Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 14:35:13


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 89  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 30. Sep 2020 19:10:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
kapral takych veru je...to je podobne ako aj s elektrikarmi, ktori ked len chvilu studovali na strednej skole nieco s elektrinou tak si myslia ze su elektrikari...a pustaju sa do takych veci, ze mi az rozum zostava stat...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pia 02. Okt 2020 8:23:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 78
Bydlisko: Senica
@marocco a preco akoze hentu rekuperaciu? ja ked sa mam priznat tak mi pridu proste vsetky rovnake


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Sob 10. Okt 2020 9:44:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 69
fesak poviem ti tak my sme Nilan a tú firmu vybrali preto, že firma poskytuje všetko, aj poradenstvo, aj montáž aj následne servis. A túto značku preto, lebo majú kvalitné jednotky, prepracované a aj za relatívne dobré ceny, že tá ponuka je fajn.
Ono môže sa ti zdať na pohľad, že je jedno akú značku, ale vôbec to nie je jedno. Musíš prizerať na parametre, čo sa ti viacej oplatí a tiež aby jednotku ti mal kto na Slovensku servisovať aby si nemal problém napríklad s výmenou anódy a podobné veci ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 13. Okt 2020 8:41:06 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Oni maju akoze niekde na Slovensku aj nejaku pobocku kde mozem normalne ist? Sa popytat a tak


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 13. Okt 2020 17:54:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 27. Aug 2018 12:01:04
Príspevky: 31
croccus maju firmy s ktorymi na Slovensku spolupracuju, predajcov, ktori predavaju tuto znacku rekuperacii a zabezpecuju aj odbornu montaz, tak na nich je dobre sa nakontaktovat 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pia 16. Okt 2020 9:06:56 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Jaj a aj vieme, ze kto to predava konkretne? Nech viem ako daleko by sme to mali keby chceme to chceme teda riesit. Ja radsej vsetko takto osobne, hlavne ked sa to tyka takychto drahsich a dolezitych veci


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Ned 18. Okt 2020 8:50:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Croccus ako ďaleko by ste to mali? Veď to ako ďaleko by to firma mala k vám, to skôr nie? Ale tak čo viem, tak je firma, ktorá napríklad montuje na celom Západe Slovenska a potom ďalšia na opačnej strane, že nie je tých takých zmluvných firiem Nilanu nejako veľa, ale zato robia svoju robotu kvalitne a dobre, že ozaj majú prehľad o fungovaní jednotiek, o záruke, o montáži no o všetkom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Ned 18. Okt 2020 22:02:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 78
Bydlisko: Senica
@marocco pozeral som to aj nejake recenzie som nasiel a vacsina ludi tam mali dobre skusenosti. len pozeral aj tie ceny fu a napriklad za tie aktivne rekuperacie to uz su riadne pecky :D oplati sa to? ty mas aku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 19. Okt 2020 16:36:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 69
croccus tá firma, čo nám robila tak oni sú priamo z Plzne, ale chodia na Slovensko montovať jednotky nemajú problém vôbec aj urobiť prípravu pre rekuperáciu, že aj rozvody, aj projekt na to ako to dobre urobiť, len teraz myslím, že je najlepšie sa telefonicky informovať ako to je, keď je takáto situácia jak je, že máme nejaké tie obmedzenia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 20. Okt 2020 9:29:12 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Tak najskôr my aby sme sa s nimi mohli nejako dohodnúť, ja by som tam najradšej šiel. Takéto veci riešiť cez mobil alebo tak to mi nie je úplne po chuti. Hlavne by som chcel aby mi to celé poukazovali ako to funguje a tak. Je mi to ale jasné, že teraz je proste celkovo problém s týmto, všetko čo sa dá by sa malo riešiť na diaľku ale to už by som ja radšej potom počkal ešte nejaký čas a riešil to keď to bude reálnejšie sa takto osobne stretnúť


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt