Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:29:37


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 21. Sep 2021 11:13:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
Duflo tak to je jasné, že aj to som brala do úvahy, aby sa hodili domov. Neverím, že niekto by bez toho kupoval nejaké zariadenie, aby sa nad týmto nezamyslel dopredu. Áno CPL sme vybrali. Dobre, či? Farbu? Som nečakala, že práve na toto by si sa opýtal. Som čakala také viacej technicky zamerané otázky. Farba je biela. Máme biele steny, tak reku bude to v jednej farbe na komplet. Dobre to podľa mňa bude vyzerať, keď to bude nahodené.
Norci22 ale isto, to ja nejdem hovoriť, že nie. Podľa mňa sme dobre vybrali. Ono zase taký rozdiel v tom už nebude si myslím. Keď to chceme len na takéto bežné používanie. Netrieskame doma dverami, nemáme malé deti, takže tým dverám sa nemá čo stať. Ešte nie veru, ale už pomaly čakám, že každú chvíľu sa ozve predajce, že dorazili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 22. Sep 2021 8:49:48 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
kymbosa ale to si tak neber, nie takto som to myslel. len som chcel povedat, ze proste zeny na to inak prihliadaju. nie ze celkovo sa neberie do uvahy ta farba a celkovy vzhlad. sme sa trochu teda nepochopili. podla mna dobra volba, ked si to tak zoberies, tak to je druha naj moznost, aku ste mohli vybrat. keby vyberiete hpl, tak tam je aj cena uz potom viditelne vyssia. samozrejme s cenou rastie aj kvalita, alebo teda opacne. by som naopak cakal, ze k bielym stenam by pasovalo nieco farebnejsie. ale takto dosiahnes aspon to, ze sa priestor opticky zvacsi, to tiez nie je na skodu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 24. Sep 2021 11:45:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Burak ty tu nejake divoke kombinacie spekulujes, ci to sa mi zda?.. Alebo len v tom nemas jasno, co by bolo najlepsie... V tom pripade jednoznacne predajca... Tam mas istotu, ze sa dozvies, co potrebujes... Darmo ty budes vymyslat kadejake variacie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 24. Sep 2021 12:46:53 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Kymbosa pokial si ty rada, tak nemam namietky. Ale nie, ani tak by som nemal. Jasne, ze na take bezne uzivanie bohate staci aj cpl. Vsak ten je tiez odolny voci malym detom, ked to mam takto napisat a je aj lahky na udrzbu. Ti staci pouzivat bezne cistiace prostriedky, netreba nic specialne dokupovat. A uz ich mate doma? Dodacia doba je nejak okolo mesiaca, ci sa mylim?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 05. Okt 2021 12:20:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
kralovic toto si ja na sebe uvedomujem praveze, ze niekedy proste az moc kombinujem a nie je k nicomu dobre. tolko kombinujem a spekulujem a hladam moznosti, ze aj tak nic z toho. ciez smer predajca.
duflo tak jasne, ved to aj tak beriem, ze to co hovoris su take rady zo zivota viac menej, ale ohladom tych odbornych veci je lepsie sa obratit na predajcu. a nebudu tie dvere aj tazke tym padom? vies co? nejdem spekulovat a vymyslat. pojdem sa popytat predajcu a potom podam spravu, co som vlastne zistil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 06. Okt 2021 7:10:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Zdravim vas ludia. Potreboval by som od vas poradit nejakeho vyrobcu co sa tyka interierovych dveri. Mam predstavu, ze ako by mali vyzerat, aka vypln by mala byt pouzita a tak dalej. Toto vsetko mam presmyslene. Len by som potreboval radu, na koho by bolo dobre sa obratit. Nechcem ist kupovat do ziadnych tychto velkych predajni, kde vie clovek kupit vsetko. Myslim si, ze tam ta kvalita nie je taka, aku pozadujem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 08. Okt 2021 9:04:08 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
burak nepovedal by som, ze tazke, ked to ale porovnas s tymi ostatnymi vyplnami, ktore su na vyber tak ano, budu o nieco tazsie. ale vsak to teba pri pouzivani nijak neovplyvni. ten rozdiel vahy pocitis jedine pri nahadzovani do pantov a to je zalezitost ozaj par minutiek. a mi tak napadlo, ze vlastne aj toto za teba vie spravit clovek od nich, takze uplne bez problemov. ked chces, aby mali nejake antihlukove vlastnosti, tak musis ratat s tym, ze nemoze byt pouzita napriklad papierova vypln. to je proste tenke. ale je tam moznost vybrat si aj original protihlukove dvere, ak by si to az takymto sposobom chcel riesit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 14. Okt 2021 12:29:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Burak chcel som ti aj navrhnut, ci by teda nebolo lepsie v tvojom pripade, keby si skusil toho predajcu navstivit... Vsak tych je vela, v podstate asi v kazdych stavebninach vies najst aj dvere, ze maju v ponuke... Alebo potom keby si si konkretne skusil pohladat nejakeho, pri ktorom budes vediet, od ktorych vyrobcov ma dvere v ponuke... Daj vediet, ako si dopadol...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 20. Okt 2021 8:55:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
duflo to by bolo zase uz prehnane si myslim. staci, ze budu kvalitne a dobre spravene. ono co som si vsimol, tak dost zalezi aj na tom, ako su nahodene potom. lebo vsak robia sa aj zarubne spolu s dverami, takze to je jedna vec, ktoru treba spravit poriadne a potom aj samotne dvere, aby dobre zapadli. suseda mi vravela predvcerom, ked sme sa stretli na dvore, sme sa bavili takto o dverach a ze im dlho popod dvere svetlo bolo vidno. akoze ked boli zavrete. a az po case prisli na to, ze to bolo skrz to, ze neboli spravne osadene. takze toto tiez netreba zanedbat alebo odflaknut. dobre, ze maju na to tiez ludi svojich a ti uz poznaju tie dvere.
kralovic bol som, jasne. taketo moje spekulacie by aj tak nikam neviedli, tak som isiel k predajcovi. ono tak ci tak by som tam isiel, keby objednavam. takto som si to nechal rovno vysvetlit a myslim, ze som tym aj usetril dost casu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 22. Okt 2021 7:56:47 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
burak preco prehnane, vsak normalne bezne si davaju ludia aj taketo dvere domov. logicky musia byt dopytovane, ked ich maju zaradene do ponuky. to nepopieram, preto je fajn nechat to na ich montaznika. pracuje s tym denno denne, tak v tom bude mat uz nejaku zrucnost a aj mu to pojde od ruky. uz vidim, ze ja by som tyzden nahadzoval nove dvere, kym by som to vsetko dopasoval, aby to sedelo.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt