Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 0:27:54


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 86  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 06. Jún 2019 13:35:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@kozo jo, toto si pomenoval celkom fajn. Keď už dvor, tráva a tak by bolo k tomu v pohode drevo, lenže to má zase strašne veľa nevýhod, čiže treba hľadať niečo čo bude vyzerať podobne, aby to pôsobilo akoby útulnejšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 10. Jún 2019 10:34:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Asi tak, je to presne to, co myslim aj ja. Ze proste aby to vsetko spolu ako sa hovori hralo. Predsa len ked travis cas na dvore na zahrade, tak chces aby to bolo OK.
Aby ten pocit bol taky, ze mam okolo seba prirodu, ze proste nie som v nejakej betonovej dzungli alebo kde :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 10. Jún 2019 10:34:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Asi tak, je to presne to, co myslim aj ja. Ze proste aby to vsetko spolu ako sa hovori hralo. Predsa len ked travis cas na dvore na zahrade, tak chces aby to bolo OK.
Aby ten pocit bol taky, ze mam okolo seba prirodu, ze proste nie som v nejakej betonovej dzungli alebo kde :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 11. Jún 2019 10:44:42 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Už som počul aj také, že pri doskách vie byť problém s pevnosťou, že taká terasa nie je dostatočne pevná a keď sa zaťažuje, tak časom to je vidieť a najmä počuť pri chôdzi po nich, avšak môj názor na to je taký, že všetko záleží od montáže.
Ak neni dobre urobená, tak nemôže človek očakávať, že všetko bude ok ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 11. Jún 2019 11:39:12 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Myslím, že kvalita dosiek a práce pri tomto ide spolu ruka v ruke a treba na to myslieť. Že to neni len tak.

Veľký súvis to má. Myslím, že aj preto firmy sú tak, že zabezpečujú aj jedno aj druhé, lebo sami si uvedomujú tú dôležitosť toho, tú podstatnosť.
Lebo čo z toho ak dosky budú kvalitné ak nebudú správne položené a tým vzniknú nejaké problémy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 12. Jún 2019 7:54:04 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Problémy akého typu máš na mysli?? Čo sa tam dá pokaziť pri tom??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 12. Jún 2019 10:58:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
Ahojte, do týchto vecí ja moc nevidím, myslím, čo sa týka kvality. Ja len čo sa týka vzhľadu a veľmi by som chcela niečo, čo by dobre na terase vyzeralo. Už niekoľko mesiacov sa doma o tom zhovárame a neviem čo by bolo vhodné dať. Máme známych, čo nás presviedčajú na drevo, len od toho nás zase sused odhovára a ozaj neviem na koho dať, aby sme to neskôr neľutovali


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 13. Jún 2019 14:05:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Apr 2017 11:28:18
Príspevky: 68
Drevo neviem neviem, obavu by som ja mal napriklad z triesok, ked by deti sa nahanali bose po nom :x


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 17. Jún 2019 10:05:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 40
...z toho mam aj ja obavu...preto aj rozmyslame nad niecim inym a nie nad drevom...drevo vyzera dobre...posobi tak utulne alebo akoby som to pomenovala...ale vynara sa mi pri nom aj kopa inych otazok ci by to vobec bolo dobre...hlavne som myslela, ze nieco usetrime, ze tu terasu spravi moj drahy...ze to bude easy...ale podla toho co ste pisali by to asi nebolo najvhodnejsie nechat to len na neho...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 18. Jún 2019 10:15:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Ake otazky sa ti pri tom vynaraju?
Myslim, ze by si mohla o svojich pochybnostiach viac napisat, lebo toto je asi otazka, ktoru neriesis len ty, ale v tomto case, kedze uz leto prichadza tak asi viacere rodiny toto trapi ;-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 859 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 86  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt