Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 22:47:38


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 03. Okt 2018 11:23:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Sep 2018 13:14:43
Príspevky: 29
Bydlisko: Vrútky
Ahojte :) keďže už naše hniezdočko máme postavené a už v ňom aj bývame, tak by som sa chcela teraz poinformovať ohľadne úprav a dlažieb do záhrady, pri bazén (časom) a popri celý dom. aký materiál odporúčate? čo vychádza cenovo prijateľne? s čím máte dobré skúsenosti? vypočujem si rady skúsenejších, keďže do jari máme ešte čas sa rozhodnúť :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 04. Okt 2018 17:03:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
V prvom rade gratulujem k uspesnemu postaveniu a prestahovaniu:-) Ako sa byva v novom?

Co sa tyka tej dlazby a chodnikov, tak su rozne materialy, uz si si nejake pozerala na internete? Mozno by bolo fajn si pozriet nejake inspiracie a potom sa uz na konkretne pytat skusenejsich, hm?

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Okt 2018 9:03:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Sep 2018 13:14:43
Príspevky: 29
Bydlisko: Vrútky
býva sa veľmi dobre, veď ako v novom a konečne sami :) tak zle ani nemôže byť a nemám sa ešte na čo stažovať! :) :) už nejaké inšpirácie na internete som si pozerala a mám stiahnutých aj zopár obrázkov, čo sa mi páči a čo by som si tam vedela predstaviť. len vôbec neviem, kde to zohnať a kto by mi to spravil :/ napríklad niečo takéto sa mi páči:Obrázok
Obrázok
také niečo by som si vedela predstaviť ;) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 16. Okt 2018 9:03:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Dominika to mi je jasne, ze nove a svoje to je to najlepsie co moze byt! Noo, pekne a zaujimave chodniky a dlazbu si si vybrala. A kde to zohnat? Ved musis skusit obchody, kde predavaju zamkovu dlazbu a ine dlazby. Bola si uz v nejakom? Ci este len internet prezeras??

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Nov 2018 14:12:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Caves @dominica10. Rad by som ti poradil, kedze my uz terenne upravy okolo domu mame hotove a v lete sme pokladali aj zamkovu dlazbu. Podla mojho nazoru je najlepsia betonova dlazba. Je ich viacero druhov, takze si budes mat z coho vyberat. Samozrejme daj pozor aj na firmu a znacku, lebo od toho dost zavisi! A taktiez treba vybrat spravnych majstrov, ktory ti ju kvalitne a dobre polozia. Tolko na zaciatok a ak mas nejake konkretne otazky, kludne sa pytaj:)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Nov 2018 11:31:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Sep 2018 13:14:43
Príspevky: 29
Bydlisko: Vrútky
olo ďakujem za pochvalu. zatiaľ hľadám len po internete, keďže sme sa s manželom dohodli, že v polke novembra pôjdeme až do obchodov, lebo on má teraz ešte veľa práce a sama by som zbytočne behala, keďže sa do toho až tak nerozumiem! ak mi vieš nejaký poradiť, tak kľudne. budem len rada :) :)

strapino nad betónovou aj rozmýšľame. môžeš mi poslať fotku akú ste dávali vy a z kade ste ju zohnali? keď sa rozumieš aj do značiek budem rada, ak mi poradíš :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Nov 2018 12:24:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Dominika takze ju pokladat planujete az buduci rok na jar? Lebo ved to nemate sancu stihnut, uz v decembri bude isto chladnejsie ako teraz a to uz nie je dobre v takom pocasi pokladat. Ste si toho vedomi ano? To je jasne, ze musite ist obidvaja! Tvoj chlap by to isto na teba samu nenechal tak ako i ja by som to nenechal na manzelku! Toto su chlapske veci a zalezitosti! A co sa tyka nejakych predajni, tak konkretne ti neviem povedat, kedze stale neviem, kde ste stavali ale mozem ti odporucit znacku betonovej dlazby Presbeton. Ich dlazbu mame aj my a sme spokojny.

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Nov 2018 18:08:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 37
Bydlisko: Hlohovec
olo ale veď to je úplne jedno kde stavajú, keďže túto značku predávajú skoro všade. oni majú veľmi veľa predajcov po Slovensku a Česku. vôbec nie je problém zohnať ich betónovú dlažbu. veď aj my máme túto značku a bývame pri Prievidzi v jednej dedine, takže v Prievidzi sme boli objednať a aj vybrať.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt