Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 6:07:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 22. Jan 2020 13:15:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..betonove nie?..raz som videl terasu so zamkovou dlazbou a teda to neni bohvieco..spina sa medzi nou drzi..na boso to chodenie prijemne nie je..tiez aj neda sa jednoducho vystriekat vodou a problem je ak este zacne aj nejaka burina pomedzi to vyrastat..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 24. Jan 2020 10:21:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
TO TAKE NIECO BY SOM NECHCEL ANI ZADARMO TO TI HOVORIM ROVNO, SICE NASA TERASA NEBOLA NAJLACNEJSIA ZALEZITOST, ALE TIE PENIAZE STALI ZA TO, ZE SOM ICH DO TOHO DAL. OBRATIL SOM SA NA TIMBERMAX, KED SOM ZVAZOVAL AKYM SMEROM SA PRI TERASE VYBRAT A UROBIL SOM DOBRE. PRETOZE TO RIESENIE JE VLASTNE NA POHLAD AKOBY DREVO, LEN S TYM, ZE JE NA TO DLHOROCNA ZARUKA A JE TO MATERIAL, KTORY JE VYRABANY TAK ABY FARBA NEVYBLEDLA, TAKZE TO POSOBI AJ TAK PRIRODNE, ZAROVEN UTULNE, ZE NIE STUDENO AKO NAPRIKLAD ZAMKOVA DLAZBA. LEBO TA NA MNA POSOBI TAK.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 24. Jan 2020 12:16:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Jún 2017 11:28:10
Príspevky: 40
Bydlisko: Nitra
..deden ty mas aj nejako predstavu o cene?..kolko si ochotny za to dat?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 10. Feb 2020 9:05:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Bondro zámková dlažba nie je bohvie čo, najmä medzi ňou môže rásť aj burina a starosti s tým a keď by si na boso na ňu išiel tak niečo sa ti na nohy nalepí, taký akoby prach a nemôžeš ísť potom späť do domu.
Ale keď je terasa z drevoplastu, tak tam nemá byť prečo problém ísť na boso aj dnu aj von.
Jozki predstavy o cene myslím, že máme rôzne, len realita je často iná ako sú naše predstavy a na to sa treba pripraviť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 17. Feb 2020 13:46:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Jozki jedna vec je predstava a casto predstava a realita moc spolu neladia. Ze to nevychadza jak by sme si predstavovali. Ale ja som nazoru, ze radsej si pozistovat cenove ponuky a potom sa rozhodnut, ale treba ratat aj s tym, ze ked su ceny ine, ze aj kvalita, vyroba, zlozenie je ine.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 17. Feb 2020 17:11:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
jozki kolko bude treba tolko dam..ratam okolo stovky na stvorec..mozno aj nieco viacej budem ochotny dat..len musim mat istotu, ze to bude kvalita a vydrzi..kozo ved ano len kym si pockam na cenove ponuky od roznych firiem, tak to potrva nie..ked ste si ziadali o ponuky, tak ste poskytovali vy info o velkosti..o podklade a tak alebo to firma pride pozriet a pomera si to sama?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 19. Feb 2020 6:57:11 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Myslis tu cenu len za samotnu podlahu na terasu? Alebo uz na komplet tu cenu aj za montaz?
Lebo za podobnu cenu vies dostat kvalitnu terasu a aj s jej aplikaciou, montazou, ze ti urobi clovek, co ma na to odborne znalosti terasu.
Ide aby k sebe dosky dobre prilnuli aby sa nestalo, ze nieco medzi ne padne. Aby ta medzera bola mala. Tiez na co sa zameraj aby podlaha bola protismykova, ak budes mat nejaku cast napriklad odokrytu, ze nebude cela terasa pod strechou :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 21. Feb 2020 7:33:31 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
tie dosky, o ktorych bondro vyssie pisal maju medzi sebou medzeru len 2mm, takze neprepadne medzi ne ziadna minca alebo nieco podobne, co by mohlo byt pre nas podstatne ;-)
dobre je pri takejto medzery aj to, ze nie je vidiet zvrchu nejako podklad alebo aj tu samotnu podkonstrukciu, ktora sa pod terasu dava a to, ze vlastne je to tak akoby napevno, tak je to aj znak toho, ze terasa je pevna, ked je terasa hrkajuca, tak to hovori o nekvalite montaze :|


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 25. Feb 2020 17:53:41 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Ešte to aby bolo vidieť, veď keď má byť terasa pevná, tak podklad musí byť pevný, musí držať poriadne a je pravda, že to, že sú dosky akoby na husto na sebe, tak to má veľa výhod.
Trochu som mal istého času obavu, že či náhodou nebude problém, či sa terasa nepovolí pod nejakou záťažou, keď dáme nábytok na ňu, keď sa po nej bude chodiť viac, či jej to neuškodí. Ale potom ozaj som došiel na to, že šak to by mal výrobca s takým niečím rátať, že tá záťaž na tú podlahu bude.
Rudkoko tak radšej pri niečom takomto rátať hneď aj s montážou, firma, čo bondro spomínal urobí cenovú ponuku už aj s montážou a je to bez starostí.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 26. Feb 2020 8:07:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
daval som si nacenit podlahu a na komplet ma to vyjde 150 euro na stvorec, co podla mna vobec nie je take zle, ked si vezmem, ze vlastne je v tom aj material, aj montaz, aj vsetko 8-)
keby to bolo za tu cenu bez montaze, ze by to nebolo na kluc, tak to by som uz trochu viac rozmyslal, ci je to dobry napad, ci to ma zmysel, ale ked je to so vsetkym a vlastne ja s tym nebudem mat starosti dokopy ziadne tak preco nie :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt