Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:49:26


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: aku dlazbu dat do zahrady
PoslaťNapísal: Štv 15. Aug 2019 7:22:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
...caute ludia...konecne tie teple dni ustupili a ja som dostal od manzelky hubovu, ze nic okolo domu nerobim...preto som si prisiel pre nejake info, ohladom zahrad, dlazieb, atd...rad prijimem nejake inspiracie, ako zahradu pekne upravit, no samozrejme nechcem vsade len travu, lebo cas na kosenie moc nemam...dik za akekolvek tipy...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aku dlazbu dat do zahrady
PoslaťNapísal: Štv 15. Aug 2019 9:09:42 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
Cau toto iste budem riesit onedlho aj ja. Ja premyslam, ze vsadim zahradny bazen, niekde spravim zeleninovu cast, niekde bude iba travnik, spravime mensiu skalku, mozno jazierko, strk, tujky a nejaku cast s kvetinami,chodniky dlazbove, co by si chcel presne ty?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aku dlazbu dat do zahrady
PoslaťNapísal: Štv 15. Aug 2019 9:16:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
...no to keby som vedel...ty mas aspon predstavu, ale ja ani tu zatial nemam...manzelka mi povedala, ze chce tiez mensiu zahradu, kde bude pestovat zeleninu ale tu dame na sami koniec zahrady...casom by som chcel tiez bazen robit, ale to je hudba buducnosti, kedy nasporime peniaze nan...ja mam taky jeden sen, ze by som spravil taku jednu cast ze len dlazbu, kde by sme so synom mohli hrat napri. basket alebo ine hry a ked budeme robit oslavu, tak tam budeme moct sedenie premiestnit, lebo terasu nemame az taku velku...len neviem, aku dlazbu pouzit...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aku dlazbu dat do zahrady
PoslaťNapísal: Štv 15. Aug 2019 9:30:02 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
Aha no v prvom rade by si si to mal premysliet, urobit nakres o a ako chces a ake mas moznosti, aky velky pozemok, musis si to takto spravit aby si to nepokazil, das dlazbu, zeleninu, kvety, co si a bazen nebudes mat kam dat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aku dlazbu dat do zahrady
PoslaťNapísal: Štv 15. Aug 2019 9:31:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
...asi budem musiet, len este keby som mal pre taketo veci citenie...mozno oslovim nejakeho zahradneho architekta, uvidim...chodniky dlazbove, to aku dlazbu pouzijes?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aku dlazbu dat do zahrady
PoslaťNapísal: Štv 15. Aug 2019 14:46:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
V akom stave máš tu záhradu teraz? Máš to rozkopané?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aku dlazbu dat do zahrady
PoslaťNapísal: Pia 16. Aug 2019 7:14:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
...v akom stave??...to radsej ani nechci vediet! :lol: ...predstav si, ze sme postavili dom, nastahovali sa a okolie sme vobec neriesili...v takom stave je zahrada!...este je vidno kade chodil domiesavac, auta a pod....treba to tam uplne vsetko spravit a preto vobec neviem, kde zacat :/ ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aku dlazbu dat do zahrady
PoslaťNapísal: Štv 22. Aug 2019 8:48:44 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
edlino píše:
...asi budem musiet, len este keby som mal pre taketo veci citenie...mozno oslovim nejakeho zahradneho architekta, uvidim...chodniky dlazbove, to aku dlazbu pouzijes?...


No bud architekta alebo nejake studio, pripadne priatelka, manzelka by vedeli pomoct, no zamkovu dlazbu klasika, je najkrajsia :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aku dlazbu dat do zahrady
PoslaťNapísal: Štv 22. Aug 2019 9:03:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
Napriklad by uz dokoncujeme a vsetko nechavam na priatelku ako zahrada bude vyzerat, stiahla si nejaky program do pc a skusa si :) Urco je super to vidiet a moct si to zrealnit :)

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: aku dlazbu dat do zahrady
PoslaťNapísal: Štv 22. Aug 2019 9:48:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 56
edlino píše:
...caute ludia...konecne tie teple dni ustupili a ja som dostal od manzelky hubovu, ze nic okolo domu nerobim...preto som si prisiel pre nejake info, ohladom zahrad, dlazieb, atd...rad prijimem nejake inspiracie, ako zahradu pekne upravit, no samozrejme nechcem vsade len travu, lebo cas na kosenie moc nemam...dik za akekolvek tipy...


Pozeram, ze si nevies dat rady so zahradou, co tak dat na nejaku cast plosnu dlazbu?? Super to vyzera. My to tak mame v zahrade, na tej dlazbe robime aj posedenie ked mame oslavy a je to brutalitka. Ak chces a ak najdem tak ti mozem nejaku fotku poslat, aby si mal ako taku predstavu.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt