Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 10:22:52


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pia 09. Aug 2019 12:09:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Zdravím, potreboval by som pár rád alebo skôr prečítať si skúsenosti s maľovaním bytu. Svokra sa presťahovala do starého bytu po jej mame. Kuchyňu a kúpeľňu si dáva prerobiť nejakým profesionálom ale nahovorila aby som jej byt potom aspoň vymaľoval :roll: Čo by som neurobil pre pokoj v rodine však. Nikdy som tam nebol a keď som tam prišiel tak som to aj oľutoval, na stenách nie je klasická malovka ale také tie vzory, najprv som myslel, že to je tapeta ale to je tam nromálne nejako namaľované alebo čo. V každom prípade chcel som sa spýtať, keď to chce premaľovať na inú farbu, tak to treba normálne dole zoškriabať a potom maľovať alebo to pôjde premaľovať? Pôjde to vôbec dole keby som to chcel oškriabať?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 13. Aug 2019 13:58:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 8:34:44
Príspevky: 18
presne viem čo myslíš, moji starí rodiča majú take steny u nich v dome. tiež som si vždy myslela, že sú to tapety až nedávno som prišla na to, že nie. v nejakom programe som videla, že to robili tak, že normálne si z dreva vyzerali také niečo ako pečiatku a to potom namáčali do farby a otláčali to na stenu. podľa mňa to pôjde v pohode premaľovať ale to je len môj názor, nikdy som to neskúšala


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 15. Aug 2019 10:21:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Si si istý, že to nie je tapeta? Možno je len taká tenká, že to proste nevidíš. Ja si tiež pamätám také staré tapety čo mali naši starí rodičia v dome, tie držali toľké roky na stenách, že potom keď to prerábali to ani poriadne nešlo dole :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 19. Aug 2019 12:45:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Tak ako to robili je mi celkom jedno, ja skôr potrebujem vedieť ako sa toho zbaviť. A keďže je to z roku 5 neviem či to pôjde. Lebo ono je to dosť tmavé keď mám pravdu povedať. Aj keby som to len premalovavál tak na jedenkrát to asi fakt nepôjde
Áno som si istý, že to nie je tapeta tak snáď ešte viem rozoznať malovku od tapety, je to proste normálne na omietke, také vzory, neviem ako by som to opísal, ja vám to odfotím nabudúce


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 20. Aug 2019 13:51:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Tak pýtam sa len pre istotu lebo vtedy to bývali zase trochu iné tapety ako sú teraz, že to tak nebolo poznať ale tak ty môžeš aj ohmatať no tak asi budeš mať pravdu. Ale veď keď sa ti bude dať to odfoť. Normálne celú stenu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Str 21. Aug 2019 19:39:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 8:34:44
Príspevky: 18
ja ti verím, vravím, že som to tiež videla. akože viem, že to niekde boli aj tapety ale starký to tiež majú normálne na stene, na omietke


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Štv 22. Aug 2019 15:12:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
co ved oskrabte a mate to za jeden den hotove. takto sa s tym budete trapit aj cely vikend, kym vam to zaschne aby ste to mohli pretierat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 26. Aug 2019 14:20:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Lenže to sa nám práve nechce škrabať a neviem či by hento vôbec tak aj to. Lebo to nie je ako klasická malovka vieš ako


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Pon 26. Aug 2019 14:23:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Ale tú fotku si zabudol spraviť čo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Maľovanie bytu - rady
PoslaťNapísal: Uto 27. Aug 2019 13:33:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Aug 2018 9:12:03
Príspevky: 44
Hej fakt zabudol som sorry. Bol som tam odvtedy iba raz aj to len na skok tak mi to ani nenapadlo. Máme tam ísť cez víkend tak ak nezabudnem to odfotím


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt