Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:59:44


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 26. Apr 2017 11:42:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 57
@kormoranica no keby som mal s nim problem,tak ver,ze by som ti to napisal.ale takto nemam dovod nic zle pisat.bol fajn.a hlavne sa s nim aj fajn komunikovalo.tak ti este raz dakujem za to,ze si mi ho poradila a dakujem ti aj za prianie:-)bude sa mi dobre byvat,uz teraz sa mi dobre byva:-)
@bremmo vdaka,vdaka byvam si uz:-):-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Máj 2017 13:39:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
Dobrý deň, Ahojte!
Vidím, že sa tu rieši kúpa a predaj bytov/domov. Potreboval by som taktiež poradiť. Chcel by som kúpiť jednoizbový byt v Bratislave, keďže ho chcem dať potom do prenájmu. Viete ako, trošku taký biznis:-) Viem, že sa to v Bratislave oplatí. Ako zohnať nejaký, riešili ste kúpu len cez realitné kancelárie alebo sa vám podarilo aj obísť realitku? Dajte nejaké rady a keď tak aj nejaký typ na spoľahlivú realitku.
Ďakujem!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Máj 2017 9:59:14 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
mattiass píše:
Dobrý deň, Ahojte!
Vidím, že sa tu rieši kúpa a predaj bytov/domov. Potreboval by som taktiež poradiť. Chcel by som kúpiť jednoizbový byt v Bratislave, keďže ho chcem dať potom do prenájmu. Viete ako, trošku taký biznis:-) Viem, že sa to v Bratislave oplatí. Ako zohnať nejaký, riešili ste kúpu len cez realitné kancelárie alebo sa vám podarilo aj obísť realitku? Dajte nejaké rady a keď tak aj nejaký typ na spoľahlivú realitku.
Ďakujem!


servus..je tu viac ludi, ktory presne toto tiez rozoberali..co som to tu tak sledoval, tak vacsina tu bola taka, ze sa im nepodarilo obist realitnu kancelariu a napokon aj tak museli ist cez nejaku..musel by si mat riadne stastie a natrafit na priamo predajcu, ktory by priamo tebe predal byt..ale to je velmi male percento, ze sa ti to podari..co sa tyka ale realitnych maklerov tak ti viem poradit jedneho dobreho, ak mas teda zaujem..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 12. Máj 2017 13:03:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
@majooliva vsimla som si, ze si taky typ, ze by si mi to hned napisal ale tak ja by som to chcela aj vediet keby ti nieco vadilo. Som ale rada ze take neprijemnosti nemusime riesit. Nemusis dakovat, som rada, ze sa ti dobre byva a prajem aby sa ti co najdlhsie dobre v nom byvalo:-) Tak pa:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Máj 2017 17:27:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
Erdzi
Presne som si myslel,že mi toto napíše niekto. Keďže som si trochu túto komunikáciu čítal a vedel som, čo sa to tu rozoberá. No skús mi teda nejakého poradiť. Pozriem si aké nehnuteľnosti ponúka a podľa toho sa rozhodnem, či ho oslovím alebo nie. Veď má na internete nejakú stránku, či?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 18. Máj 2017 9:31:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 57
@kormaronica to som rad aj ja.nerad ohovaram niekoho ale zase ked mi nieco vadi,tak to poviem na rovinu.nebudem sa tvarit ze je vsetko v poriadku ked nie je.ako si ale napisala,toto vobec nemusime riesit.lebo vsetko bolo super!dakujem ti a aj tebe prajem vela stastia v zivote a este raz dakujem za vsetky rady:-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 23. Máj 2017 11:31:35 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
mattiass píše:
Erdzi
Presne som si myslel,že mi toto napíše niekto. Keďže som si trochu túto komunikáciu čítal a vedel som, čo sa to tu rozoberá. No skús mi teda nejakého poradiť. Pozriem si aké nehnuteľnosti ponúka a podľa toho sa rozhodnem, či ho oslovím alebo nie. Veď má na internete nejakú stránku, či?


no z mojich osobnych skusenosti ti teda viem poradit pana Dobiasa..ked som kupoval nehnutelnost, tak prave tento chlapik mi zo vsetkym pomahal, vsetko vybavoval a chodil so mnou na obhliadky..neviem, ci som ti uz pisal, ze on ma na starosti Bratislavu..ale ved ty chces tam kupovat, ze?..nepamatam si uz a nechce sa mi to tu hladat..ano jasne, ma aj internetovu stranku a aj na facebooku je..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 24. Máj 2017 11:56:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Apr 2017 11:30:07
Príspevky: 32
Erdzi tohto realitného makléra aj ja poznám. Nám taktiež pomáhal vybrať nehnuteľnosť (my sme kupovali dom). Taktiež nám jeho prístup vyhovoval a nemali sme s nim žiadny problém. Myslím, že sa snaží aby jeho klientom čo najviac pomohol a zatiaľ sa mu to aj darí. Veľa vecí za nás vybavil a pomohol nám. A to si vážim na ňom. Takýchto maklérov by mohlo byť aj viacej


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 25. Máj 2017 10:21:20 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
SvetlanaN píše:
Erdzi tohto realitného makléra aj ja poznám. Nám taktiež pomáhal vybrať nehnuteľnosť (my sme kupovali dom). Taktiež nám jeho prístup vyhovoval a nemali sme s nim žiadny problém. Myslím, že sa snaží aby jeho klientom čo najviac pomohol a zatiaľ sa mu to aj darí. Veľa vecí za nás vybavil a pomohol nám. A to si vážim na ňom. Takýchto maklérov by mohlo byť aj viacej


a kde ste kupovali dom?..to vas aj vyssiel dost vela penazi, nie?..som si tak domyslel, kedze on robi realitneho maklera pre Bratislavu a tam idu rodinne domy za riadne velke peniaze..ak smiem vediet, kolko ste zan platili a ako velky dom ste kupovali?..a ako velky pozemok to je?..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2017 9:11:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
kormoranica píše:
@susilla ano to mas pravdu. A viem to aj z vlastnych skusenosti, kedze aj mne ludia uz dost pomohli, sice v inych veciach ale to je jedno o co islo, hlavne ze pomohli:-) Len tak ma zaujimalo, ze kde si kupovala byt. Inak kamaratka tiez v Ruzinove pred mesiacom kupila byt. Mozno aj susedky ste :-) :-)


Presne tak, dobre si to napisala. Ludia by si mali neustale pomahat, to je aspon moj nazor:-)..Tak vies, Ruzinov je dost velky, takze moze byt ze sme susedky ale ani nemusi. Ked byva na jednej strane a ja na druhej, tak sme aj tak dost daleko od seba. Na ktorej ulici presne byva? Ona kupovala cez realitnu kancelariu alebo nejako po znamosti?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt