Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:43:26


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 88  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 13. Nov 2020 20:04:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
@alenca Nie nevsimol som ti ale vdaka za tip! Idem si to pozriet. To je akoze nejaky navod alebo tak?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 15. Nov 2020 19:44:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
@plaso podľa mňa to isto stojí za to si to vypočuť ak uvažuješ nad takým domom. ja som tam našiel odpovede asi skoro na všetky otázky čo som mal, plus tam boli aj také veci, na ktoré by mi na začiatku ani nenapadlo sa pýtať. vieš veľa vecí sa ti vynorí vlastne až keď to začneš riešiť a už si v procese. takže za mňa super vec


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 19. Nov 2020 13:43:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Hrncica dik za odpoved.
Prave pre toto ma to zaujalo. Ze netrva dlho kym sa clovek bude moct prestahovat. Su aj nejake nevyhody tohto typu domu? Netreba sa bat napriklad povodni alebo hlodavcov alebo niecoho??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 20. Nov 2020 19:55:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
hrncica píše:
...booter mna tym netrapis...aj som sa snazila hladat ale tolko papierov co mame tak som sa este neprepracovala k tomu co si chcel...na to musim mat asi cely den nech si to cele preberiem...nech si urobim prehlad...prepac...ale tak najlepsie ti bude sa priamo s firmou skontaktovat...
...menor pozeral si firmu o ktorej som ja pisala?...ja nemozem povedat nic zle...akoze na mojej strane aj muzovej spokojnost...dodrzali vsetko na com sme sa dohodli...ak chceli urobit nejake zmeny, ze by nieco bolo lepsie tak vsetko s nami komunikovali... ;)


jasné, ja to chápem veď aj my máme toho toľko. veľa vecí je tam aj takých čo by sme už aj mohli vyhodiť ale vždy sa nájde niečo čo je dôležitejšie a nikdy sa k tomu nedostaneme. počuj ty keď si ich kontaktovala tak si im volala či ste im tam mail posielali alebo čo?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Nov 2020 10:22:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Booter ked to je normalne, aj u nas je toho vela lebo je jedno ci mas byt ci dom, zakazdym ked nieco robis, tak chces si rozne doklady od toho odlozit, chces mat vsetko aby si bol pripraveny pre kazdy pripad, nech by sa cokolvek udialo. To je normalna vec :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Nov 2020 12:18:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
preco ste sa rozhodli si postavit drevodom a nie normalne murovany? kvoli tomu, ze je to rychlejsie?

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Nov 2020 17:10:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...huejgo vies co nevnimam nejake nevyhody ze by taketo byvanie malo...prave naopak...ono niekto ti povie, ze problem napriklad s mysami...ale poznam vela pripadov kedy v murovanych domoch mali problemy s hlodavcami...takze to nema nic spolocne s drevodomami...
...booter tak ono sa toho nazhana tych papierov...predsa kopa veci sa riesi a vsetko si chces odlozit...takze normalka...najlepsie je hned zavolat, dohodnut sa na stretnuti a nasledne tam pojdes...s nimi sa da o vsetkom bavit...oni ti povedia co by bolo ako dobre z vlastnych skusenosti, ty im povies aku mas predstavu a podobne...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Nov 2020 17:13:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 73
...cmiro aj to je vyhoda...to bez debaty, ale tiez velky benefit je drevo ako take...stavba z dreva ma nieco do seba...aj pocitovo to mna dostalo...je to ekologicke byvanie...a tiez aj co sa tyka pripadnej nejakej recyklacie je to vhodnejsia varianta jak murovany...recyklaciu myslim v zmysle, ze po rokoch nejaka rekonstrukcia, buranie a podobne...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Nov 2020 20:38:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Hrncica už som to tu písal, dobré je aj to, že keď sa drevodom stavia, tak je to presnejšie ako pri murovaných domoch.
Vieš si viac vecí lepšie odkontrolovať. ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 24. Nov 2020 12:02:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
@hrncica nad tym som nepremyslal, ze to bude potom mensia zataz pre zivotne prostredie. moznoze v buducnosti uz bude povinne stavat iba domy z takychto materialov. ale nie je tam potom problem s nejakou izolaciou a tak? a tiez keby sa o par rokov nieco rekonstruovalo tak bude treba si zohnat firmu, ktora vie pracovat presne s takymito domami nie? lebo predpokladam, ze sa to bude spravat uplne inak ako murovany dom

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 88  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt