Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 16:23:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 89  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 9:25:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
plaso to je fakt a si vezmi, že už len tá malta a takéto veci. To proste keď to máš dýchať to tiež nie je bohviečo, preto akože toto kvitujem úplne.
A veľká výhoda je, že drevodom je rýchlo postavený, že tam to ide jedna radosť a nie ako pri murovaných, to keď vidím ako dlho niekto dokáže stavať, tak to je niečo neskutočné, to by ma aj elán z bývania v dome prešiel :lol:

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 10:58:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Jaromir my ked sme toto vybavovali tak mal som strach trochu z toho, ze budem musiet stale byt na stavbe, vies, ze dozerat ako to chodi a tak, ale to niektori ti maju aj stavbyveducich, co je uplna parada. Lebo sme nemuseli kazdy jeden den proste ist kontrolovat, co sa urobilo alebo neurobilo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 17:40:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
jaromirvojtko tak to je jasne. Pri drevodomoch nemusis moc riesit napriklad vyzretie stavby a podobne. Ako sa stavia, tak je to proste hotovo. Za par tyzdnov domcek postaveny, co je super.
davidenkooo ako casto si potom chodil na stavbu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 7:20:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 10. Nov 2017 12:55:39
Príspevky: 18
Bydlisko: Trenčín
len nie su aj pri tom nejake nastrahy, ked sa to tak rychlo postavi?...je to v pohode?...nepotrebuje aj drevodom nejako akoby preschnut alebo nieco?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 10:54:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 81
nielen teba, ale myslim, ze to viacerych, lebo je rozdiel, ked nieco sa stavia len mesiace a ked nieco roky, je to neprijemne podla mna, ked clovek proste sa tesi a roky sa tesit, chodit pravidelne nieco robit a tak, to sa neda udrzat ten elan, aspon u nas viem, ze proste by to nejako neslo, nie sme taki a sme radi, ze nas dom bol postaveny pomerne rychlo, minuly rok som si pozistoval vsetko, co bolo treba a potom to uz islo jednym vrzom :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 11:54:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Domek neviem aké nástrahy myslíš, pri drevodome nič také nie je potrebné, keď sa urobí základová doska tak potom sa normálne môže stavať tak, že nemusíš na nič čakať, nič sa nemusí odkladať, preschýnať ani nič, to sa potom robí rad radom ako sa stavia.
Drevodom má tú výhodu, že on dýcha, že proste aj s vyššou vlhkosťou sa vie vysporiadať, že to nie je ako pri murovaných domoch, takže bez strachu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 18:53:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
je to velka vyhoda aj pre susedov, ked si niekto takto da postavit drevodom. prakticky tym ulahodi aj okoliu, ked je to takto rychlo vsetko hotove

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 9:37:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Adelkana tak susedom by mohlo byť jedno, čo sa deje na vôkol, keď to neni ich pozemok, aspoň ja si tak myslím.
Mňa už pred dvomi rokmi zaujímala tá myšlienka drevodomu, pretože mi to príde také vhodnejšie, také rýchlo akoby vybavené a veľa som čítal o výhodách bývania v takomto dome, čo sa týka zdravia :oops:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 17:29:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
jasne, ale tak vies ludia su zavystlivy a niektori sa vedia ukazat aj pri stavbe ak teda vidia, ze stavias nieco lepsie, nez maju oni sami


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 20:45:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
woody30: ale tak to je jedno…nech si každý hovorí kto chce čo chce…ja sa riadim tým, čo chceme my, neriešim kto čo hovorí…veď by som sa zbláznil…okolo mňa bolo veľa ľudí keď som si o drevodomoch začal zisťovať, ktorí ma proste odhovárali…ale ešteže dnes sú takéto možnosti, že som dostal info od ľudí, čo v drevodomoch ozaj bývajú a veľmi mi to pomohlo…


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 889 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt