Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:35:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2016 16:02:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
V pohodicke teda, myslela som hned ze narazas nato, pritom my sme pana Dobiasa predtym vobec nepoznali, iba ako si ty pisala ze si si nasla nejaky byt, tak ja som tiez len tak na internete hladala a zrazu som nasla taky ktory sa nam pozdaval a bol tam kontaktny udaj na neho, ze on ma na starosti tu nehnutelnost. Takze tak sme sa k nemu dostali


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2016 11:44:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Marosros to uz je diskutabilne toto, ale moze sa stat ze niekto s tym problem nema to povedat. Ale v podstate v dnesnej dobe to je jedno lebo malokedy sa ti podari kupit ci predat byt/dom bez realitky. Vacsinou sa vzdy musis na nejaku obratit.
Anezka aj ste sa nakontaktovali?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 11. Nov 2016 10:56:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Lulusia jasné už chápem a prepáč teda ešte raz sa ti ospravedlňujem, ale fakt som to tak nemyslela..
Juriduri áno včera sme spolu volali a dohodli sme si stretnutie. Takže budúci týždeň sa máme stretnúť a že tam mu poviem presné kritéria aké mám a na základe toho mi pozrie aj on nejaké ponuky a pôjdeme spoločne na obhliatky. Tak snáď čím skôr svoje vlastne bývaníčko budem mať :-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 15. Nov 2016 10:58:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Kazda dobra realitka v dnesnej dobe by mala pomahat pri financovani, teda aspon ja som sa este zo ziadnou takou nestretol ktora by taketo sluzby neponukala. Vsak su za to plateny aby pomahali ludom aj odhladom tohto. My sme asi pred rokom riesili kupu domu cez remax a oni nam pomohli z vybavenim vsetkych potrebnych dokumentov a aj spominaneho financovania. Treba si len dopredu pozistovat vsetko o realitke aby ste neboli sklamany ze ste ocakavali aj ine sluzby ako oni ponukaju


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 16. Nov 2016 12:54:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Anez v pohodicke nemusis sa zase tolko ospravedlnovat :-) :-) A co ako pokracujete pri vybere bytu? Uz ste sa stretli s maklerom?
Stevwest dobre si to napisal a uplne s tebou suhlasil. Staci ked maju ludia ktory chcu predavat alebo kupovat byt stastnu ruky pri vybere realitke a ta vie dobre vo vsetkom pomoct, samozrejme ak je dobra a ma dobrych realitnych maklerov, lebo v podstate makleri vsetko vybavuju a riesia za ludi


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 18. Nov 2016 10:19:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Anezka takze uz ste sa s panom Dobiasom tento tyzden aj stretli? Ake bolo stretnutie? Je to prijemny clovek, alebo aky prvy dojem si z neho mala?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2016 17:24:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Ďuri áno stretli sme sa minulý týždeň s ním:-) Stretnutie bolo fajn, príjemné. Aj s mojím drahým som bola na stretnutí a ako fakt pán Dobias bol seriózny a ochotný nás vypočuť a pomôcť nám. Pokecali sme o tom aký byt hľadáme, v ktorej lokalite, v akej cenovej relácií sa chceme pohybovať a ponúkol nám že nám pomôže aj pri výbere hypotéky, čo nám potešilo keďže sa do toho vôbec nerozumieme. Takže zatiaľ fajn a snáď to tak aj naďalej ostane a my nájdeme naše vysnívané bývanie:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2016 17:27:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Anezka som rad ze so mnou suhlasis:-) Vies, viem to velmi dobre kedze sme mali skusenosti s realitkou ktoru som tu spomenul ale aj som asi rok pracoval ako realitny makler a viem co sme pre ludi roboli. Vo mne bola chyba ze ma to moc nebavilo, musi byt nato clovek aj stavany vediet hladat byty ludom a radit im ze aky je pre nich vhodny. Ty si teraz niekedy riesila nejaku kupu alebo predaj?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2016 8:37:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Anezka to som teda rad, ze si z neho mala dobry pocit. Verim teda, ze uz najdete svoj byt a cim skor sa aj prestahujete. Vy ho chcete prerobeny kupit alebo ho este chcete prerabat? Na toto som sa ta este asi ani nepytal


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Nov 2016 13:12:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Stevwest to malo byť asi Lucií tá otázka, že? Lebo keď si prečítaš tak ja momentálne teraz hľadám byt, chcem kúpiť. Si sa asi pomýlil a zle označil:-)
Ďuri ideálne by bolo, keby sme už zohnali aj prerobený, ale to neviem či sa podarí. Podľa situácie, ak bude treba tak nemáme problém ani prerobiť, keďže už to aj tak nebudeme stíhať do Vianoc, ale nejako v januári by sme sa chceli už sťahovať, ak teda nájdeme taký byt, ktorý nebude treba moc prerábať. Všetko to záleží od toho aký byt nájdeme


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt