Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:48:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 12. Jan 2022 11:37:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
Mayky inak o nej som počula, že je jedna z tých lepších, čo sa dajú kúpiť. Hlavne čo sa týka pomeru cena a kvalita. Vidím, že tiež máš dobrú skúsenosť s ňou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 13. Jan 2022 10:02:58 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
ludia pomoc, zena si vymyslela doma malovat. to by bolo akoze vsetko okej, len co ona si za farby zmyslela, tak to nechapem. ako ju presvedcit, ze biela bude lepsia? alebo poradte nejaku, ktoru by som rovno mohol ist kupit, nech sa o tom nemusime viacej dohadovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 13. Jan 2022 12:22:12 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Mayky hej hej, tiež už som s ňou maľoval. Môže byť, ľudia sú skôr navyknutý na iné značky, však kedysi toho nebolo ani toľko na výber.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 14. Jan 2022 17:03:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Emano ako tak sledujem poslednu dobu tak vyzera byt dost oblubena. Co mi vlastne aj vyhovuje :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 17. Jan 2022 8:16:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Baroon vies ako to sprav? Ukecaj ju, ze by bolo to najskor vybieli a potom davat farebnu farbu. A takto, ked uz budu biele steny, tak mozno ju skor na to ukecas, ze to staci tak, ked to bude aj vidiet. Len tiez si treba dat zalezat na vybere aj tej bielej farby. Lebo nie je biela ako biela, treba sledovat informacie, co su uvadzane na baleni alebo sa pripadne opytat predavaca. Ale to si myslim, ze bez problemov aj sam dokazes vycitat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 18. Jan 2022 8:24:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Baroon tak to si sa do pekne zapeklitej situácie dostal. Ale páči sa mi plán, čo Nicolletka vymyslela. Možno by som do toho ešte zahrnul to, že biela je univerzálna a tým pádom ti bude ladiť s hocijakých nábytkom a zariadením aj keby ste sa napríklad rozhodli gauč vymeniť alebo tak. Viem, že ženy si dávajú aj na takýchto veciach záležať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 18. Jan 2022 11:50:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
Vločka to si mala inak dobrú poznámku. Sused takto išiel vlani maľovať a kupoval nejakú farbu, značku ani neviem, ale on riadil cenou. Ale nie tak, že by kúpil najlacnejšie, ale kupoval najdrahšie. A ti poviem, že veru vysoká cena ti nezaručí kvalitu. Neviem, kde zobral takúto taktiku pri rozhodovaní a nákupe, ale veľmi s ňou neuspel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 19. Jan 2022 8:09:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
mayky coze si tiez kupil a chystas sa malovat doma?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 19. Jan 2022 11:48:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Velmi usmevny problem riesite. O to viacej ma to pobavilo, lebo sme nieco podobne riesili aj doma. Ale to bolo my versus deti, oni boli tie, co chceli farebne steny v izbe a dobreze nie kazdu inej farby. Ale tak to malo jednoduche riesenie. Proste sme povedali, ze bude biela, ze nebudeme ako v cirkuse a farebne nech si daju vankuse alebo obliecky. Este sme spravili ustupok, ze koberec sme taky farebny strakaty kadejaky kupili. Ale na bielych stenach sme proste trvali. Hlavne aj skrz to, aby mali svetlejsie v izbe, ked sa aj ucia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 19. Jan 2022 13:06:21 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
dakujem vam vsetky za vzacne rady :D skusim pouzit niektoru z tychto taktik a skombinovat to nejak a proste ju ukecat. skuste mi pomedzi to hodit aj nejake odporucanie, ze ktora biela farba by bola okej. stale verim v tom, ze sa malovat proste bude na bielo.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt