Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 14:13:43


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 23. Sep 2019 8:23:26 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
cajomo myslim, ze to bude individualne to, ze jaka cakacia doba, co som sa ja na jeden odtien informoval, ze sme si vybrali dva tak jeden mali na sklade a druhy by bol na objednavku do styroch mesiacov, konkretne odtien Sky to bol, ale tak nam nejako cas nesuri, takze my sme v tom problem nevideli, ale je to vsetko o tom dohodnut sa, ist sa pozriet, ze co by vam najviac vyhovovalo a uvidis ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 23. Sep 2019 13:04:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
necital som vsetko, ale myslel som si, ze drevo je najlepsia varianta co dat na terasu, ze to aj najlepsie vyzera a aj na chodenie je to tak najlepsie, ze neni s tym problem ak je to dobre prebrusene, ale teraz ked som par komentov cital tak mam trochu v tom chaos, ze o com to pisete


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 24. Sep 2019 12:05:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
Timco neviem v akom svete zijes a duplom neviem preco si toto myslis :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 24. Sep 2019 12:41:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Myslím, že mnohých ľudí dokáže zmiatnuť proste to jak drevo vyzerá. Že majú pocit, že aj dobre vyzerá aj veľa zvládne. Ale opak je pravdou, nie je to celkom tak. Drevo veľa vydrží pokiaľ je v prírode v podobe stromu. Potom už sú s tým len starosti. Ak by si chcel aby si to udržalo aj farbu aj všetko.
A aj to je veľmi náročné a to aj časovo aj čo sa cien týka. Lebo aj ten lak niečo stojí, aj brúsenie nie je len tak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 25. Sep 2019 7:59:03 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
asi tak, preto ked drevo tak v doskach len v podobe nejakeho podielu, nie aby to bolo ciste drevo, ktore vypovie svoju sluzbu po chvilke na dazdi :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 25. Sep 2019 10:27:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
lenze aj to ked bude nejaky podiel, tak to drevo sa navonok moze prejavit. Ze jeho nevyhody. Preto by malo byt aj to nejako este chranene nie??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 27. Sep 2019 5:05:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 19. Máj 2017 10:25:16
Príspevky: 44
juaneso v tomto máš pravdu, je to podstatné, ak ti môžem v tomto smere poradiť tak sa skús pozrieť na toto http://timbermax.sk/viac-o-timbermaxe a prečítať si viac o tom, je tam aj popísané presné to, že z akých vrstiev, z čoho všetkého sa dosky skladajú, od čoho vlastne následne záleží množstvo vecí, aj napríklad životnosť ;)
za mňa môžem povedať, že si myslím, že povrchová vrstva je potrebná pre jednoduché čistenie, dlhú životnosť ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 27. Sep 2019 11:35:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
idem si to otvorit, ked si mi to uz poslal, som na to zvedavy, len mam obavu ci potom ta vrstva nebude posobit umelo, aby ten dojem toho dreva tam aj ostal, o to mi ide. Aby to dobre bolo.
Aj ked asi som narocny, ked chcem vsetko, aj vzhlad dreva, aj super kvalitu aj vsetko :mrgreen: :mrgreen:

Ty mas osobnu skusenost s tymto? Aj s cistenim, ked o tom pises?? Jak sa to cisti?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 30. Sep 2019 8:13:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
nie si narocny, myslim, ze to je vec, ktoru v dnesnej dobe ocakavame kazdy predsa len to neni sranda, ked za nieco das peniaze a potom to nevydrzi, to ja by som z toho bol asi na prasky, takze myslim, ze ozaj uz aj vyrobcovia sa na to divaju v tomto smere ;-)
aby vedeli poskytnut kvalitu ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 30. Sep 2019 9:15:59 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Minoro co viem, tak to staci vodou akoby vystriekat a tie necistoty zmiznu, tam neni potrebne nic viac. Nejako, ze nieco drhnut nejakou kefou alebo co :) To vobec nie je treba :) Co je velke plus :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt