Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 10:15:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 19. Nov 2019 8:50:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...tiva...vidis, to som vobec nevedela, ze oni maju tolko vela predajcov po slovensku a cesku...keby si mi to nenapisala, tak ja by som otravovala priamo ich :D :oops: ...uz som si nasla predajcu a aj sme u nich osobne boli...uvidim, aka bude cena a podla toho sa rozhodneme...dam ti potom vediet, ako sme sa rozhodli a aku nam dali cenu...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Nov 2019 9:45:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 31
Bydlisko: Myjava
hrncica píše:
...tiva...vidis, to som vobec nevedela, ze oni maju tolko vela predajcov po slovensku a cesku...keby si mi to nenapisala, tak ja by som otravovala priamo ich :D :oops: ...uz som si nasla predajcu a aj sme u nich osobne boli...uvidim, aka bude cena a podla toho sa rozhodneme...dam ti potom vediet, ako sme sa rozhodli a aku nam dali cenu...


asi by si toho vela nepovybavovala, kedze oni by ti hned povedali, ze sa musis obratit na predajcov. oni su len vyrobcovia a dodavatelia. neboj, tiez som nevedel a na fb som im pisal :lol: :D ale oni mi pekne hned odpisali, ze si mam najst ich predajcu a cez nich to vsetko riesit. tak potom som tak aj spravil a dnes uz mame super tienenie znacky Isotra aj namontovane na oknach 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 26. Nov 2019 9:55:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Ako napísal Braňo, moc by si od nich nezistila, keďže oni by ťa hneď presmerovali na predajcu. Ale ste šikovní, že ste u nich už aj boli. To ste kedy prosím ťa stihli??? Oki, daj mi vedieť, som zvedavá.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 28. Nov 2019 8:22:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...branno66...super, tak to som rada, ze aj ty mas od nich tienenie...a ake mate?...ake ste davali?...tiez exterierove alebo nejake ine?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 28. Nov 2019 8:26:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...tiva...ano, ano pochopila som a preto som si hned nasla predajcu a k nemu som isla...nepisala som im, ked som od vas vedela, ako to funguje...kedy som to stihla?...ved som ti hovorila, ze ja som sikovna a ked si nieco zaumienim, tak si za tym idem...hned ako ste mi napisali, ze oni su dobri, tak som zacala surfovat po internete a potom sme s drahym hned aj isli...aaa uz mame aj cenovu ponuku :oops: :) ..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 02. Dec 2019 9:33:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 31
Bydlisko: Myjava
hrncica píše:
...branno66...super, tak to som rada, ze aj ty mas od nich tienenie...a ake mate?...ake ste davali?...tiez exterierove alebo nejake ine?...


hej, hej, tiez sme dali exterietove zaluzie, kedze si myslim, ze tie su najlepsie a teraz aj najmodernejsie 8-) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 05. Dec 2019 9:18:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
A nemajú rolety a žalúzie rovnaké vlastnosti a výhody? Lebo mne prídu, že sú veľmi podobné a že plnia svoj účel rovnako. Či je medzi nimi nejaký výrazný rozdiel? Ak áno, tak aký? :o :shock:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Dec 2019 14:24:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
...nie nemajú Marek...rolety sa nedajú úplne naklápať ako žalúzie...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Dec 2019 13:47:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
presne tak ako napisal gorhio :)
medzi zaluziami a roletami su male rozdiely.
no ci sa rozhodnes pre rolety alebo zaluzie, tak si mozes byt isty, ze budes mat dobre tienenie.
cez exterierove zaluzie alebo rolety neprejde len tak svetlo a ani nie je vidiet do vnutra.
len ta musim upozornit, ze na exterierove tienenie potrebujes aj predpripavu, tak na to nezabudni, dobre?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Dec 2019 13:23:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Chlapi to len ten jeden rozdiel je medzi nimi, že žalúzie sa dajú úplne naklápať a rolety nie??? Branciko akú predprípravu máš na mysli??


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt