Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:42:22


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Inteligentný dom alebo byt
PoslaťNapísal: Str 04. Feb 2015 13:14:54 
okoloidúci

Registrovaný: Uto 03. Feb 2015 16:10:28
Príspevky: 1
Ak hľadáte riešenie pre Inteligentný dom, určite neprehliadnite novinku vo svete inteligentných elektroinštalácií, ktorá zažila minulý rok celosvetový boom. Ide o bezdrôtovú technológiu, ktorá umožní automatizovať domácnosť aj v už postavených domoch alebo bytoch a to bez potreby ťahania káblov, búrania či vŕtania. Ďalšou výhodou bezdrôtovej technológie s tým spojenou je cena. Neplatíte za drahé káble a zložitú inštaláciu, a konečná celková cena je oproti konvenčným káblovým riešeniam niekoľkonásobne nižšia. Čo všetko môžete ovládať a ako to funguje nájdete v tomto článku: http://www.homesystem.sk/blog/homesystem-inteligentny-dom
Lídrom v bezdrôtovej inteligencií je výrobca Fibaro, a to vďaka kvalite a krásnemu dizajnu svojich produktov, cene, inováciám a jednoduchosti ovládania a inštalácie (zvládnete to sami). Viac o produktoch Fibaro a kompletnom riešení inteligentného domu a bytu sa dozviete na stránke http://www.homesystem.sk/ , kde si môžete dať vypracovať vzorovú cenovú ponuku, poradiť sa s podporou a dozvedieť sa všetko čo chcete.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Inteligentný dom alebo byt
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2016 9:23:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
Pre mna je sice zaujimavejsi byt ale o takejto moznosti pocujem prvy krat. Keby som sa rozhodoval o tom ako sa zariadit v pripade domu tak by som urcite zvazoval aj tuto moznost. Som rad ze existuju taketo fora lebo clovek sa dozvie kopec veci :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Inteligentný dom alebo byt
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2016 8:46:37 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Taketo nieco som este poriadne nevide, som rad, ze so do tejto skupiny. Ja by som sa asi tiez asi priklonil k bytu ale nebranim sa aj inym moznostiam


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Inteligentný dom alebo byt
PoslaťNapísal: Str 27. Jún 2018 19:10:09 
okoloidúci

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 15:57:28
Príspevky: 7
ak si chces zariadit byt podla najmodernejsich predstav skus sa inspirovat http://www.trendybyvania.sk/ touto strankou, najdes tu uzitocne tipy a rady ako napriklad dopriat interieru originalny vzhlad ci uz o trendoch najmodernejsieho a inteligentneho byvania. :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt