Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:15:35


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 07. Sep 2022 7:33:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Horarka ste si vyberali to zábradlie rovno tak, aby sa dal vybrať rovnaký aj plot s bránou? Lebo som pozeral a nie všetky tie ploty a zábradlia sa dajú vybrať z rovnakého modelu. Či to sa dá potom nejak dohodnúť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 07. Sep 2022 10:03:01 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
fraterina tak to bol len priklad s tou zabudovanou branickou v brane, ze aj taketo veci sa daju spravit. len treba teda najst, vediet, ze kto take nieco robi. vsak ostatne ako pri vsetkom asi. ked uz branu, tak s pohonom jednoznacne, s tym suhlasim, darmo proste, sme pohodlni. a zase pokial sa da si veci ulahcit, tak preco do toho neist. ked teda nevies, tak bude asi lepsie nech ti poriadia priamo oni. jedine, ze by si vedela pridat fotku, ako to tam vyzera, ze kolko tam mate miesta, ale to aj tak by sme podla toho asi tazko posudili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 08. Sep 2022 7:38:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
presne co spominas tu zabudovanu branicku, tak tak sme si to davali my robit. ze je normalne velka brana a v nej mala branicka, cez ktoru sa vchadza dovnutra. miesta sme tam fakt nemali na rozdavanie, to bolo tak, ze bude jedno alebo druhe, ale tak nasli sme firmu, co to vedela spravit aj takto. tak som rad, ze nemusime chodit dnuka cez velku zakazdym.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 7:48:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Nemas nejaku foto tej brany, ze ako to vyzera? Moc si to neviem nejak prestavit, ako to vyzera. Zaujima ma ten spodok, ze ci otvoris celu tu branicku alebo ostane vlastne taky ram ako keby v tej brane, ze to musis prekracovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 8:16:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Myslim, ze to nie je nic nejak nepredstavitelne. Co sa tyka tej branicky, tak to bude asi tak, ze ako si to ty zadas. Malo by to ist podla mna oboma sposobmi. Praktickejsie by samozrejme bolo to, keby tam naspodu nebola ta brana, aby sa dalo cez branicku lepsie chodit. Ale tak to je zase najmenej aj keby bolo treba prekracovat. Vsak tolkokrat za den zase nebehas hore dole z domu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 10:40:53 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
jardojar ano, tak sme si vyberali. lebo sme uz vtedy vedeli, ze si budeme davat potom robit aj tie zvysne veci. tak by sme nemuseli potom nejak doladovat a hladat, ze co by sa najlepsie hodilo, tak sme to hned na zaciatku tak vyriesili, ze sme vybrali taky model, z ktoreho bolo v ponuke vsetko. neviem ti povedat, ako je to pri tych ostatnych modeloch, pravdupovediac som sa tym nejak nezapodievala, ale ak ta to zaujima, alebo potrebujes vediet, tak maju kontakty uvedene a skus si zavolat ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 11:32:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
myslím si, že by s tým nemal byť problém. však ono medzi zábradlím a tými plotovými dielcami nejaké markantné rozdiely nie sú. či už sa bavíme o vizuálnej stránke alebo o montáži.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 5:54:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Baroon podľa mňa je ale jednoduchšie len obyčajná bránka a takáto zabudovaná. Len ma teda zaujímalo, že či je to možné. Že či to nebude brané ako nejaká malá zákazka, že by to proste nevzali a poslali ma niekam do obchodu si kúpiť bránu. A to práveže nechcem, lebo plot máme spravený dobre a bránu chceme tiež nejakú kvalitnú. Akože odfotiť to môžem, ale to asi nebude k ničomu dobré si myslím.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 9:37:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Okt 2016 11:55:33
Príspevky: 52
Dávala si si už aj niekde naceniť tú bránu? Mne sa pozdáva v tomto konfigurátor, čo má Elmar priamo na stránke. Že nemusíš niekam vypisovať maily, ale rovno si všetko sama zadáš a dostaneš potom hotovú cenovú ponuku na základe tohto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 14. Sep 2022 5:57:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
Gustinoo mám rada tieto konfigurátory, čo mávajú na stránkach firmy. Je to také šikovné, že si vieš rýchlo aj sám zistiť cenu. Len treba tie rozmery pozadávať teda, ale tak to asi každý, kto sa chystá niečo takéto si dávať robiť, tak už to má pomerané. Však ono aj keby sa klasická cenová ponuka dáva robiť, tak by to potreboval na začiatok uviesť predajcovi alebo komu. Akože hej, chodia potom aj na zameranie, kde si všetko sami pomerajú atď, ale to sa uskutočňuje tiež na základe čohosi.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt