Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 20:51:19


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 30. Mar 2020 16:17:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Plexo a ty si nepridal ani nijakú fotku, že ako ti to urobili alebo čo si vybral, že akú farbu, akurát čo si napísal, že už si na správnej ceste a tvoje pocity po sú aké?
:lol: Veď sa s nami podeľ o tvoje skúsenosti. My teraz ako sme doma aj ja aj manželka tak furt vymýšľame, čo budeme ďalej robiť na dome, na dvore a všetko okolo, aby to u nás vyzeralo v lete dobre, predsa len sa to tak šuchne, tak aby sme stihli pripraviť sa na leto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 31. Mar 2020 8:13:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
neviem ved na to sa pytam..ze ci sa to bude dat z drevoplastovych dosiek ocistit alebo nie..lebo predsa stat sa moze, ked chodi aj rodina a casto sa obeduje aj veceria na terase, tak ja myslim na tieto veci a dost ma to zaujima..lebo ak by flak ostal, tak akoze by som do toho asi nesiel..lebo ked by to neslo umyt a malo by tam zakazdym nieco ostat, tak to mi je k comu.. :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 31. Mar 2020 13:30:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
Deden...z dosiek Timbermax, o ktorych som ja pisal, ze ma zaujali, ze som sa po nich pozeral, tak z tych to ocistit ide...na to som sa informoval...povrch profilov je odolny voci takymto necistotam...aj voci masti z masa, aj kave, aj cerveneho vina...nic z tohto nenasiakne do tych dosiek vdaka tomu, ze maju na povrchu ochrannu vrstvu...pri beznych drevoplastoch je potrebne hned ako sa nieco take stane tak umyt to saponatom a umyt nasledne vodou...co si neviem predstavit keby sme mali ja neviem nasich aj svokrovcov na grilovacke napriklad...a tiez co som pocul, tak to nezmizne len tak a treba pockat kym tie flaky vytiahne slnko...a to je problem, kedze vacsinou terasy byvaju kryte... :| :|


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Sob 04. Apr 2020 16:34:50 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
To je nezmysel aby to muselo vytiahnuť, veď nepoznám asi nikoho kto by mal odkrytú terasu, veď aby sa v lete na nej dobre sedelo tak musí byť prekrytá :o


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 06. Apr 2020 18:26:56 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Hromos také niečo by som nechcel, hneď čistiť myslím, že by to bolo nepríjemné taká situácia, že čistiť pri kamarátoch, pri známych počas nejakej oslavy alebo čo. My našťastie nemáme takéto problémy, nič sa nestane keď by sme aj na to zabudli :mrgreen: :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 07. Apr 2020 7:23:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
aj ste tento rok uz nieco podobne absolvovali?.. nejaku grilovacku uz mate za sebou?.. terasa uz je na leto pripravena, ci este nie??..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 08. Apr 2020 13:48:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
Mosvlad...povies mi, kto by nieco take chcel??...myslim, ze nik, nieco take, co musis hned cistit je podla mna viacej na obtiaz a nie na radost...predsa len si vezmi, ze hned utekat s handrou a cistit...ked doma kopa ludi...navsteva, uz z tej predstavy sa mi celkom jezia chlpy...neviem nieco take by som zazit nechcel ani len nahodou...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 20. Apr 2020 15:11:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 44
Bydlisko: Ružomberok
Hromos odolný voči nečistotám? Ako potom čistíš ty takýto materiál, čo si písal?
To s tým drhnutím to nie je sranda, to si neviem predstaviť, že by som bol ešte otrokom svojho rozhodnutia. Najmä ešte keď ide o nie najlacnejšie riešenie terasy :roll:
Zumbulak ani nehovor, tiež by som už rád griloval, ale ešte nie je kde. Ešte to nemáme urobené, ešte neni rozhodnuté, tak ale dúfam, že ako príde leto tak to dáme už dajak na porádek.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 21. Apr 2020 18:14:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
hromos akym sposobom to ocistim potom?..len staci voda?..nechcem aby bol nejaky rozdiel aby boli nejake flaky na doskach, na terase..to by potom akoze ako vyzeralo??..
to by som potom len nervy mal keby ta farba nebola vsade rovnaka..preto som sa na to pytal..urobim to tak, ze sa obratim na firmu, co montuje tie dosky, co si mi pisal..skusim sa na nich nakontaktovat, popytat sa co a ako..vyziadam si cenovu ponuku ak to bude mozne a uvidim ako sa to cele vyvrbi..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 22. Apr 2020 11:53:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 68
dodino teraz je uz take pocasie, ze by to aj islo, ani my este nemame, tak grilujeme v kuchyni na elektrickom grile, no musime nejako improvizovat zatial :lol:

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt