Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 9:07:37


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 20. Jan 2022 9:16:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 63
Dromir pri deťoch to máš asi najlepšie, keď dáš na bielo steny. Lebo aj keď sa nejak zašpinia, čo si povedzme, že sa pri deťoch proste stane, tak to vieš bez problémov premaľovať. Kdežto pri nejakej farbe, to by si musel triafať opätovne odtieň a keď neutrafíš, tak to bude vyzerať, povedzme si, nie práve dobre. Čiže aj toto by som možno bral do úvahy pri výbere tej farby, akože odtieňa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 21. Jan 2022 7:47:44 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 102
mayky až by si nemal ešte kúpené, tak by som ti poradil skúsiť Albapuru. ja som kupoval fakt, že veľa balení a veľa kíl. pomer cena kvalita fakt slušný. ak by si mal nejaké otázky prípadne, tak kľudne smeruj na mňa, zodpoviem, čo budem vedieť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 21. Jan 2022 12:02:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Dvoranka asi sa držal toho, že čo je drahé, to je dobré. Mal tomu povenovať radšej trochu času a niečo si aj pozisťovať a poprečitovať. Hneď by bol múdrejší a myslím, že už len tuto keby si prečítal, tak by nakúpil omnoho lepšie ako sa mu zadarilo.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt