Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 21:25:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 15 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Montované domy
PoslaťNapísal: Štv 11. Jan 2018 8:41:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Mohol by som poprosiť o názory na montované domy?..Snívam o dome už dlhú dobu a teraz som sa začal pozerať po týchto technológiách...Čo hovoríte na takéto domy?..Sú lepšie ako tehlové klasické?..Aké sú výhody a nevýhody??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Montované domy
PoslaťNapísal: Štv 11. Jan 2018 23:38:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 13. Dec 2015 12:03:13
Príspevky: 69
tiež sme nad tým premýšlali, ale nakoniec sme dali prednost klasickému domčeku z tehiel. Ale samozrejme to máme cez firmu. Stavebná firma by ti v tomto určite poradila. Velmi dobre skusenosti má s domsnov.sk skus sa s nimi spojit a určite ti poradia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Montované domy
PoslaťNapísal: Pia 12. Jan 2018 10:41:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Dec 2017 11:57:02
Príspevky: 26
Bydlisko: Myjava
@FLIPIO: nie som vobec odbornicka na tieto technologie, no sestra momentalne tiez uvazuje pre aky dom sa rozhodnut. posielala mi takyto clanok http://www.silicateworld.eu/murovany-alebo-montovany/, kde su napisane vyhody a nevyhody domov z keramiky. skus si precitat, mozno sa tam dozvies nieco uzitocne! viem ti bohuzial iba takto poradit ale snad aj to ti aspon trosku pomoze!:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Montované domy
PoslaťNapísal: Uto 16. Jan 2018 12:53:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Branislav a oni ponúkajú aj montované domy??..A keramické?..Lebo o nich by som chcel vedieť čosi viac, keďže mi to príde fajn materiál a aj rýchlo postavený dom, ako som už spomínal aj v prvom mojom príspevku...
Kixa super, vďaka ti za odkaz na článok, idem si ho hneď prečítať..A ako to u nich zatiaľ vyzerá, ku ktorému sú viacej naklonený??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Montované domy
PoslaťNapísal: Str 17. Jan 2018 9:07:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 81
Bydlisko: Hlohovec
Nikto by ma nenahovoril na taký dom!! Áno, je pravda, že je rýchlo postavený ale akú má životnosť??? To si ľudia uvedomujete??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Montované domy
PoslaťNapísal: Pon 05. Mar 2018 12:57:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
- ahojte, izy a ostatni, my sme boli pozriet v domoch, co maju postavene v 2013-tom a boli na nerozoznanie od klasickych. a zarucna doba je zevraj 30rokov - tak povedali aj ti, co sme boli u nich na navsteve a tak aj na internetovej stranke firmy pisu. osobne skusenosti zial nemam.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Montované domy
PoslaťNapísal: Štv 08. Mar 2018 18:15:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
za mna jednoznacne montovany! ked sme vyberali dom, pozerali sme sa hlavne na zlozenie steny, material a samozrejme rozhodla vysledna cena, kedze sme nevyhrali loto (zatial). necakajte vsak, ze za malo penazi budete mat vela muziky. a ak ano, niekde sa to urcite odzrkadli. vyberte si firmu (kedze montovany svojpomocne nepostavite) ktora je na trhu dlhsie ako par mesiacov (idealne aspon 5+ rokov) a vidite ich vysledky aj v reale. eliminujete tym riziko, ze zaplatite zalohu a firma na druhy den zmizne..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Montované domy
PoslaťNapísal: Uto 13. Mar 2018 16:19:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Dec 2017 11:57:02
Príspevky: 26
Bydlisko: Myjava
@DADO778: a vy teda byvate uz aj v takom dome? ako sa vam byva?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Montované domy
PoslaťNapísal: Pia 23. Mar 2018 17:33:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
v dnešnej dobe nie je zvláštné byvat v montovanom dome. Ak sa vám bude bývat dobre, kludne. Ono je to každého osobná vec. Budete staviat sami, alebo pomocou firmy?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Montované domy
PoslaťNapísal: Str 04. Apr 2018 15:15:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 34
Bydlisko: Zvolen
Martula píše:
v dnešnej dobe nie je zvláštné byvat v montovanom dome. Ak sa vám bude bývat dobre, kludne. Ono je to každého osobná vec. Budete staviat sami, alebo pomocou firmy?


Vacsinou montovane domy si davaju stavat firmam, no nie?...Segra tiez chcela len taky domcek a riesila ho cez firmu...Mala ho rychlo postaveny a co som sa cudovala, tak aj za prijatelny peniaz...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 15 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt