Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:52:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 05. Feb 2019 7:37:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Viete mi poradit, co by bolo vhodne dat na terasu? Aku podlahu?
Moznosti je dnes uz mnoho, co som lustroval, hladal avsak potreboval by som skor z praxe keby mi niekto poradil co je vhodne. Ci ist do zamkovej dlazby alebo do dreva alebo co si zvolit, aby som sa tym nemal ani po case nejake problemy.
Budem rad, ked mi napisete svoje skusenosti pripadne aj tipy :mrgreen: :mrgreen: Dik dik :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 05. Feb 2019 11:51:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@marrrek hlavne nech to riešenie je trvácne, aby to bolo na roky, aby si nemal problém, že po roku to budeš musieť meniť. Terasu robiť na novo alebo čosi také, na to mysli ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 07. Feb 2019 6:13:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Na to myslim, dufam, ze ked to vyriesim, tak budem mat aspon na desat rokov pokoj minimalne.
Len neviem, co by mohlo mat taku kvalitu, aby ani pocasie to neposkodilo :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Štv 07. Feb 2019 6:48:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..pytal si sa aj na drevo ako citam..z mojho pohladu je drevo celkom risk..ak teda nechces byt jeho otrokom..lebo o drevo je starostlivost potrebna..tomu by si sa nevyhol..tym padom si treba uvedomit, ze bude potrebne prebrusovanie pravidelne..lakovanie..a neviem co vsetko este..co ta bude stat aj nejaky cas a tiez aj peniaze..preto by si si mal uvedomit, ze ci chces ten cas investovat do tohto..alebo radsej by si ho stravil napriklad s rodinou..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 08. Feb 2019 6:01:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@marrrek keď si vezmeme napríklad to drevo, tak to časom počasie poškodí, zmení minimálne svoju farbu a už nebude také atraktívne alebo akoby som to mohla nazvať.
Čiže to by som videla trošku jak problém, aj keď musím povedať, že drevo je pekné, na dvore dokáže krásne ukázať, len má nevýhody, ktoré človeku dokážu znepríjemniť dni :roll: Ďalej čo sa týka tej zámkovej dlažby. Pravdou je, že tá vydrží. Len to zase nie je moc vábne na pohľad :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pia 08. Feb 2019 7:04:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 19. Máj 2017 10:25:16
Príspevky: 43
lenže tá zámková zase nie je príjemná, čo sa týka chodenia a myslím, že človek v lete často chodí bosý, najmä čo sa týka terasy, tak asi by bol trošku nezmysel dávať takúto podlahu 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 11. Feb 2019 8:45:59 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Len drevo by na terase dobre vyzeralo. To myslím, že sa viacerí zhodneme, len aj mňa trochu mrzí to koľko je okolo toho starostí.
Ale zase to dobre ukáže. Keby jestvovalo nejaké drevo, o ktoré nebude potrebné sa nejako starať :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Pon 11. Feb 2019 10:18:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
No dobre lenze co teda ine? Ked nie takuto podlahu? Ked nie drevo?
Co mam spravit? Gabo zevraj je aj nejake drevo, ktore je trvacnejsie, len ze to sa z niekade dovaza, to mi vcera znamy spominal. Len tiez mi nevedel povedat, ze ci po rokoch tiez nejako sa nezmeni jeho vzhlad. Neviem som z toho zmateny celkom :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Uto 12. Feb 2019 7:36:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
ano je aj trvacnejsie drevo, sa mi zda, ze su druhy dreva, ktore su tvrdsie tym padom by mali evidentne dlhsie vydrzat, len nie je to celkom tak, postupom casu, aj na takom dreve je vidiet iste zmeny.
Ale je napriklad moznost aj drevoplast dat na terasu, len to neviem ako to je s kvalitou, lebo osobnu skusenost nemam, ale pocul som, ze si to ludia davaju :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Terasa - aka podlaha?
PoslaťNapísal: Str 13. Feb 2019 7:39:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Neviem nemam s tym skusenosti, znalosti ohladne toho, takze netusim vobec jak je to s tym drevom. Pisal som len co mi spominal, ze by nieco take malo jestvovat, ale to je akurat tak vsetko co viem.
Lenze drevoplast to tiez neviem aku bude mat trvacnost, ak by obsahoval nejake percenta dreva, nie??


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 850 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt