Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 14:29:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 23. Nov 2021 11:03:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Tonak radšej by som bola, keby nám to prišiel niekto spraviť. Akože ja sa do toho nejak moc nevyznám, ale myslím si, že je to lepšie, keď takéto roboty robia robotníci, ktorí s tým už majú skúsenosť. A podľa mňa im to aj pôjde rýchlejšie, než keby sme sa do toho my chceli pustiť. No veď presne, viacej roboty bude s tým, kým sa tieto dlaždice dajú preč. Toto si ideme sami robiť pomaličky, kým objednáme a kým sa bude mať začať robiť nová podlaha.
Norci22 presne tie, podľa mňa hrozné dlaždice, ale tak budiš, naučila som sa s nimi fungovať, ale teraz prišiel už čas na zmenu. Ozaj? Tak to je podľa mňa dobrá správa. Kľudne mi o tom povedz viac.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 24. Nov 2021 7:55:09 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
duflo akoze nehovorim, ze to tak musi byt, ale nevies proste, ked sa v tom neorientujeme, tak su to vsetko len dohady. jasne, ze nie, si myslim, ze skor sa to tykalo takych tych standardnych stavebnych materialov.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 25. Nov 2021 11:35:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
nasiel som si jeden showroom a planoval som sa tam ist pozriet na vystavene wpc dosky... chcel by som ich davat na terasu a na take schodiky, co z nej vedu dolu.... len teraz celkom neviem, ze ako to je, ci je mozne sa nejak dohodnut a ist sa na to pozriet aj ked su tieto opatrenia... alebo treba pockat a potom to az riesit... akoze vsak neponahla mi to, budem az na jar robit, na tento rok som skoncil s robotami... ale chcel som si dopredu spravit prehlad a mozno aj nejaku tu predobjenavku alebo aspon cenovu kalkulaciu...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 26. Nov 2021 11:57:36 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Sakxia co takeho viacej by som ti povedal? Nesmyka sa na nich, netreba sa o to nejak starat, akoze co sa tyka udzby, tak to len vyvapkujes a je hotovo. Neviem, co take by ta zaujimalo. Vsak kludne sa opytaj. Toto su asi take hlavne veci, co je vyhoda pri nich. Jaj a este mi napadlo, ze od slnka nevyblednu a proste nepodliehaju tak vplyvom pocasia ako napriklad drevo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 9:14:11 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
emano no asi hej, mi napadlo, ze ozaj to tento druh materialu asi nepostretlo. to by mali na webe nejaky oznam o tom, ze sa pomenili dodacie doby. lebo co som uz pri viacerych predajcov postrehol, tak to takto oznamili dopredu. vsak je to seriozne voci zakaznikom, aby proste vedeli sa zariadit.
misiaak tak ked si si nasiel showroom, tak isto tam boli aj nejake kontaktne udaje, ci uz cislo alebo mail, tak skus jedno z toho vyuzit a informovat sa na priamo u predajcu, to mas najlepsie, co mozes spravit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 06. Dec 2021 9:02:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Marrrek napríklad susede si dával robiť firme plot a tá ten starý potom brala aj so sebou, že o odvoz sa postarali. Ale vidíš, keď hovoríš, tak demontáž veru si musel sám vyriešiť. Tak ale opýtal som sa, však za to nič nedám, no. Mne by bohate stačilo, ak všetko porobia ako keby na kľúč, alebo ako sa to volá, že komplet všetko.
Sakxia tak v tom sa nemusíš nejak extra vyznať, aby ti bolo jasné, že je to predsa len rozdiel, keď si dáš niečo takéto spraviť firme ako keď si to má človek sám robiť. Tým sa vás nechcem dotknúť alebo tak, ale keď s tým prichádza niekto denno denne do styku, tak už to má proste v rukách a minimálne mu to pôjde rýchlejšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 08. Dec 2021 10:54:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Norci22 čiže oni sa proste namontujú tie dosky a tým to pre mňa hasne chceš povedať? Akože to by bolo úplne ideálne, keby to tak bolo, len ťažko sa mi tomu verí, keď som sa s ničím takým zatiaľ nestretla. A je jedno, že ktoré by sa kúpili? To asi nie, čo? Akože myslím, že od akého výrobcu, predajcu a tak.
Tonak máš aj nejaký tip na takúto firmu? Aj som tuto Norci písala, že to asi nebude jedno, že od koho by sa tie dosky kúpili. Tak by som si rovno pozrela nejaké dobré, ak by si mi vedel poradiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 09. Dec 2021 9:29:11 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Sakxia podla mna ani zdaleka nie je jedno, co tam das. Odlisuju sa tie dosky hlavne co sa kvality tyka. Co mam ja skusenost, tak s Timbemaxom, to su take tie lepsie. Co musis, tak si len vybrat a oslovit ich, aby ti zaslali cenovu ponuku. Potom ju teda schvalit, ked ti bude vyhovovat. Dalej nie je potrebne mozno ani nejake zameranie, ako to pri inych firmach byva. Vo vacsine pripadov u nich staci, ked im nafotis ten objekt, kde chces davat dosky, akoze terasu, podlahu, plot a tak dalej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 09. Dec 2021 10:29:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
duflo ved aj som tak spravil... dohodli sme si stretnutie na buduci tyzden, sme to riskli, ze hadam uvolnia dovtedy opatrenia a aj to tak fajne vyslo... len dufam, ze sa dovtedy nic neudeje a nepomenia to zase... ja som si pozeral aj na stranke, co maju popisane a pofotene, tak mam aj predbezne vybrate, ale radk by som si to teda pozrel aj nazivo, kym nieco objednam...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 13. Dec 2021 8:19:54 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Duflo hej hej, to máš pravdu. Však keď si chce niekto udržať zákazníkov, tak zaujme takýto postoj voči tomu, že im dá dopredu vedieť, keby boli nejaké prípadné zmeny. Akože nie len ohľadne dodacej doby, tak v čomkoľvek. Hoc aj napríklad, ak by im pribudli nejaké nové farby na výber, aby o tom zákazník vedel. Vieš, že či náhodou nechce prehodnotiť výber, alebo také niečo. Ale tak keby som to mal zhrnúť, tak je to seriózna firma, ktorá funguje už dosť dlho by som povedal, tak je zjavné, že čo robia, robia dobre.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt