Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 9:00:16


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2017 13:13:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
Lucik myslím že áno ale tento rok to bolo až moc také všetko na rýchlo a veľa toho. Ale prežila som to:-) V Dúbravke sme boli pozerať ten byt a stál 116 900€. Celkom sa nám aj pozdával, len tá lokalita nám moc nevyhovovala, tak preto ešte hľadáme iný a teda čakáme čo nám pán Dobias pošle, aké ďalšie ponuky


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 13. Jan 2017 11:17:28 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
@kormoranica v tom s tebou suhlasim. Moj znamy chcel najprv sam predat dom ale nakoniec to riesil cez realitku, lebo sa mu to samemu nepodarilo predat ale z druhej strany svokrovi sa podaril byt predat samemu bez realitky ale je pravda, ze preto lebo byt predal kamaratovi.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2017 12:24:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@croccus tak tvoj svokor musel mat riadne stastie ked sa mu podarilo predat bez realitky byt lebo to je v dnesnej dobe fasa problem. Ale vlastne ked je to byt, tak to este chapem. Keby to bol dom, tak si myslim ze sa mu to nepodarilo. A ten znamy predaval cez ktoru realitku?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2017 12:56:40 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
@kormoranica no veru mal stastie to aj on povedal. Poznas realitku Remax? Neviem ci ti to nieco hovori, tak cez tu to predaval. Ako bol rad. Osobne som sa s predajom domu nestretol takze ja realitky nepoznam dobre len z druhej ruky ako je napriklad aj ten znamy co som ti spominal.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 18. Jan 2017 16:33:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@croccus hej, hej poznam, kedze cez nich sme aj my riesili kupu bytu. Oni maju viacej pobociek a my sme potrebovali kupit byt v Bratislave takze sme sa obratili na nich. Necudujem sa ze cez nich sa mu podarilo predat, oni maju sikovnych maklerov


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2017 12:23:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
Ked sa uz clovek rozhodne riesit kupu alebo predaj cez realitnu kancelariu, tak by si mal vybrat taku, ktora uz ponuka vsetko. Ci uz ide o nejake financovanie alebo vybavovanie potrebnych dokumentov. Spominana realitka podla mojho nazoru patri medzi jednu z najlepsich. Len tiez si treba davat pozor aky je makler. Lebo realitka moze byt dobra ale makler nemusi. Ak mozem za seba povedat, tak nam pomahal s vybavovanim bytu pan Dobias. On robi maklera pre Bratislavu. Spolahlivejsieho a ochotnejsie maklera som este asi ani nestretol. Neviem co este viac napisat, ale fakt si treba davat pozor. Lebo uz vela krat sa stalo ze realitka len obrala ludi o peniaze a nepomohla. Nastastie mne nie, ale mojmu znamemu ano:(


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Jan 2017 19:33:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Anezka ved uz si aj zabudla ze bol taky zhon, nie? Teda aspon ja uz hej, uz ani neviem ze boli nejake sviatky a Vianoce:-) Fuha, tie byty su teraz neskutocne drahe. Ale tak v Bratislave sa ani necudujem. Ked som raz pozerala len tak zo srandy byty v inych mestach tak tam take smiesne sumy a v BA nevedia co si maju pytat. Tak drzim palce aby dalsi bol uz uplne podla vasich predstav:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Jan 2017 8:44:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@bremmo suhlasim s tebou bro.uz sa mi raz stalo ze som riesil predaj bytu cez nemenovanu realitku a nedopadlo to najlepsie.sice oni na moj byt dali vysoku sumu ale pomaly polovicu som im len musel dat.odvtedy som povedal ze nic nebudem riesit cez realitku.lenze teraz zhanam byt v BA a mam problem bez realitky nejaky najst.preto som sa chcel spytat ze pre ktory okres robi tento pan?kedze si pisal ze je spolahlivy tak mozno by som to este raz riskol kedze ten byt dost surne potrebujem kupit


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Jan 2017 8:03:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
Majooliva: A co si cakal ze oni si nezoberu ziadnu proviziu za to ze ti pomohli predat byt?..Ved to je samozrejmost ze to takto realitne kancelarie robia..Aj oni musia z niecoho zit..Lenze je fakt tazko bez nich nejaky byt kupit alebo predat a este horsie v tejto dobe je predat dom..My uz sa snazime rok predat stary dom po rodicoch a stale neuspesne..Dali sme ho do viacerych realitiek aj do Remax ale aj do Top reality a zatial nic..Dufam, ze sa nam ho uz do leta podari predat lebo je ho skoda


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Jan 2017 13:05:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@majooliva sice si sa to pytal Bramma, ale vidim ze ti neodpisuje tak snad sa nenahnevas ked ti poradim a odpisem aj ja:-) Co sa tyka toho pana, tak on je makler v Bratislave. Kludne sa skus na neho nakontaktovat. My sme s nimi mali tiez len dobre skusenosti. Myslim, ze on by ti vedel najst dobry byt podla tvojich poziadaviek


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt