Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 13:16:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2019 10:17:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
ahojky všetci :) minulý rok v júly sme začali stavať bungalow. stihli sme platňu a do polky sme vytiahli aj múry. tento rok od začiatku marca zase majstri už muklujú a ukladajú tehličky, aby dom čím skôr mal podobu akú má mať. včera sme sa s manželom rozprávali, že by sme už pomaly mali začať vyberať tienenia na okná, keďže by sme asi chceli vonkajšie. no máme trochu netypické rozmery okien, čo bude asi problém :/ viete poradiť, či niektorá firma vyrába aj atypické tienenia?

za všetky odpovede už teraz ďakujem!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 26. Mar 2019 10:12:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Hrontie tak to idete vcelku dobrym tempom, dost ste toho uz postihali. Uz na vianoce chcete byvat, ci ako? :lol: :lol: :lol: A to vies, ze ked mate atypy, tak budete mat vacsi problem aj s oknami? Preco ste si to tak zvolili? :o :shock:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 27. Mar 2019 8:38:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
snažíme sa, lebo teraz bývame u svokrovcov a bohvie čo to nie je :/ najradšej by som bola, keby sme to stihli ale asi to nedáme. no budúci rok do leta tam isto už chceme bývať! áno viem, keďže okná sme už objednávali. lebo sa to v niektorých izbách inak nedalo vyriešiť a museli sme dať atypické okná. keby máme klasický dom tak si buď istý, že neriešim žiadne atypy, lebo je to neskutočne drahé!!!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2019 12:28:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
viem o čom hovoríš, prešli sme si niečím podobným ako ty teraz. no my sme fakt nemali inú možnosť, keďže sme prerábali starší dom. ale prečo ste si vy nemohli dať atypické okná? tomu celkom nerozumiem!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Apr 2019 14:27:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
Hrontie...je viacej takych firiem, ktore vyrabaju tienenia na okna...mam ti tu napisat aj nejake znacky?...lebo ako keby si viacej pogooglila, tak by si isto minimalne 2-3 nasla...napriklad taka znacka ako je Isotra vyraba vselijake tienenia, ktore su aj kvalitne, no treba pocitat s tym, ze drahsie...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Apr 2019 10:45:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- misiaaak ale oni su cesky vyrobcovia, nie? -
- ci maju uz nejake pobocky aj na slovensku? -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Apr 2019 11:25:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
Esther55...ano su a je na tom nieco zle alebo je v tom nejaky problem?...ved oni maju podchytenych predajcov aj na Slovensku a to, ze tienenia vyrabaju v Cesku vobec nevadi, ci tebe ano?...dolezite je to, ze si ich vies u slovenskych predajcov pozriet a objednat...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 12. Apr 2019 11:51:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- misiaak nie, nie je v tom ziadny problem, len som sa slusne opytala, lebo som si nebola na 100% ista -
- no a to ze maju aj na Slovensku svojich vlastnych predajcov som napriklad vobec nevedela -
- som rada, ze si mi to napisal -
- a maju ich vela na Slovensku? -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 15. Apr 2019 10:26:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Júl 2018 7:09:32
Príspevky: 65
Bydlisko: Trenčín
lebo sme chceli taký netradičný domček hamiz a preto sme si zvolili aj atypické okná. no priznám sa ti, že keby ideme ešte raz stavať, tak už by som to tak nespravila. nevedela som, že budeme mať také problémy, ale už to musíme nejako dobojovať a hlavne naškriabať peniaze na dokončenie. ak by si bol ochotný, chcela by som zistiť aké tienenie máte. už bolo dosť toho, prečo sme sa tak rozhodli. už to hádam všetci chápete a poradíte mi nejaké firmy, kde vyrábajú na mieru tienenie. ďakujem!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Apr 2019 8:59:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
hrontie píše:
lebo sme chceli taký netradičný domček hamiz a preto sme si zvolili aj atypické okná. no priznám sa ti, že keby ideme ešte raz stavať, tak už by som to tak nespravila. nevedela som, že budeme mať také problémy, ale už to musíme nejako dobojovať a hlavne naškriabať peniaze na dokončenie. ak by si bol ochotný, chcela by som zistiť aké tienenie máte. už bolo dosť toho, prečo sme sa tak rozhodli. už to hádam všetci chápete a poradíte mi nejaké firmy, kde vyrábajú na mieru tienenie. ďakujem!


Vsimam, ze uz zacinas mat trochu nervy, ze sa ta ludia vypytuju iba na dovody. Ja ta uplne chapem, kedze uz som tiez taketo veci musel riesit. Preto ti viem poradit aj dobreho vyrobcu tienenia na mieru. Je to cesky vyrobca Isotra, ktory ma predajcov aj na Slovensku a myslim, ze oni nebudu mat problem vyrobit zaluzie/rolety take, ako ty potrebujes. Na ich stranke maju vypisanych predajcov, tak si kukni a zbehni k nejakemu sa popytat na blizsie info.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt