovať osobne. Že ísť sa na dosky pozrieť, chytiť si ich a vidieť naživo ten odtieň, lebo obrázok ma môže trošku zmiatnuť :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 25. Jún 2019 13:35:04 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
ved to, ze takto nevies aka je kvalita, nevies realne si to predstavit, cize podla obrazku to neni moc ok :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 25. Jún 2019 17:37:35 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Mattiass k tomuto potom ale nie je nejako montáž, to by mi nemal kto urobiť, to by som si mohol urobiť sám, čo?
Či nevieš o tom niečo viacej??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 26. Jún 2019 9:34:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Gabo keď kúpiš takto tak jasné, že montáž k tomu nebude, nejaký návod na papieri zrejme hej, aby si vedel ako na to, ale nič viac.
A neviem či je to najlepší spôsob, či je to dobré riešenie, že kúpiť si a trápiť sa s tým sám. Aby napokon to neputovalo hneď do koša, keď nebudeš vedieť jak na to :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 27. Jún 2019 10:31:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Mattiass áno a myslím, že je lepšie nájsť si čas, ísť sa pozrieť na ne. Tiež nad tým uvažujem.
Budem mať v práci voľno, tak by som mohol budúci týždeň zájsť sa popozerať po takýchto možnostiach, ako to vyzerá aké sú tie dosky vlastne hrubé, pevné.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 02. Júl 2019 7:52:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 19. Máj 2017 10:25:16
Príspevky: 43
zenor potom daj vedieť, keď pochodíš, že či si našiel niečo, čo by ti stálo zato ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 02. Júl 2019 12:03:05 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Minoro su moznosti, ktore stoja zato, do ktorych sa oplati aj viac penazi zainvestovat. Treba dat spravit taku terasu, ktora nebude nejako narocna na udrzbu, ktora nebude nejako nachylna na problemy, ze nebude ju ovplyvnovat pocasie, ze sa nijako nepodpise.
Pre taku som sa ja rozhodol a to rozhodnutie nelutujem!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt