Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 13:47:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 05. Jan 2022 13:59:08 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Dromir ono sa aj uvádza nejak na tých baleniach takéto vlastnosti farieb? Vieš, že belosť pri akom zriedení a podobne?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 05. Jan 2022 14:19:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Bohro tak potom dobre. Ale ved zase tak casto hadam nebude treba malovat. Ale ked tak, tak aspon mas nieco, co mas uz overene a vies po com siahnut.
Ruth no ved jasne, pokial to nemal ako nakupit a doniest, tak lepsie, ze ste to vy zabezpecili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 07. Jan 2022 8:19:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Doros no ako pozeram na ostatne spravy, tak myslim, ze aj ano :oops:
Bardanka ja som tu spominala taku kalkulacku, alebo ako to nazvat, na prepocet mnozstva farby. Ze ty si len zadas metre a tak dalej a ono uz podla farby ti vypocita, ze ake mnozstvo potrebujes. Takze sa nestane, ze by si mala malo, ze by ti chybalo, alebo opacne, ze by si nebodaj kupila vela. Ale zase v tom pripade sa da farba vratit, ked je balenie neotvorene. Aspon podla toho, co som sa tu tiez docitala.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 10. Jan 2022 7:54:31 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
jardojar uz sa ti podarilo dostat k nejaku odporucaniu? ked som si prebehla diskusiu, tak som natrafila na jednu znacku, co sa mi celkom pozdava podla opisov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 10. Jan 2022 9:38:55 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Galadriel no veď to nie, ale tak môže sa stať, že u našich alebo u svokrovcov alebo proste niekde takto u známych sa bude robiť, tak to je jasné, že to chodíme pomáhať, keď niečo treba. To som skôr tak myslel. Jasné, že keď sa teraz maľovalo, tak máme pokoj na niekoľko rokov dúfam. Ak sa nepritrafí napríklad nejaká nehoda a neschytá to stena.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 10. Jan 2022 13:27:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Bohro ale jasne, vsak to normalne ako pri kazdej farbe. Taketo udaje byvaju bezne uvedene, aby ty ako zakaznik a spotrebitel si sa vedel rozhodnut pre nieco. Ale vies si to pozriet aj na nete, daj si stranku Chemolaku a tam si zadaj nazov farby. To je vyrobca a ma tam vsetky produkty uvedene, cize sa docitas vsetko co potrebujes.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 11. Jan 2022 7:47:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Bohro no tak to hej, nenapadlo mi, že to takto myslíš. Ale hej hej, to sa pritrafí veru občas. Však my sme tak tiež takto vlani začiatkom roka u našich maľovali vrchné izby v dome. Len to som povedal, že najbližšie, keď sa bude takéto robiť, tak jednoznačne treba najskôr oškrabať už tie steny. Lebo doteraz sa to len natieralo natieralo, tak už je tam hojne vrstiev a len čakám, kedy sa to začne olupovať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 11. Jan 2022 11:55:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Tak v dnesnej dobe si to vies aj vsetko na nete pozriet a nemusis behat skrz to po predajniach a porovnavat si farby podla kyblov. Davnejsie tu jedna babena pridavala dost uzitocny odkaz na jednu farbu a aj prepocet mnozstva.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 12. Jan 2022 7:52:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Emano tiez mas skusenost s touto Albapurou? Ja uz ano, teraz par dni dozadu co sme dokoncili, ked bol ten sviatok a potom vikend, tak reku to vyuzime a porobme, pokial je este tak volnejsie. Akoze fajne, som bol prekvapeny, ze dobra farba. Lebo aspon pre mna teda nebola taka znama, len ma nieco lakala vziat ju na vyskusanie. Ale osvedcila sa dobre, takze aj na dalsi raz by som nemal problem tiez ju zobrat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 12. Jan 2022 9:33:38 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
americano moze byt, lebo tak zober si, ze niekto fakt sa prvy raz do pusta sam a na vlastnu zodpovednost. tak v tom pripade su podla mna tie otazky na mieste, ze radsej sa opyta aj na jasnu vec pre niekoho, ale chce mat proste tu istotu, aby bolo vsetko dobre spravene.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt