Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 9:53:53


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2016 14:43:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Anezka prepac, ano ta posledna otazka mala byt smerovana Lucke. Trosku som sa doplietol, toto sa mi stava casto :D Ale ved to, ze ty chces teraz kupit byt som si vsimol, neviem preco sa mi to tak doplietlo :/Pozeram diskusiu a nevsimol som si ci riesis kupu aj cez nejaku realitku alebo len sama na internete pozeras ponuku. (Je mozne ze som aj toto zase prehliadol, ale budem rad ked mi odpises) :-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2016 17:20:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Som tu dlhsie nebola a sa tu zacinam trosku stracat :/ Ale idem pekne po poriadku ;)

Stevwest ty si sa pytal ci sme riesili kupu bytu alebo domu? Moja odpoved je ano, ale uz pred polrokom, preto som sa hned snazila Anezke poradit, kedze skusenosti s tymto vsetkym mam. My sme ale hned zasli do realitnej kancelarii Remax a stretli sme sa s panom Dobiasom. Vsetko sme s nim riesili, on nam posielal ponuky, s nim sme chodili na obhliadky a napokon aj vybrali nas, v ktorom uz teraz byvame:-)

Anezka vidim ze si sa rozhodla dobre :-) Prajem aby ste cim skor natrafili na taky ako chcete :-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2016 14:22:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
Lucka tak rozhodli sme sa akurát cez ktorú realitku budeme zháňať náš nový byt, tak snáď budeš mať pravdu a že nám poradia a ponúknu dobré byty. Koncom tohto týždňa alebo na začiatku budúceho by sme mali ísť na jednu obhliadku, tak som zvedavá. A ďakujem, si zlatá, snáď budeš mať pravdu:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Sob 10. Dec 2016 11:29:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Dec 2015 15:23:42
Príspevky: 87
podla mna je malo predajcv co predava byt sam, na vsetko su portaly kde ponukaju realitky byty, aspon to je pohromade, a netreba stravit tyzden nad tym ze sa nieco hlada a aj tak to nebude podla predstav, ja si myslim ze je to s realitkou lepsie, poradia najdu a urobia vsetko za vas, a to pravdaze nieje zadarmo ale co je v dnesnej dobe zadarmo, ja si myslim ze ten obetovany cas ktory na to dame tak sa radsej oplati to niekomu dat


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2016 18:51:11 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Sonja píše:
podla mna je malo predajcv co predava byt sam, na vsetko su portaly kde ponukaju realitky byty, aspon to je pohromade, a netreba stravit tyzden nad tym ze sa nieco hlada a aj tak to nebude podla predstav, ja si myslim ze je to s realitkou lepsie, poradia najdu a urobia vsetko za vas, a to pravdaze nieje zadarmo ale co je v dnesnej dobe zadarmo, ja si myslim ze ten obetovany cas ktory na to dame tak sa radsej oplati to niekomu dat


presne mas taky nazor ako aj ja..neviem si uz teraz predstavit ze by som musel byt hladat sam po vsetkych tych strankach ktore v dnesnej dobe su..rychlejsie som to mal, ked som zasiel do danej realitky, povedal im nase predstavy a uz oni hladali a len mne posielali..uz som si vybral ktory chcem ist aj pozriet a ktory nie..je to sto a jedno a tie peniaze sa fakt oplatia investovat, pokial este mate take stastie ako ja, na dobreho maklera, tak to je vyhra


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2016 16:24:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Anezka ahoj:-) Videla som ze si mi pisala ze ste mali mat nejake obhliadky, tak sa pochval, ako dopadli? Ake to boli byty, v ktorej casti a kolko izbove? To vam ich pan Dobias nasiel a poslal alebo nejakeho ineho realitneho maklera mate?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 04. Jan 2017 9:21:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
Lucik áno máš pravdu, mali sme obhliatku. Síce ti píšem dosť neskoro, ale už to bolo tak pred Vianocami a vieš veľa roboty a tak, však to určite sama poznáš tak som nestíhala vôbec ísť na internet a napísať ti. Čo sa týka toho bytu. Tak to bol trojizbový byt, ako celkom sa nám aj pozdával, ale ešte chceme ísť pozrieť jeden a potom sa rozhodneme. Áno, on nám ich našiel. Bolo to fajn stretnutie s ním. Je taký milý a všetko nám poukazoval, vysvetlil. Ako bola som s jeho prístupom spokojná. Ako som už napísala, uvidím ako tento druhý bytík a potom snáď už aj kúpime a nasťahujeme sa do nového:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 05. Jan 2017 15:15:45 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Realitka pomoze akurat, tak skor predat nehnutelnst ale najlepsie je si to predat sam, lebo pri realitkach je cena z predaja pre vas nizsia.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Jan 2017 19:24:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@croccus z isteho hladiska mas pravdu. Lenze ked si potom zoberies ze danu nehnutelnost sa ti nedari samemu predat tak to nejako riesit musis a v tomto pripade si myslim ze dost pomaha realitna kancelaria. Oni rychlejsie predaju nehnutelnost ako ty sam. Maju vacsie portfolio na internete kde tvoju nehnutelnost mozu vystavit a ludia si ju tam skor vsimnu ako ked to len ty zavesis napriklad na fb..aspon moj nazor..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2017 12:08:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Anezka chapem to, neboj, myslim ze kazdy to tak mal, taky ten zhon pred sviatkami. Dokonca mne trvalo aj teraz v januari pokial som sa dostala do toho svojho kolobehu. A kde ste boli pozerat ten trojizbovy byt? V ktorej oblasti a cenovo ako? Pozdaval sa Vam? Hej, on je taky, preto som ti ho aj poradila ;) ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt