Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 18:39:19


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Sob 30. Júl 2016 11:02:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 30. Aug 2015 19:02:28
Príspevky: 56
Dobrý deň, riešime kúpu bytu kvôli práci v BA. Zaujímalo by ma či poskytujú realitné kancelárie radu ohľadom financovania nákupu ? A ešte či je to úrokovo výhodnejšie a aká realitná kancelária to poskytuje. Ďakujem


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 31. Júl 2016 9:03:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 10. Jún 2015 20:21:56
Príspevky: 64
lepšie realitné kancelárie poskytujú aj finančné poradenstvo-na BA sa špecializujú celkom šikovné abareality a snažia sa poradiť aby to bolo obojstrane výhodné


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2016 8:16:56 
okoloidúci

Registrovaný: Uto 27. Sep 2016 8:03:46
Príspevky: 5
Zdravím, v Ba určite poskytujú takéto služby aj realitky. Len ako bolo spínané tie lepšie. Treba vyhľadať také, poprípade popýtať sa známych, či nepoznajú realiťákov s takými službami. Každopádne určite v BA nájdete niečo také.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 29. Sep 2016 8:23:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Ahojte! Chceli by sme v blízkej dobe kúpiť nový byt, hneď ako nájdeme taký ktorý sa nám bude páčiť po všetkých stránkach. Mali by sme záujem o 3 alebo 4 izbový. Vedeli by ste mi poradiť nejakú realitnú kanceláriu ktorá by nám pomohla s výberom, vybavovaním papierov a ostatných záležitostí?

Ďakujem Anežka


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 30. Sep 2016 10:36:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Feb 2016 9:25:49
Príspevky: 27
@anezka ahoj ;) v ktorom meste chcete kúpiť byt? A nerozmýšľala si že by si realitku obišla a riešila to priamo s majiteľom bytu ktorý ho predáva?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2016 11:24:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Kajkamajka no najradšej by sme chceli byt vo Vrábloch ale keď by sme tam nenašli tak by bolo fajn aj v Nitre. Tieto dve mestá by sme chceli určite. Rozmýšľala som aj nad tým, len neviem či to je reálne. Keďže teraz všetky byty sa predávajú cez realitku


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2016 12:23:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Feb 2016 9:25:49
Príspevky: 27
@anezka tak tam sú fajn byty, či sa mýlim? Som videla nejaké byty na predaj keď som si pozerala na internete nejaké realitky. Ty si si už nejaké byty pozerala na internete? Aha, no chápem. Máš asi aj pravdu, málokedy sa dá obísť realitku, to by si musela mať šťastie riadne


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 07. Okt 2016 16:32:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 70
Kajkamajka čo som zatiaľ pozerala len na internete tak aj mne sa celkom pozdávali, len by som ešte potrebovala ich vidieť aj v skutočnosti, takže budem musieť nejaké realitky obvolať. Realitka ti pomôže povybavovať aj kúpnu zmluvu a na katastri čo treba a tak že?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2016 11:43:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Feb 2016 9:25:49
Príspevky: 27
@anezka áno samozrejme dobrý realiťák a aj realitná kancelária by ti mala vedieť pomôcť pri vybavovaní týchto záležitosti a niektoré to dokonca všetko povybavujú aj za teba. Že ti kúpnu zmluvu aj realiťák zanesie na kataster a podobne. Treba hľadať preto serióznu realitnú kanceláriu ktorá toto všetko ponúka


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 14. Okt 2016 6:16:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Anez cawko ;) trosku som tu tak bludil a zbadal som ze zhanas a teda chces kupit novy byt. Mam s kupou bytu skusenosti pretoze cez leto som si tymto vsetkym presiel. Kupoval som novy a taktiez som ho aj prerabal. Chcel som ti poradit, ze sa skus kontaktovat na remax kancelariu, cez nich som toto vsetko absolvoval tiez a ako si sa aj pytala kajky_majky oni mi pomohli aj zmluvu na kataster zaniest, kolky ake tam boli treba a proste vsetky zalezitosti vybavovali za mna. Ja som len podpisoval :)Tak mi to prislo ako fajn napad, ti ju poradit kedze tiez chces aby ti s tymto vybavovanim pomohli. Ale samozrejme je to na tebe, ako sa rozhodnes


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 95 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt