Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:45:04


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 02. Okt 2020 11:04:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- caute ludia. nenasiel som tu podobnu temu, tak zakladam novu. potreboval by som vyzistit od ludi, ktory si uz presli stavbou domu a maju nejake tie skusenosti, aky maju nazor na plechove/ocelove stresne krytiny? teorii na internete je mnoho a preto by som najradsej pocul realne nazory. vdaka kazdemu, kto sa ozve -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 04. Okt 2020 13:42:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
podľa mňa prečo nie. teraz ich je podľa mňa vídať častejšie, keďže mnohí sa vydajú na cestu stavby montovaného domu a tam je podľa mňa fajn ušetriť čo to na váhe strechy - takže plechová strecha v takomto prípade je fajn voľba. mnohé majú dokonca taký dizajn, že ich na prvý pohľad ani nerozoznáš od klasickej škridle


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Okt 2020 12:03:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Moja sestra momentálne rieši dilemu akú strechu no skôr hľadajú správnu firmu. A predstav si nad inou strechou ako plechovou ani nepremýšľali :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Okt 2020 16:35:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Tibinono my mame na dome ocelovu stresnu krytinu a sme spokojni. Kludne sa pytaj, co ta zaujima, rad poradim 8-) A aky dom staviate, klasicky murovany alebo nejaky montovany?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Okt 2020 12:23:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- monty to je presne nas pripad. staviame montovany dom a firma nam hned hovorila, ze najidealnejsie by bolo, keby sme si vybrali nejaku lahsiu krytinu (v preklade plechovu). ano, videl som, ze i plechove uz maju taky vyzor ako skridle. to nas s manzelkou celkom potesilo. -

- hemela prosim ta daj mi potom vediet, ked si vyberu, dakujem -

- romikg00 montovany sme si dali postavit. zaujimalo by ma, ake vyhody ma ocelova krytina a hlavne ci ju nie je pocut, ked fuka silnejsi vietor alebo prsi. toho sa najviac bojime s manzelkou -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Okt 2020 12:41:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
nebál by som sa toho a presne ako vravíš, na montovaný dom je to ideálna voľba zvlášť kvôli hmotnosti. brat má tiež takú strechu a osobne keď som ju po 1. krát videl, som bol prekvapený po stránke kvality. ako čo sa týka toho hluku, nepovedal by som, že je to nejak extra rušivé, kvalitné zateplenie to dobre pohltí


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Okt 2020 15:09:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Tibinono tak ti poviem, ze toho sa vobec nemusite bat. Pokial je ocelova/plechova krytina kvalitna a dobre namontovana, tak malokedy je pocut buchanie dazda. Ako je jasne, ze pokial slaha riadny dazd, tak to pocujes ale to by si pocul aj pri inej krytine. Podla mna ti na montovany dom inu krytinu ani nepovolia dat!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Okt 2020 11:19:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Myslis, ze to je nejak osetrene, ze na montovany dom nemozes dat inu strechu ako plechovu? To je podla mna hlupost. U nas tu maju cisty drevodom a maju na strechce keramicku skridlu


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Okt 2020 11:45:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
Aj na taky dom mozes dat klasicku krytinu, no je mozno pravda, ze vacsina ludi voli plechovu kvoli hmotnosti. No volbu maju. My mame tiez montovany dom ale predstava o streche bola jasna od zaciatku - u nas plechova. Videli sme mnoho hotovych takychto striech a niektore boli fakt na nerozoznanie od klasickych skridiel


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Okt 2020 12:02:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Liam osetrene to podla mna nijako nemaju ale myslim, ze odporucaju dat lahsiu krytinu aby jednoducho nezatazovali tie steny. Ked je murovany dom, tak je to predsa len ine, mury su silnejsie. Ja by som osobne neriskoval a nedal by som na montovany dom skridlu, ktora je tazka. Celkovo som zastancom plechu, lebo plech ma viacere vyhody. Niektore firmy poskytuju aj dlhsiu zaruku, ako napriklad Ruukki a oni si dokonca ocel vyrabaju sami. Ale samozrejme, je to na volbe cloveka.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt