Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 12:02:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2017 9:55:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@majooliva vies, nenapisala by som ti to, keby som o tom nevedela, ze aky ma postup. Ved cez neho sme riesili aj mi kupu nehnutelnosti, tak preto vsetko viem:-) A uz si aj bol na obhliadke toho bytu?
@susilla to sme radi, ze si sem napisala taktiez taky pekny prispevok, aspon budu ludia vediet cez koho co riesit:-) Kde si si kupila byt? V ktorej casti Bratislavy?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2017 11:16:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
O to mi islo. A este ked som zbadala tuto temu a citala som si, co tu ludia rozoberaju, tak to ma tak trosku nakoplo aby som napisala aj ja svoju skusenost. Predsa len taketo skusenosti najlepsie pomozu ludom, ktory sa rozhoduju v nejakej veci. V ruzinove som kupila byt, preco?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2017 10:17:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@susilla ano to mas pravdu. A viem to aj z vlastnych skusenosti, kedze aj mne ludia uz dost pomohli, sice v inych veciach ale to je jedno o co islo, hlavne ze pomohli:-) Len tak ma zaujimalo, ze kde si kupovala byt. Inak kamaratka tiez v Ruzinove pred mesiacom kupila byt. Mozno aj susedky ste :-) :-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Mar 2017 10:10:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@kormoranica ano samozrejme, uz som bol.pisem trosku neskor lebo som mal dost vybavovaciek kvoli tomu bytu,lebo sa mi aj zapacil a rovno som si ho rezervoval.musel som zaplatit zalohu ale nastastie mi s tymi vsetkymi papiermi pomohol pan Dobias,s ktorym som vlastne aj absolvoval obhliadku.och ale konecne to mam vsetko vybavene,uz len nejake posledne veci prestahovat a konecne tam budem ako doma.moj novy vysnivany byt:-)vdaka za vsetky rady;-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Mar 2017 8:23:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@majooliva tak napokon si to s nim riesil? Tak fajn. S nim viem aka je komunikacia v pohode, kedze cez neho sme aj my kupu riesili. Takze mi ani podrobnosti nejako nemusis opisovat, kedze vsetko viem:-) Uz si teda aj prestahovany? :-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 29. Mar 2017 13:30:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@kormoranica hej, hej s nim.ved prave preto, ze on bol uplne v pohode clovek tak sa mi s nim dobre komunikovalo a aj sme sa vedeli zhodnut kedy to jemu vyhovovalo a kedy mne.uplne bez komplikacii vsetko prebehlo.a uz som aj prestahovany konecne.hned mi je lepsie ked uz mam svoje byvanie:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 30. Mar 2017 8:50:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
majooliva píše:
@bremmo v pohode,ved zistil som vsetko co som potreboval vediet,kedze mi kormoranica odpisala skor.
@kormoranica jasne chapem,dakujem za kontakt,dnes sa mu skusim ozvat a uvidim co mi povie.bol by som rad keby sme sa stretli a poriesili tieto veci osobne.predsa len lepsie sa riesia veci osobne,teda aspon podla mojho nazoru..vdaka este raz za ochotu


Jasan, vsimol som si, ze ona ti vsetko napisala takze to bolo v pohode. Uz teda aj byvas, vsetko sa ti podarilo v pohode vybavit? Cital som nieco, ze si kupu tiez riesil cez toho pana, ktory tu je spominany? Vsetko v poriadku dopadlo?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2017 12:28:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
@bremmo hej vsetko uplne v pohode prebehlo. Fakt zalezi na tom, aby si tieto veci riesil s pohode maklerom a mas vystarane. Co som nevedel, vzdy som mu zavolal a on mi poradil a niektore veci sme spolu obehali a vybavili. Nemozem sa na nic stazovat a uz vobec nie na jeho sluzby. A ano, s nim som to riesil a vsetko fajn tak ako som uz aj predtym pisal


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 07. Apr 2017 12:38:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@majooliva som teda rada, ze vsetko prebehlo tak dobre. Kedze som ti ho aj ja poradila, tak som sa trosku obavala ci nebudes nieco zle hovorit. Teraz mi odpadol taky maly kamen zo srdca, ked viem, ze ti pomohol vybrat byt a ze ti aj s papiermi pomohol. Prajem ti teda, aby sa ti dobre byvalo v novom:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 10. Apr 2017 18:19:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
majooliva píše:
@bremmo hej vsetko uplne v pohode prebehlo. Fakt zalezi na tom, aby si tieto veci riesil s pohode maklerom a mas vystarane. Co som nevedel, vzdy som mu zavolal a on mi poradil a niektore veci sme spolu obehali a vybavili. Nemozem sa na nic stazovat a uz vobec nie na jeho sluzby. A ano, s nim som to riesil a vsetko fajn tak ako som uz aj predtym pisal


Je jasne, ze pokial je fajn chlapik tak vzdy sa lepsie jedna a chodi na obhliadky ako keby bol nejaky zduty a neochotny. To by si ale on ani nemohol dovolit, lebo potom jasne, ze by aj menej bytov predal. Tak je fajn, ze to mas poriesene, pekne si teda byvaj v novom


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt