Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 12:09:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2022 12:08:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Vies co, uz je to nejaky ten rok, co mame plechovu / ocelovu krytinu, ale ked ti mam pravdu povedat, tak mi ani len nenapadlo, ze by sa mala strecha niekedy po case natierat. Vsak mam na nu zaruku desiatky rokov, tak preco by som to robil, ze by som do toho takto zasahoval? Ak by sa jej nieco prihodilo, tak by som to riesil formou reklamacie ale isto nie takto.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 11. Júl 2022 13:11:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Ale kdeze, nieco taketo sa nerobi. Teraz nie tak davno som aj sem pridaval foto, co sme davali novu strechu. Predtym sme mali skridlu. Mozem povedat, ze uz teraz mam z toho taky dobry pocit, ze sme radsej plechovu zvolili a nesli opat do tej skridle. Aj to bolo hotove cele za relativne kratky cas.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 12. Júl 2022 7:26:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Samouk kdeze je ta foto? Neviem sa k nej nejak dostat. Neda sa ti to sem dat este raz ked tak alebo ze by si mi poslal do spravy kludne aj viacej zaberov? Alebo aspon, ze pre aku ste sa rozhodli?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 12. Júl 2022 8:18:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Majcich ak sa nemýlim, tak to bolo Monterrey od Ruukki vo farbe tmavej šedej alebo takejto nejakej. Hádam som si to nepoplietol s niekým iným. Ale v pohode sa len preklikaj dozadu pár strán a tam to bude, len to chce chvíľku trpezlivosti. Hľadáš nejakú inšpiráciu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 13. Júl 2022 10:09:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Dobre hovoríš, je to presne tento model krytiny, akurát farba je tam antracitová a nie tmavá šedá, tá je ešte o niečo tmavšia. Rozdiel nie tak veľký, ale verte, že pre moju ženu dosť podstatný, hah. Foto by som poslal radšej do správy, aby nedošlo k porušeniu nejakých pravidiel alebo tak, že to opakovane pridávam. Ale ak by sa ti chcelo preklikať, tak minulý mesiac som tú fotku dával, nejak začiatkom mesiaca sa mi vidí. Aspoň takto to hľadanie skúsim uľahčiť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 13. Júl 2022 10:44:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 04. Jan 2018 18:58:12
Príspevky: 20
my sme si mohli aj skridlu kludne zvolit, ale tiez sme sa rozhodli radsej pre plechovu krytinu. vychadzali sme hlavne z toho, ze ked sme behali kade tade a videli sme domy, hlavne teda take starsie so skridlovu a s plechovou strechou, tak ta plechova aj ked starsia, tak vyzerala omnoho lepsie ako skridla odhadom v podobnom veku.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 8:32:56 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
dosť dobrý spôsob na rozhodovanie sa. keď sú tie krytiny nové a majú to predajcovia vystavené, tak všetko to vyzerá na pohľad dobre. ale to, ako to bude vyzerať o 10 20 a viac rokov, to ti už neukážu. ale tak ono celkovo platí pri tej plechovej, že je to také prijateľnejšie čo sa týka nejakej starostlivosti a údržby.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 12:00:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Ma upútali tie čísla, čo si písal. Mi ako prvé napadlo, že to je záruka na tú krytinu, čo niekto dáva. Si hovorím, že 20 rokov, že tak to je slušná záruka, že niekto si verí ohľadne kvality a životnosti tej krytiny.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 18:21:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
To je jasne. Ved ak by to nebolo tak, ze by to tolko vydrazalo, tak si vies predstavit kolko naslednych reklamacii by musel potom riesit


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Júl 2022 7:02:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Hemela moznoze ani nie, lebo ak by krytina zostala rovnako kvalitna, akurat zaruka by bola na menej rokov, tak v podstate na veci by to nic nezmenilo. Krytina by stale vydrzala rovnako vela a rovnoko dlho, len teda by to nebolo poistene tou zarukou. Ale tak asi vedia, co robia, ze je ta krytina dobra, ked sa neboja poskytovat zaruku tolko rokov.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt