Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 9:57:25


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 08. Aug 2022 9:34:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Kamosi, doma sme sa rozhodli, ze by to chcelo nejaku zmenu, nieco pomenit, vylepsit, trochu dat tomu taky novy smrc. Vsak viete, ako to myslim. Tak reku zacneme tak pozvolne, ze by sme svetla na zaciatok zaobstarali nejake nove. Boli sme aj pozerat v obchodoch, ale to len tak predbezne, ale nenasli sme nic take, co by nam vyslovene padlo do oka na prvy pohlad. Takze tymto vas chcem poziadat o nejake odporucania, kam ist pozriet, pripadne aj nejaky eshop, kde sa da pozriet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 09. Aug 2022 12:25:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
myslis, ze je vhodne zacat svetlami? potom budes musiet zvysok doladovat k svetlam. to by som praveze riesil na zaver tej prerabky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 10. Aug 2022 9:34:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
tiež by som na to išiel asi z inej stránky, ale tak keď tie úpravy nebudú nejaké výrazné, tak prečo nie? a zase dajú sa vybrať aj také univerzálne svetlá, ktoré pôjdu ku všetkému. to do ktorých izieb chcete kupovať, či úplne všade?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Štv 11. Aug 2022 12:07:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Vieš čo, ja by som išla pozrieť radšej niekam do predajne asi. By som sa bála toho, že keď objednám nejaký luster alebo lampu, to je dosť krehké, že aby sa to nejak nepoškodilo v doprave náhodou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 10:45:38 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 123
Fraterina ale však to píše, že boli pozerať a že nič nejak neoslovilo. Či by si mala odporúčanie na nejakú predajňu? Až hej, tak kľudne píš a neváhaj, tiež by som sa mi to celkom hodilo. Chcem bodové svetlá, ale také tie, čo nie sú zarovno, ale vyčnievajú a možno som náročný, ale nestačí mi pozrieť si to na nejakom eshope.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 11:55:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
Ja by som jedno mala, tiež sme si toho viacej obehali, kým sa nám podarilo nájsť také svetlá, ktoré by nám úplne padli do oka. Vieš, to také, že niečo zbadáš a vieš, že toto je ono. My sme boli v predajni Eglo, ale ak chceš objednávať, tak majú aj eshop a dá sa v pohode odtiaľ objednať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 11:35:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
vies mi poslat ten eshop? lebo ked si to aj dam vyhladat, tak mi nenajde takto priamo ich. ci to je len cez nejakeho ich partnera? lebo co som si par nasiel, tak to vyzera zaujimavo, ze da sa ozaj vybrat aj ked mas taky lezerny vkus aj ked mas radsej nieco z takych extravagantnych kuskov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 16. Aug 2022 10:58:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Habik podľa toho, čo som pozeral a ak sa nemýlim, tak by mohlo ísť o svet svietidiel, čo sa týka toho eshopu. Ale tak nech sa vyjadrí niekto, kto má skúsenosť, ja som to len skúšal hľadať a k tomuto som sa dopátral. Čo som tak zbežne pozeral, tak ceny sú tam zaujímavé a aj tie svetlá sú tam od výmyslu sveta, že je z čoho vyberať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Uto 16. Aug 2022 12:13:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Preto svetla ako prve, lebo zatial nevieme, kam az zajdeme s tou "renovaciou", tak preto takyto pozvolny zaciatok volime. Ked vyberieme nieco take neutralne, nie nejake extremy, tak si myslim, ze to nebude problem zladit s niecim. Cca vieme, co by sme chceli menit, co nie, takze podla mna v pohode.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Svietidla / Osvetlenie
PoslaťNapísal: Str 17. Aug 2022 10:31:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
tak potom fajn, že keď to nemáte nejak vyslovene stanovené, že začať takouto nejakou drobnosťou. veď vybrať sa dá kadečo už, tá ponuka je ozaj veľká a aj keď ľudia preferujú kadejaké štýly, zakaždým sa dá niečo nájsť. skúšali ste pozerať aj niečo konkrétne už?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 94 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt