Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:42:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 135 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 29. Júl 2019 12:16:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Caute, nazdarte 8-) Zaujimaju ma vase skusenosti a postrahy na skridlu znacky Tondach. Preco ste sa prave pre tuto rozhodli a davali ste ju iba na novostavby alebo aj pri rekonstrukcii? Dik vopred za vsetky odpovede 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Štv 08. Aug 2019 9:51:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
servus. my sme od nich skridlu davali na novostavbu ale mam kamarata, ktory prerabal starsi barak, cca 50 rocny a taktiez dal palenu skridlu nan a ziaden problem. preco sa pytas? stavias novy alebo prerabas? povedz cosi o sebe aby sme vedeli kde si ta mame zaradit :lol: :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Uto 13. Aug 2019 14:30:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Samozrejme, ze poviem o sebe par viet. Na zaciatok som to tu nechcel vsetko vypisovat ale teraz uz mozem. Takze s manzelkou sme kupili starsi dom, ktory ideme prerabat. Zo zaciatku som si myslel, ze strechu nebudeme menit ale kedze sme sa s viacerymi odbornikmi stretli, konzultovali sme s nimi ten dom a oni nam odporucili, aby sme trochu spevnili krov a dali novu stresnu krytinu. A aj ideme do toho! Preto som chcel vediet, ci konkretne ta palena sa da ulozit aj na starsi dom. Vy mate ktoru od nich?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Uto 03. Sep 2019 10:22:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
Pokial idete spevnovat a menit krov, tak mozte dat aj palenu skridlu.
Novy krov tu vahu bezproblemov unesie!
A myslim, ze sklon budete mat taky, ze si to mozte dovolit.
Treba povedat architektovi, ze chcete davat palenu a on nech vam uz krov k tomu prisposobi.
Ved aj tak musite mat projekt na rekonstrukciu doma, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 09. Sep 2019 12:30:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Prave ze mi uz projekt na rekonstrukciu mame a architektovi sme vtedy nevedeli povedat, tak on to spravil na plechovu stresnu krytinu. Preto mame teraz dilemu, ci mozme dat aj palenu alebo nie. Ale tiez si myslim, ze ked ideme davat novy krov, tak to udrzat musi. Ved kolko taka palena moze vazit?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Str 11. Sep 2019 13:37:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 21. Nov 2017 10:44:42
Príspevky: 38
Bydlisko: Brezno
@misulo47 tak sa skúste na neho ešte raz obrátiť, nech vám prepočíta, či môžte dať pálenú strešnú krytinu...keď vám robil projekt, tak by mal byť ochotný vám prepočítať aj toto...veď to už toľko roboty nie je...a čo sa týka váhy, tak pálena váži v rozsahu od 40 - 55kg/m2...takže si prepočítaj koľko to je, podľa rozlohy vašej strechy...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Štv 12. Sep 2019 16:08:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
To mas pravdu romko, ze ked sme mu uz tolko penazi zaplatili, tak by nam to mohol spravit. Vyskusam mu zajtra zavolat/napisat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Uto 17. Sep 2019 10:45:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Apr 2019 20:44:48
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
jeeej, my mame tiez skridlu od nich a sme max. spoko. :) vyzera brutalne na dome, vsetci nam ju chvalia. my mame este tu lesklu, takze je nonstop pekna a vobec nie je na nej vidiet ziadnu spinu, kedze je tmava. ako super vyber, my sme radi, ze nam ju odporucili :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 30. Sep 2019 13:15:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 21. Nov 2017 10:44:42
Príspevky: 38
Bydlisko: Brezno
@misulo47 aj si mu volal?...čo ti povedal, ako si dopadol?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 04. Okt 2019 9:05:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Ano, volal som mu romko. Sice nebol moc z tohto nasho noveho vymyslu nadseny ale povedal, ze sa pozrie na to. A vcera mi volal, ze trochu krov pozmenil, aby sme teda mohli pouzit palenu stresnu krytinu. Tak som bol cely stastny, ze nam to spravil. Oktober co som pocuval ma byt celkom teply, tak mozno este aj do konca roka stihneme vymenit celu strechu. Este sa ta spytam, aku maju dodaciu lehotu, ked si clovek od nich objedna skridlu na cely dom?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 135 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt