Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 14:03:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 28. Júl 2021 10:20:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
dobre som to pochopil, ze oni priamo nemaju predajnu, ale cez tych predajcov sa da zakupit ich tienenie? no to by bolo fajn, ze si to pozrieme a vyberieme takto. moja zena vie mat dost otazok, pri takychto nakupoch, tak aspon ich nebude smerovat na mna :D asi by som aj ja riesil montaz tak, ze by som to nechal na nich. nebudem sa do toho tisnut, aby som este nieco zle nespravil.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 29. Júl 2021 12:22:22 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Tak ste sa rozhodli pre plisse, ci este nemate uplne jasno vo vybere? Da sa pri nic vybrat z velkeho mnozstva farieb. Dokonca ked si vyberiete urcity typ latky, tak mozes usetrit na kureni, lebo vedia zamedzit tepelnym stratam. Na zaciatku som si myslela, ze len dobre vyzeraju, ale je tam toho viacej, preco sa oplatia.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 02. Aug 2021 14:39:53 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
uplne presne si to pochopil. to je uz bezne, ze takto vyrobcovia ponukaju svoje produkty. haha no to asi ako kazda zena. ale ber to z tej stranky, ze je dobre, ze ma vela otazok. aspon sa podozvedate. tebe by mozno take otazky nenapadli ako jej. hej, to mas najlepsie nechat na nich. objednas si to ako komplet, ako to ja volam, s dodanim rovno a montaz a mas vystarane.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 03. Aug 2021 10:46:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
viem, ze to takto uz funguje teraz. len mi nenapadlo, ze aj tienenie si takto viem pozriet. ale ved ja som rad, ked sa pyta. kto sa pyta, vela vie, no nie. ale niekedy mi to ide uz hore krkom, nebudem tvrdit, ze nie. montaz teda objednavam spolu s tienenim u predajcu, tak je to?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 05. Aug 2021 14:03:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
Tak je to ako hovoríš. Nie je to vyslovene tak, že by si si musel montáž objednať spolu s tienením. Je možnosť aj vlastnej montáže, alebo si môžeš sám nájsť montážnikov, alebo ti montáž vedia zabezpečiť aj oni. Ako si povedal, že by si si ju kvázi objednal u predajcu. Osobne sa mi to pozdáva, že výber je takýto flexibilný.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Aug 2021 10:44:34 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
ale jasne, ze aj tienenie. ono uz asi vsetko v dnesnej dobe tak funguje, ze si vies pozriet. aj ked nemaju firmy priamo predajne, tak to byva takto, ze mavaju svojich predajcov, ktori poskytuju ich sluzby alebo teda predavaju produkty. https://www.isotra.sk/siet-predajcov-isotra-partner pozri si tento link, co som ti pridala. vypln si to podla seba a uz sa tam preklikas na co potrebujes. ze by si si nasiel predajcu a u neho potom dohodol aj montaz.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Aug 2021 14:10:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
aha takto, ze su tam moznosti na vyber. ale najlepsie bude asi vybavit si montaz rovno pri objednavke. nech sa nestane, ze by tienenie uz bolo dodane, ale nebude ho mat kto namonovat. kolegovi sa tak stalo, ked si objednaval kupelnu. obklad mu dodali, ale nejak to domrvili pri objednavke a nepoznacili tam, ze si objednava aj robotu. tak musel cakat, kym sa nejaka partia uvolni.
horarka diky ti, pozriem sa na to. moj plan bol behat po meste a zistovat, ktory predajca ma v ponuke aj ich krytinu. teraz si mi usetrila dost vela casu. nenapadlo mi, ze by som si to takto vyhladal.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 16. Aug 2021 11:53:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
Môže sa stať aj také niečo. Preto je dobré si objednávku alebo cenovú ponuku ozaj dobre prečítať predtým, než ju odsúhlasíš. Veď aj predajca je len človek a može sa stať. Napadlo mi, že majú aj svoju appku, kde nájdeš video návod na montáž tienenia, či už vonkajšieho alebo vnútorného. Za pozretie to stojí, ak sa do toho nejak rozumieš, by ti to mohlo pomôcť, aby si sa zorientoval a možno by si aj sám zvládol inštaláciu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Aug 2021 11:02:32 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Burak - no jak ste to vyriesili nakoniec? bude to to vonkajsie ci vnutorne? postrehol som aj nieco o plisse roletach. pri nich je tiez na vyber z viacerych moznosti. to ma celkom prekvapilo. ked si to takto spatne ale uvedomujem, to iste som si myslel aj o zaluziach a aha kolko je aj pri nich moznosti na vyber. by clovek ani nepovedal.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Aug 2021 13:13:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
stupjakrado ale kdeze vonkajsie, to sme vylucili uz na zaciatku. rozhodovali sme sa, ake vnutorne. to bolo dohadovania a prehovarania sa navzajom. som rad, ze uz to mame za sebou. vybrali sme tie plisse rolety, ktore spominas. obom sa nam pacilo, ze sa daju vlastne stahovat a vytahovat ako normalne zaluzie, ze od hora dolu. ale funguju aj opacne, ze aj odvrchu ich vies stiahnut. sice sa nedaju preklapat ako zaluzie, ale to nam nevadi. premysleli sme si to a toto je pre nas lepsia volba. je tam tak ci tak vela moznosti ako si ich nastavis.
kubasan tak to snad kazdy si precita, co kupuje a podpisuje, ci ani nie? aplikaciu? to som este nepocul, ze aj takto by to mali firmy riesene, ze by mali svoje aplikacie. ale chapem, ze je taka doba a pre vela ludi je to najjednoduchsie mat vsetko v mobile k dispozicii. akoze zaujalo ma to, pozriem si to istotne. potom uvidim, ci to aj realne vyuzijem.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 30 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt