Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 17:53:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 20. Sep 2018 10:49:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Mate niekto skusenosti s takymto obkladom?...Prerabame starsi dom a zena si zmyselela, ze by chcela do obyvacky na celu stenu za gauc nejaky obklad...Tak som zacal hladat nejake moznosti, kolko by nas to vyslo keby to bol original napriklad kamenny obklad a skoro ma prekotilo zo stolicky...Pytaju za to strasne palky...Nakoniec som sa nejako preklikal k takemuto niecomu ale nam s tym ziadne skusenosti...Chcel by som vediet ako to vyzera, ci to neposobi nejako lacno, ci to nieco vydrzi, nevybledne za par mesiacov... :)

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 01. Okt 2018 14:52:35 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Záleží od toho akú značku si vyberieš. Lebo taký "obklad" si vieš kúpiť aj v nejakom jysku alebo kde a za pár týždňov to máš dole vieš ako. Konkrétne o tomto som ešte nepočul, to by malo byť akože niečo také lepšie keď je to 3D?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Okt 2018 15:44:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Svokrovci majú presne od tejto firmy doma v obývačke takýto "obklad" :).... Na začiatku leta si ho tam dávali keď prerábali byt.... Mne sa to tiež páči takže keď dokončíme náš dom tak to tiež niekde využijeme lebo cenovo sa to ani nedá porovnať s kamenným obkladom a vyzerá to krásne...Fakt keď sa na to takto pozeráš ti ani nenapadne, že to nei je kameň, tým, že je to vlastne aj 3D tak to pôsobí úplne vierohodne, vôbec nie lacno :)....


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Okt 2018 12:51:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
@milanjediny hentie obchody som ani nebral do uvahy...Odtial vsetko co som kupil mi vydrzalo pol roka takze tam si uz chodi len teraz zena pozerat nejake doplnky, vazy a podobne prkotiny...Neviem uplne ale tak predpokladam, ze ked je to 3D tak by to malo vyzerat doveryhodnejsie...
@pauliara dik, to som potreboval vediet ako to vyzera, ci sa to tiez oplati kupit. Len by mi pomohlo keby si mi aj vedela povedat ako sa to sprava po dlhsej dobe :/ Ci nie je problem s odliepanim a tak

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 05. Nov 2018 11:00:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
V pohode :)... Vravím, že vyzerá to dobre... Ani keď prídeš bližšie to moc nejde rozoznať až keď sa tej steny chytíš zistíš, že to vlastne nie sú normálne kamene alebo nejaký kamenný obklad...Čo je dlhšia doba?... Podľa mňa keď je to nekvalitné tak sa ti to začne odliepať aj po mesiaci... Tuto to stále vyzerá pekne...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Nov 2018 22:23:05 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
my ich ideme akurat tento vikend lepit :lol: kupene ich mame uz dlhsie ale nebol cas, uz sme kupili aj lepidlo a teraz sa chceme do toho pustit, ak nezabudnem tak sem potom pridam aj foto ked to robime. ideme to davat na chodbu a do casti kuchyne a jedalne tak dufam, ze sme kupili dost aby nam to vyslo :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Nov 2018 15:10:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Budem vdacny za tie fotky...Ktoru ste si vybrali?...Lepidlo ste kupovali ake?...Mas s tym uz nejake skusenosti predosle s lepenim takehoto obkladu ci to ides robit prvy krat?...Ja mam celkom obavy, ze ked s tym nemam skusenosti tak to nejako dokafrem, ze budem mat zbytocne vela odpadu a tak....Diki inak za vsetky odpovede, pomohlo to...

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Nov 2018 17:08:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Jún 2018 8:16:25
Príspevky: 32
Bydlisko: Trnava
Ozaj ešte mi napadlo...Si síce z Trnavy pozerám ale možno keby sa ti chcelo tak oni majú svoju predajňu v Lučenci tuším tak možno to tam majú už dlhšiu dobu, že by si si to tam pozrel na život vieš... Ale to je len taký môj návrh :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Nov 2018 22:13:22 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
takze presne ako som sa bal, nekupili sme dost, takze som este doobjednal a odfotim ked to bude hotove lebo teraz je to take zubate :D :D ale inak musim povedat, ze sa to uplne v pohodicke lepilo, nic tazke aj ked som sa toho trochu povodne bal, vyzera to dobre. zena sa uz tiez nevie dockat kedy to bude dokoncene


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 04. Dec 2018 18:40:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:07:41
Príspevky: 38
Bydlisko: trnava
Do Lucenca asi zrovna nepojdeme ale ved ten e-shop maju funkcny nie? Odtial si to pekne objednam, tam usetrim dost na benzine.....
Ako? Aj ste to uz dokoncili?... By ma zaujimalo ci vam to vsetko pasovalo k sebe...

_________________
zivot je ako hra: nezalezi na to ako dlho hras ale na tom ako to bolo zahrane ...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt