Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 14:39:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 20. Nov 2019 9:04:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Je lepsie, ked si to uz teraz pozistujes na tom podla mna nic nie je vopred si rozsirit obzory, tiez som to tak robil a potom sa mi lepsie robilo, postupovalo, nech sa to tykalo cohokolvek pri dome, aj v dome.
Co sa tyka tej firmy, tak oni maju v ponuke aj terasove dosky a zabezpecuju aj montaz terasy, co je dobre, lebo neviem ci by bolo vhodne, len tak si niekde nejake dosky kupit a len ich nejako pribit, nejako to urobit len tak provizorne, ked terasa by mala byt pevna.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 21. Nov 2019 8:14:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
To jednoznacne, kazda doska musi byt dobre prichytena, musi to presne byt jedna pri druhej aby nenastal nejaky problem, je pravda, ze proste aj za tu montaz si vlastne clovek zaplati, ale co je to oproti dobre urobenej terase, na ktorej si potom moze cela rodina leto uzivat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 21. Nov 2019 15:00:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
kogen toto by sa dalo este aj teraz, ak by podklad bol pripraveny, ze by mala ist do coho podkonstrukcia, nie je take pocasie, ze by sa to nedalo aj teraz urobit, ale napriklad niektore dosky, myslim niektore odtiene su na objednavku, ze sa na ne nejaky cas caka, cize keby si sa zacal aj skor venovat tomu, tak je to uplne v pohode, aspon by ta nic nenahanalo ;)

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 25. Nov 2019 8:50:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Tak ono sa to dá vopred dohodnúť a realizáciu riešiť aj neskôr. Je to všetko o tej dohode, o tom zvážení si, že čo vlastne chcem a podobné veci ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 26. Nov 2019 10:03:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Caute je to cca mesiac, co som vam sem pisal, co som chcel vediet ako dlho trva pokladka terasy, ked je spravena priprava na terasu, tak s tym neni problem, co som sa dozvedel. Bol som sa priamo na Timbermax riesenie popytat osobne aby som v tom mal jasno, aby som vedel, ci to stiham kym pride zima, sneh, mrazy, ak teda vobec nejake toho roku pridu :D
Jozefo ano aj toto som sa dozvedel, ze niektore odtiene treba objednat, ale my sme vybrali ten co maju na sklade ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 27. Nov 2019 8:36:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
TO POTOM JE DOBRE, TO SI NEMUSEL ANI CAKAT. SU AJ VARIANTY CO SA TYKA SIRKY, ZE ROZNE, CO SI VYBRAL? VIDEL SOM UZ AJ KED BOLI KOMBINOVANE, ZE TENSIE DOSKY SO SIRSIMI A DOBRE TO VYZERALO, TIEZ NIEKEDY SA VYPLATI AJ TAKTO AKOBY SKUSAT ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 27. Nov 2019 10:19:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Bondro áno oplatí, ale nie len tak nejako bezhlavo, ale je dobré, keď poradí niekto kto s tým robí, kto má skúsenosti, že vie vhodné riešenie odporučiť, ako čo nakombinovať, ono niekedy možno by dobre aj kombinácia dvoch odtieňov vyzerala, ale tak ja napríklad v tomto nejako nemám dobrú predstavivosť, preto v tomto ohľade si radšej dám poradiť.
Ja viem dať bacha na kvalitu, to si viem zvážiť, do čoho je vhodné ísť, čo sa oplatí a za akú cenu, ale také tie vizuálne veci, to moc v tom chodiť neviem :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 28. Nov 2019 15:02:58 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Ďakujem za tie info ohľadne podkladu pod terasu. Tiež by som rád vedel aké sú rozdiely cajomo medzi tými doskami, čo si ty písal a nejakými inými?? V cene to mi je jasné, že je rozdiel, ale ešte v čom??

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 29. Nov 2019 8:50:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
NIKDE SOM NENAPISAL, ZE DAKO BEZHLAVO. LEN PROSTE IDE O TO, ABY TO DOBRE UKAZALO VO VYSLEDKU NAKONIEC, ALE MYSLIM, ZE ZA TYM BUDEME STAT OBAJA, ZE JE TO PODSTATNE.
PREDSA LEN TO NIE JE NAJLACNEJSIA ZALEZITOST A KED UZ TAK UZ ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 29. Nov 2019 11:00:17 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
mejuro rozdiel je v tom ako sa dosky vyrabaju, akym sposobom, tych rozdielov je kvantum, proste plati, ze nie je drevoplast ako drevoplast, jedna vec je rozhodnut sa medzi drevom a drevoplastom a druha vec je potom si vybrat, ze do akej znacky ist, posielam ti link, kde je to fajn popisane a zhrnute, ake su rozdiely a vyhody a podobne veci ;) http://timbermax.sk/timbermax-vs-konkurencia tam su aj fotky, ze ako casom vyzeraju drevoplastove dosky, ked nie su kvalitne a ked sa na nich podpise napriklad aj slnko, ze proste vyblednu a myslim, ze to nik z nas nieco take po cca piatich rokoch nechce riesit ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt